מה אתם אומרים על ואללה טרייד?

מצב
הנושא נעול.

רונאל1

New member
אם בבנק למסחר יציעו לך עמלה זולה

או שאתה מיליונר או שאין לך שום ערך
לכסף אני לא מבין את הגישה שלך אתה מתאמץ להרוויח כסף בבורסה מצד אחד, ואילו מצד שני אתה נהנה לחלק את הכסף שלך לבנקים או לכל מי שמוכן לקחת אותו. אם במקום מסוים יתנו לך עמלה טובה יותר והם לא נוכלים, איזו סיבה יש לך לא ללכת לשם ? יכול להיות שאתה נמצא בבורסה רק בשביל ההנאה ולא בשביל להרוויח כסף ואז זה כבר סיפור אחר לגמרי
גם תרוץ לשם? ואם גוף קיקיוני מחו"ל יציע לך סידור דומה, גם תעביר את הכסף ככה בקלות כי הם לא נראים לך "נוכלים"? "הם לא נוכלים?" - כנראה שלא. אבל אין להם יציבות של בנק. אז אולי לניירות ערך אין לזה משמעות רבה אבל לכל יתרות הנזילות שלך יש. היית פותח פקדון שקלי במגדל שוקי הון באותה קלות שאתה פותח בבנק לאומי? אתה מיליונר? אין לך ערך לכסף?

פינקשיט

New member
../images/Emo45.gif

גם תרוץ לשם? ואם גוף קיקיוני מחו"ל יציע לך סידור דומה, גם תעביר את הכסף ככה בקלות כי הם לא נראים לך "נוכלים"? "הם לא נוכלים?" - כנראה שלא. אבל אין להם יציבות של בנק. אז אולי לניירות ערך אין לזה משמעות רבה אבל לכל יתרות הנזילות שלך יש. היית פותח פקדון שקלי במגדל שוקי הון באותה קלות שאתה פותח בבנק לאומי? אתה מיליונר? אין לך ערך לכסף?

PTWGJM

New member
רונאל1 צודק אבל ...

לגבי מרכזית שוקי הון
להביא דברים על דיוקים, מרכזית שוקי הון היא עכשיו "מגדל שוקיהון" לאחר שנרכשה על ידי חברת הביטוח מגדל, כאן.
רונאל1 צודק אבל ...
למשקיע הקטן יותר כדאי לפנות לבית השקעות שכן שם הרבה יותר זול נוח וטוב מהבנק במיוחד כשיש שביתה ו/או צריך לסחור בלילה

dw2322

New member
אשמח לשמוע חוות דעת עליהם

לגבי מרכזית שוקי הון
להביא דברים על דיוקים, מרכזית שוקי הון היא עכשיו "מגדל שוקיהון" לאחר שנרכשה על ידי חברת הביטוח מגדל, כאן.
אשמח לשמוע חוות דעת עליהם
האם מערכת המסחר שלהם נוחה לשימוש? אפשרות למענה טלפוני? יחס ושירות ללקוח וכו.

רונאל1

New member
כן, אבל מרכזית היא חברה בת של מגדל

לגבי מרכזית שוקי הון
כן, אבל מרכזית היא חברה בת של מגדל
(ואגב עדיין נקראת החברה המרכזית לשירותי בורסה בלה בלה, שהיא חברה בת של מגדל שוקי הון שהיא חברה בת של מגדל). גם להסנה וללה-נסיונל היו פעם אבא ואמא. העובדה שמגדל היא גוף מכובד ורציני לא מבטיחה במילימטר שאם תהיה חלילה בעיה בחברה הנכדה שלה, היא תושיט יד לכיס. התקדימים מראים ההיפך.

fufm

New member
להזכירך

להזכירך
הבנק למסחר כבר לא קיים - נראה אותך אומר את המשפט הזה יום לפני שהוא קרס וחוץ מזה אתה אמרת כמדומני שהשקעה של מניה בבורסה לא שייכת לבנק אלא רשומה על שמך בבורסה לניירות ערך כך שאני מניח שכל הלקוחות של הבנק למסחר שהיו להם מניות בזמן הקריסה לא הפסידו בפועל ולו שקל אחד אז לשאלך התשובה היא כן.

iky

New member
פורפרה, כנראה שלא הבנת מה זה

להזכירך
הבנק למסחר כבר לא קיים - נראה אותך אומר את המשפט הזה יום לפני שהוא קרס וחוץ מזה אתה אמרת כמדומני שהשקעה של מניה בבורסה לא שייכת לבנק אלא רשומה על שמך בבורסה לניירות ערך כך שאני מניח שכל הלקוחות של הבנק למסחר שהיו להם מניות בזמן הקריסה לא הפסידו בפועל ולו שקל אחד אז לשאלך התשובה היא כן.
פורפרה, כנראה שלא הבנת מה זה
יתרות נזילות בהודעה של רונאל1 . לסיכון יש תמחור כמו לכול סחורה אחרת.

רונאל1

New member
אני אגיד את המשפט הזה גם לפני

להזכירך
הבנק למסחר הבא. צריך פער תשואה משמעותי כדי להעדיף בנק א' על בנק ב' אם יש ביניהם הבדלי סיכון מהותיים. תאמין לי שבחו"ל אף אחד לא יגיד משפט כזה כמו של ה-CFC בעניין חוסר החשיבות של דירוג סיכון של הבנק או הברוקר. התייחסתי כמו שכתבתי ליתרות נזילות שיש לכל משקיע, לא לניירות ערך.

יפה אמרת - בכל זאת המלצה

הבנק למסחר הבא. צריך פער תשואה משמעותי כדי להעדיף בנק א' על בנק ב' אם יש ביניהם הבדלי סיכון מהותיים. תאמין לי שבחו"ל אף אחד לא יגיד משפט כזה כמו של ה-CFC בעניין חוסר החשיבות של דירוג סיכון של הבנק או הברוקר. התייחסתי כמו שכתבתי ליתרות נזילות שיש לכל משקיע, לא לניירות ערך.
יפה אמרת - בכל זאת המלצה
אפשר לגשת עם הנתונים של החברות המתחרות לבנק, ולאיים, שאם לא יתנו כאלה - אז עוזבים אותם, לעשות כן, לא כדי לעזוב, אלא כדי לקבל תנאים יותר טובים, ולקוות שזה יצליח

twigy

New member
אני מוגדר

מה אתם אומרים על ואללה טרייד?
בהשוואה להשקעה באמצעות בנקים... על הריבית על הייתרה, העמלות וכו'? האם זה נראה אמין ? תודה
אני מוגדר
חשבון צעיר בבנק הפועלים, בלי דמי ניהול, בלי דמי רישום, בין העמלות הבודדות שאני משלם הם דמי ניהול על ניירות ערך. על העברת הצעות לקנייה של ני"ע לא לוקחים לי עמלה, אלא אם נרכש הנייר.

כמה דמי ניהול נירות ערך הם לוקחים ?

אני מוגדר
חשבון צעיר בבנק הפועלים, בלי דמי ניהול, בלי דמי רישום, בין העמלות הבודדות שאני משלם הם דמי ניהול על ניירות ערך. על העברת הצעות לקנייה של ני"ע לא לוקחים לי עמלה, אלא אם נרכש הנייר.
כמה דמי ניהול נירות ערך הם לוקחים ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה