מה החולשה שלכם?

juggernaut

New member
תודה לה' שעשה אותי שחום ולא

בהיר כמו כל החברים שלי. כשאנחנו הולכים ביחד אנחנו נראים כמו מעבר חצייה... סתם אני מגזים, למרות שבקיץ אני תופס צבע מה זה בנזונה! אבל עכשיו לא קיץ...ואין ים...ואין צבע...

sweet eyes

New member
../images/Emo31.gif

בעעע.. אני אוהבת לבנים
אשכנתוזים
.

stud54

New member
כוס אמא שלכן!

אף אחת לא אמרה כבאי?!?! בכל מקרה החולשה שלי היא: מדריכות כושר ביזנס וומן גם נשמע מענין העוזרת הצרפתיה, אבל לא איזה זקנה מסריחה אני מדבר על בלונדינית שופעת וצעירה :) גררררר שוטרות וחילות מממממש גררררר

החולשה שלי...

פריקיות!!! שחורות מכף רגל ועד ראש, ניטים, פירסינג, איפור....רררר... כמו קסם (או כישוף) שחור אפל כזה שאי אפשר לתאר

EROTOMANIA

New member
תכלס?

דמויות סמכותיות. גברים שמקרינים כוח, דומיננטיות ובטחון עצמי
בעיקר שהם לבושים בחליפות
המורה לאנגלית שלי פשוט מייצג את החולשה הזאת.. הוא נראה כלכך טוב, הוא לא מי יודע חברמן, הוא חכם והוא לובש חליפות
*מזילה ריר*

Lt ResheF 55

New member
מד"סיות

אחחחח המד"סיות בבה"ד! בכלל, יש לי חולשה לבלונדיניות.... =\ אגב כל המדס"ניקיות בלונדות...

TalKz

New member
רקדנים

סתם, זה כמו בשיר של ריקי :) יש לי חולשה לרקדנים... להלהלה אממממממממממממ מתופפות מדליק אותי לגמרי בגלל שאני מתופף אבל לא יודע למה. . חחח

AcE666

New member
מוזיקאיות. ורציניות, לא ילדות בנות

14 שיודעות שני אקורדים על גיטרה... גם אם הן לא משהו על גיטרה (או על כל כלי אחר) אבל רואים שהן רציניות, וזה אחד הדברים היותר חשובים שלהן בחיים, זה מה שמדליק אותי במיוחד P: וממ.. זהו.. כוסית זו כוסית.

c u t y

New member
קשה, קשה...

אנשי עסקים - כאלה סמכותיים עם חליפות, המון בטחון עצמי וכריזמה - אבל!! בלי הרציניים
שיהיו שרמנטים וחייכנים (ואם אפשר אז גומות וזיפים בשלים
) אהה! כמובן כמובן ברמנים, לגמרי. ולענף המוזיקה שכבר הוזכר כאן הרבה..... פסנתרנים
אחח, אני מתה על המבט הזה שהם מקבלים... ומה שהם יכולים לעשות עם האצבעות!
, גיטריסטים רזים (רצוי עם שיער ארוך) ובאסיסטים אדישים. עוד משהו ממש מושך זה נשק
הבעיה שלכל הנושאי נשק אין משהו שמאחד אותם ממש, ככה שיכול להיות אחד ממש מושך ואחד שהוא ממש לא. בכל אופן אם יש מישהו שהוא רק חמוד ויש לו נשק...
מוכרים סימפטים זה גם שווה.. מוכרים של טיילת או פסטיבלים בניצנים או סתם כל מיני מקומות קטנים בת"א.. שווה.

ToryMaster

New member
המממ

אמנים, רקדנים [גיא
], וכמו סיון - אנשים שמתעסקים באנרגיות (מכשפים זה טוב
)

אה כן..

אנשים שיש להם תוי פנים כמו של ארייה.. (כן אני יודעת ששירשרתי אל ויקי..)

sweet eyes

New member
אוקי ../images/Emo13.gif

טוב, אז לדברים הרגילים.. אני מתה על גברים במדים.
אבל בכלליות, אני ממש אוהבת גברברונים שאוהבים את אותם הדברים שאני אוהבת.. זה יכול ממש לעשות לי את זה.. ואני מדברת ברמות.. לא סתם שהוא אוהב לקרוא ספרים וגם אני.. למשל, אחד שמטורף על השפה, התרבות, כל מה שקשור ליפנים.. אנימות
.. מה שהכי עושה לי את זה, כשאני מוצאת מישו שתואם לדמיון שלי. כלומר, אני הייתי פטישיסטית רצינית של הארי פוטר - יותר נכון, של דראקו מאלפוי.
ותמיד דמיינתי אותו בצורה הכי שווה שיש.. ולפני כמה שנים הצבתי לעצמי מטרה שאני אמצא אותו! ומצאתי אותו.. הדבר הכי מושלם שקיים.. אררררר..

AcE666

New member
יש לי חבר בדיוק כמוך o_O

יש לו תואר ראשון ביפנית בגיל 17 והוא לומד עכשיו עם מורה פרטית לשני. יש לו מעל 200 ג'יגה אנימות, ואחרי צבא הוא עובר ליפן. חולני...

sweet eyes

New member
אהההההה~! *שוק*

איזה.. איזה כיף לו! וואו! אני נפעמת! רציני! יווו.. אולי תתן לי את האיציק שלו או משו?

למעלה