מה אתם שומעים עכ..

ARTPOP

New member
כן, האמת שתיארתי לעצמי שזה לא הטעם שלך.

לא נורא. אולי תאהב את השיר עם סמפה

ARTPOP

New member
לא אחד הקליפים המושקעים באוסף אבל בהחלט

אווירתי ומהנה. אני אוהב את השימוש שלה בשחור לבן בכמה מן הקליפים. ב- Drunk in Love זה הכי מוצלח. קליפ פשוט אמנם אבל פשוט קסום.

ערן1987

New member
Beyonce & Jay Z - Drunk In Love

משמיעים את זה עכשיו בגלגל"צ וזה ממשששששששששששששש טוב! תפס אותי כבר בשניות הראשונות. וואו

ערן1987

New member
לא ייצא לי כנראה עד מחר בלילה/שלישי בערב

הורדתי אותו בשישי ואז ישר הלכתי לעבודה ומשם לחברה שלי ואני אצלה ו/או עובד עד שני בערב ולא יודע אם יהיה לי כוח לשמוע אותו כשאחזור אז אולי בכלל אתפנה אליו רק בשלישי בערב

אני פשוט לא רוצה להוריד את הדיסק אליה למחשב, הוא גם ככה בקושי זז חחח

RTur

New member
Beyonce - Rocket

טוב זה ללא ספק השיר הכי טוב באלבום הזה מבחינתי. נכון לעכשיו בכל אופן

RihannaNavy

New member
Beyonce - BEYONCE

לפחות פעם או פעמיים ביום השירים האהובים עלי משתנים, ועוד לא החלטתי אם הוא יותר טוב מ4 או לא, אבל הוא אלבום השנה בשבילי. אני עכשיו בHunted/Ghost, לא מהאהובים עלי אבל הם מדהימים ומיוחדים.

DAN1EL

New member
Beyonce - Drunk In Love

שמעתי אותו היום בגלגל"צ.

הם זריזים!

או שסתם כבר שנים לא פתחתי רדיו (גם הפעם זה היה רק כי הדיסק נתקע
), והתחנות היום יותר זריזות, ולא מפגרות שנים אחרי האינטרנט ואחרי הבילבורד.

בתכלס יש כבר משמעות בכלל לתאריך השחרור ה"רשמי" של הסינגל, היום בעידן הדליפות?

ערן1987

New member
כבר שמעתי אותו היום איזה 3 פעמים בגלגל"צ חח

אני לא יודע אם הוא יצא כסינגל רשמי אבל כנראעה שהם בחרו את השיר הכי רדיו-פרינדלי מתוך האלבום החדש כדי להצטרף לבאזז שנוצר סביב האלבום

אבישי ר

New member
מה דעתך על השיר הזה?

האמת שאין לזה שום משמעות. אפילו את הדמו של Grown Woman שהוא דלף לפני כמה חודשים היו משמיעים ברדיו.

היום המשמעות של סינגל הוא דבר אחד - קליפים.

DAN1EL

New member
חמוד. ההפקה לא מחדשת כלום,

הבית של ג'יי-זי די חלש (יחסית אליו) והשירה של ביונסה קצת נסחפת מדי.

טוב, נשמה אף פעם לא הייתה לה.
עכשיו לפחות יש לה ביצים.

בסופו של יום אני חושב שהאלבום הזה הוא לא מי יודע מה, אבל בהחלט שיפור מדברים קודמים שהיא עשתה.
ואני גם חושב שעוד שבוע, חוץ ממך אף אחד כאן לא יקשיב לו יותר מדי.

כי הצעד השיווקי שהיא עשתה הוא גאוני, הוא גרם אפילו לי לרצות מיד להוריד את האלבום ולשמוע אותו (ובדרך כלל אני אחרון המתעניינים בה) - ואני בטוח שהוא גרם את זה גם להרבה אחרים שלא מתעניינים בה בדרך כלל.
אבל האלבום עצמו - נו, בסדר. אלבום. שיהיה.

אבישי ר

New member
דווקא לדעתי זה אחד הבתים הטובים של ג'יי

בשנים האחרונות, שהוא הוכיח שהוא כבר מזדקן וחלוד.

אני בטוח שאף אחד כאן לא יקשיב לו יותר מדי עוד שבוע, בחיים ביונסה לא הייתה חביבת הפורומים של תפוז. אבל זה ממש לא משנה לי באיזשהי צורה ובטח שלא לה.

אבל זה באמת מעניין אותי איך על סמך האזנה אחת קבעת שהאלבום לא מי יודע מה. אתה בעצמך אמרת שאי אפשר בזמן כל כך קצר לבקר אלבום.

DAN1EL

New member
קודם כל - האזנתי לו יותר מפעם אחת.

על סמך האזנה אחת רק כתבתי התרשמות ראשונית, וציינתי את זה במפורש.

ומה שאני כותב זו לא ביקורת, בטח לא ביקורת מקצועית שאמורה להתפרסם באופן רשמי במגזין או אתר אינטרנט. זו דעה בפורום.
ככה שמלכתחילה היא לא אמורה להיות מקצועית, ואני לא מצפה שאנשים יסתמכו עליה.

אני ממשיך להאזין לאלבום אתמול והיום, והדעה שלי לא משתנה בינתיים.
הוא משעמם אותי. אני חושב שאם זו לא הייתה ביונסה, ואם זה לא היה חלק מכל הבום השיווקי הזה, אז אתה לא היית כל כך מתלהב, וגם לא אף אחד אחר.

זה אלבום שבו ביונסה מתנסה בכל מיני דברים שהם חדשים בשבילה (הפקות עם בסיס אלקטרוני, ראפ), וזה נחמד ויפה שביונסה התקדמה למאה ה-21, אבל יש אנשים שחזקים בדברים האלה הרבה יותר ממנה, ואני אעדיף לשמוע אותם.

אבישי ר

New member
אמרת שאין לך חשק לחזור אליו,

אז הסקתי שלא באמת חזרת אליו. יפה שנתת לו הזדמנות בכל זאת.

אני חושב שאם זו הייתה ריהאנה ולא ביונסה הייתה עף על האלבום הזה בטירוף. כי עדיין למרות המהלך השיווקי הגאוני הזאת, בסופו של דבר זאת ביונסה. ביונסה ההיא שפיתחת נגדה אנטי כבר הרבה זמן.
אבל אני מבין את זה. נגיד אם פינק הייתה מוציאה אלבום כזה אני לא יוכל להרשות לעצמי לאהוב אותו בחיים, למה? כי פיתחתי אנטי נגדה.

ואיך לא הייתי מתלהב?
כשאני רושם את השירים שאני שומע בשירשורי מאש"ע, אתה לא שם לב שזה ממש הסגנון שלי? נו באמת...

למעלה