מה דעתכם ??

יש לי שיחה מוקלטת . עשיתי לה תמליל חתום כחוק
השאלה שלי היא כזו .
אני רוצה ליתבוע ועד בית . שהוא סירב לחבר בלוק בסיב אופטי . סירב לסוכן בשיחת טלפון
בבית מישפט הוא יטען שלא דיבר ולא היו דברים מעולם . ואז אני ישלוף את התמליל . והוא יצא שקרו
או להכניס מיד את התמליל בכתב התביע . כי חייבים מרואש להכניס מוצגים
מה דעת המוחים ???
תודה

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
יש לי שיחה מוקלטת . עשיתי לה תמליל חתום כחוק
השאלה שלי היא כזו .
אני רוצה ליתבוע ועד בית . שהוא סירב לחבר בלוק בסיב אופטי . סירב לסוכן בשיחת טלפון
בבית מישפט הוא יטען שלא דיבר ולא היו דברים מעולם . ואז אני ישלוף את התמליל . והוא יצא שקרו
או להכניס מיד את התמליל בכתב התביע . כי חייבים מרואש להכניס מוצגים
מה דעת המוחים ???
תודה
מוזר הסיפור. במה כרוך חיבור הבית לסיב האופטי? כבל שיגיע לבניין? למי זה מפריע או מזיק?
ועל סמך מה התנגד איש הוועד?
יש בעיה? שיכנס את הדיירים ויעלה את הנושא להצבעה. ממתי ראש הוועד רשאי להחליט על דעת עצמו החלטות?
אני משוכנע שיש לא מעט דיירים בבניין, שישמחו לקבל אינטרנט מהיר בעזרת הסיב האופטי.
אז למה הוא מתנגד? מה הסיבה להתנגדותו? יש הסבר?

מוזר הסיפור. במה כרוך חיבור הבית לסיב האופטי? כבל שיגיע לבניין? למי זה מפריע או מזיק?
ועל סמך מה התנגד איש הוועד?
יש בעיה? שיכנס את הדיירים ויעלה את הנושא להצבעה. ממתי ראש הוועד רשאי להחליט על דעת עצמו החלטות?
אני משוכנע שיש לא מעט דיירים בבניין, שישמחו לקבל אינטרנט מהיר בעזרת הסיב האופטי.
אז למה הוא מתנגד? מה הסיבה להתנגדותו? יש הסבר?
הסיבה היא כזו . הוא קבלן קטן . רגיל לתת ולקבל $$$ מהצד. ליפני כשנה ניסה לשכנע את הדיירים לשפץ את הבניין . בסכום של איזה 300 אלף ש"ח. הוא רצה להביא מנופים צבאים. רצה לעשות קופה קטנה מהצד. אני היתנגדתי . והסברתי בימיי הקורונה לא עושים כלום. וגם הדור הבא שגר כאן יעשה שיפוץ לבניין. הוא כעס מאוד . אכשו הוא מחזיר לי דווקה . אחרת מה אכפת לו . זה על קצה המזלג

אני אתבע אותו אצל המפקחת על הבניינים. שהוא מנע מימני את זכות החיבר . סיב אופטי זה לא רכוש משותף . שצריך לישאול . אני דורש פיצוי כספי.
הגיל הממוצע של הדיירים הוא 80+ . מה הם מבינים בסיב אופטי . ומה הם צריכים סיב אופטי

הסיפור . שלא נתן לפרטנר לחבר את הבלוק לסיב . היו עוד ועדים . המפקחות פסקו שמותר לחבר . אים לא יעזור אכתוב את זה . ביגלל שאין לי אניטרנט מהיר . אני סובל מאינטרנט איטי . . תיראה ועד הבית הוא לא בעל הבית . ימים יגידו איך יגמר היעניין

בגין איזו עוולה או עבירה אתה חושב לתבוע?
ולמה שועד הבית יכחיש? מדוע שלא פשוט יגיד "נכון, סרבתי, וזכותי לסרב".

למעלה