מה הייתן עונות על השאלה הבאה

אמיקה

New member
למה? את בטוחה שזה מה ששאלו?

השאלה היא מה יגרום לך לעזוב או מה ירגיז אותך עד כדי כך שתקומי ותלכי? אם שאלו את החברה שלך ברעיון - מה ירתיח אותך ככה שתתפטרי, אז א. זו שאלה סופר אדיוטית, מכישלה, ולא מעידה על כלום ב. התשובה שלי : שום דבר נקודתי.

NIKITA25

New member
חוסר רצון להקשיב

או ביטול כל הצעה שאציע ליעול מבלי שישקלו אותה

מה שגרם לי בעבר לעזוב

היה כשניסו לצמצם את הסמכויות שלי, למרות שזה לא היה מלווה בפגיעה בשכר. הרגשתי שמציבים אותי בעמדה בלתי אפשרית מול הכפופים לי, והעדפתי לעזוב עבודת חלומות של הרבה אנשים. בדיעבד זה הוביל אותי למקום שאני נמצאת בו היום, שהוא הרבה יותר טוב בעיני.

נופר30

New member
אם מישהו היה מעז לגעת בי לא בצורה

הולמת אז אחרי הסטירה שהיה מקבל אני הייתי הולכת במקום למקום אחר

tiny dancer

New member
כמה דברים:

הרעה בתנאים או אי קיום הבטחות, למשל לגבי תנאים סוציאלים, או אי תשלום משכורת בזמן (כולל גם הפרת חוזה) יחסי עבודה לא נאותים, חוסר הבנה או הקשבה וקורה יש אנשים שפשוט אי אפשר לעבוד איתם, מה קורה אם האדם הזה את צריכה להיות בצוות או שהוא הבוס שלך ואין עם מי לדבר?

chubeza

New member
אני קמה והולכת מעבודות כש...

מחר נראה כמו היום היום נראה כמו אתמול אתמול נראה כמו שלשום ... עבודות כאלה הורגות אותי.

chubeza

New member
סליחה? לקלדניות אף פעם לא משעמם!!!

בצבא יצא לי להקליד המון חומר ובשנים ההן יצא לי... לרכל על כל העולם לטפח יופי של ציפורניים להיות בטלפון לעשות עיניים למי שצריך ולחשוב שלא היה אז אינטרנט...

ניצנץ l

New member
נו, אז בואי נלך הזה ../images/Emo45.gif

אני מתה לגדל כבר ציפורניים !!!!!!!!

chubeza

New member
מרה לא עוזר... זה בראש לא בציפרניים

פעם הסבירו לי שמי שאוכל ציפורניים הוא אדם שאוכל את עצמו... יש בזה משהו...

ניצנץ l

New member
יש בזה משהו, וגם נראה לי

שאם אני אהיה קלדנית, לא תהיה לי שום סיבה לכסוס ציפורניים !!! אני כבר מתחילה לפנטז על פונטים !!!

chubeza

New member
קצת ירדתי מתוכנית המגירה הזו...

כקלדנית... ביום אלו אני מתכננת אחרי הקריירה הגדולה שלי להיות עקרת בית חרמנית... זה החלום שלי!

למעלה