מה אתם שומעים כרגע?

feldman89

Well-known member
שאלה מסקרנת רק אם בסדר
שיר השנה סליחות
או הללויה חלב והדבש מה המנצח שלך קרב קשה זה ברור אבל אשמח לדעתך
נראה לי שהתכוונת מה דעתי על כך ששני השירים נבחרו לשירי השנה כל אחד בשנה אחרת?
סליחות- שיר מעלף אבל שיר השנה שלי הולך ל- אותך- אילנה אביטל ולצידו השנים שחלפו- צביקה פיק
הללויה- די ירד לי ממנו ולדעתי לחלב ודבש היו שירים הרבה יותר מרגשים. בעייניי הוא לא חומר לשיר שנה למרות שהוא קליט והביא לנו כבוד בתחרות. אצלי שיר השנה זה שוב "לא אני הוא האיש- צביקה פיק
בקרב הזה מנצחת בקלות יהודית אבל גם היא לא שיר השנה הפרטי שלי

feldman89

Well-known member
שאלה מסקרנת רק אם בסדר
שיר השנה סליחות
או הללויה חלב והדבש מה המנצח שלך קרב קשה זה ברור אבל אשמח לדעתך
ואצלך מה שיר השנה הפרטי תשמ"ה 1985? האם נותנת לאילנית עם בללייקה?

feldman89

Well-known member
כיוונים נעלמים- אילנה אביטל

בלדה עם אילנה, זה עסיסי וטעים

ady18

Well-known member
ויהודית מה שירי השנה שנצחו אצלך ? או שאין

ady18

Well-known member
לא כל כך הבנתי.... נדמה לי שבשנת 1994 תשנ"ד אני נותן לה את שיר השנה עם "באהבתנו" ובשנת תש"ס 2000 "בך לא נוגע" אצלי שיר השנה כנראה.
קבלתי הפתעה ממך שהיה לי תמיד . רושם שאתה אוהב יהודית סליחה לא בקטע רע כמובן.ויותר קשוח איתה בשירי שנה . כמובן זכותך....
רק הופתעתי רציתי לומר.

feldman89

Well-known member
קבלתי הפתעה ממך שהיה לי תמיד . רושם שאתה אוהב יהודית סליחה לא בקטע רע כמובן.ויותר קשוח איתה בשירי שנה . כמובן זכותך....
רק הופתעתי רציתי לומר.
כי לא תמיד הגיע לה, דווקא בשירים שפחות אהבו ו לא כל כך הצליחו הגיע לה יותר. בלהיטים היא קיבלה את הכבוד. אני מודה, יהודית רביץ אהובה עליי אבל מותר לי לאהוב גם זמרות אחרות לא פחות טובות כמו נורית, קורין וגלי

feldman89

Well-known member
ושאלה: האם היית שמה את "באה מאהבה" של יהודית כשיר השנה תשמ"ז 1987 כפי שהיה באותה השנה ברשת ג' או שהיית נותנת לשיר אחר?
אני לא מחובבי השיר "באה מאהבה" למשל............ מעדיף אותה כמעט בכל שיר על פניו
הנה המצעד השנתי של רשת ג':

ady18

Well-known member
ושאלה: האם היית שמה את "באה מאהבה" של יהודית כשיר השנה תשמ"ז 1987 כפי שהיה באותה השנה ברשת ג' או שהיית נותנת לשיר אחר?
אני לא מחובבי השיר "באה מאהבה" למשל............ מעדיף אותה כמעט בכל שיר על פניו
הנה המצעד השנתי של רשת ג':
תיקו בין גלגל ענק האדיר לשלמה שינוי מזג האוויר גם עופרה אולי גם בשיר אהבה לחיל .

feldman89

Well-known member
תיקו בין גלגל ענק האדיר לשלמה שינוי מזג האוויר גם עופרה אולי גם בשיר אהבה לחיל .
שאלתי על תשמ"ז 1987, לא תש"ם. אצלי בתש"ם זה דווקא "קסם הלילה" של חלב ודבש ואחריו "אף פעם לא תדעי" של שלמה וכל חיי של מר אבי טולדנו. המצעד של 1987 יותר למטה

ady18

Well-known member
אני בוחר כשיר השנה 1987 בשיר "נפרדנו כך" של נורית גלרון דווקא, ואחריו כנראה לבואו נשיר לארץ יפה- חיים משה
באיזה מקום נורית ? הוא פחות מוכר לא כולם מכירים אותו
שאלתי על תשמ"ז 1987, לא תש"ם. אצלי בתש"ם זה דווקא "קסם הלילה" של חלב ודבש ואחריו "אף פעם לא תדעי" של שלמה וכל חיי של מר אבי טולדנו. המצעד של 1987 יותר למטה
אסתר שמיר הרכבת עברה בתחנה וריטה ורמי בשירים מעולים גם

feldman89

Well-known member
אני בוחר כשיר השנה 1987 בשיר "נפרדנו כך" של נורית גלרון דווקא, ואחריו כנראה לבואו נשיר לארץ יפה- חיים משה

feldman89

Well-known member
תמיד אמרתי שנורית גלרון ענקית ואנדרייטד. לא מעניין שיהודית רביץ הצליחה יותר. נורית קצת יותר מעניינת לטעמי בבחירות השירים וזה למרות ששתיהן אהובות עליי במידה רבה מאד אבל בנורית יש קצת יותר שירים שאני אוהב.

ady18

Well-known member
תמיד אמרתי שנורית גלרון ענקית ואנדרייטד. לא מעניין שיהודית רביץ הצליחה יותר. נורית קצת יותר מעניינת לטעמי בבחירות השירים וזה למרות ששתיהן אהובות עליי במידה רבה מאד אבל בנורית יש קצת יותר שירים שאני אוהב.
ואיזה מקום היית מדרג את סליחות מסקרן אותי

למעלה