מה אומרים ??

מצב
הנושא נעול.
מה אומרים ??

מה אומרים ??
מה אומרים לילדי החמוד ביותר (בן 4.5) שאומר לי שהוא גם רוצה אחות קטנה ? ניסיתי לומר לו שגם אני מאוד רוצה ושאני מנסה ולא מצליחה בינתיים. על זה הוא ענה לי "תנסי עוד פעם - טוב ? , בואי ננסה עכשיו", זה היה בזמן הליכה לסופר. הוא שואל/אומר "יש לך הרבה זרעונים, נכון?" . כשאמרתי לו שהזרעונים נמצאים אצל אבא - הוא ניסה לחקור איך הם יכנסו לבטן , "אולי צריך חור קטן" הוא יודע משהו בכלליות על התיאוריה של איך עושים ילדים, אבל זה כמובן לא ממש ברור. אח"כ הוא גם שאל "איך יקראו לתינוקת ?" אני לא יודעת מה לענות, כי כל תזכורת כזו רק עושה לי עוד יותר רע ...

אנחנו אומרים צריך הההממממוווווןןןןן

מה אומרים ??
מה אומרים לילדי החמוד ביותר (בן 4.5) שאומר לי שהוא גם רוצה אחות קטנה ? ניסיתי לומר לו שגם אני מאוד רוצה ושאני מנסה ולא מצליחה בינתיים. על זה הוא ענה לי "תנסי עוד פעם - טוב ? , בואי ננסה עכשיו", זה היה בזמן הליכה לסופר. הוא שואל/אומר "יש לך הרבה זרעונים, נכון?" . כשאמרתי לו שהזרעונים נמצאים אצל אבא - הוא ניסה לחקור איך הם יכנסו לבטן , "אולי צריך חור קטן" הוא יודע משהו בכלליות על התיאוריה של איך עושים ילדים, אבל זה כמובן לא ממש ברור. אח"כ הוא גם שאל "איך יקראו לתינוקת ?" אני לא יודעת מה לענות, כי כל תזכורת כזו רק עושה לי עוד יותר רע ...
אנחנו אומרים צריך הההממממוווווןןןןן
סבלנות ..... ומי שמחקה בסבלנות מקבל תינוק/ת

שאלה קשה. גם אני מתחבטת בה.

מה אומרים ??
שאלה קשה. גם אני מתחבטת בה.
אני חושבת שצריך להעביר לו מסר שגם אמא ואבא מאוד מאוד רוצים להביא לעולם עוד ילד אבל לא תמיד מה שרוצים מצליח. הילד שלכם נשמע נבון ובוגר וכנראה הגיע הזמן ללמד אותו קצת יותר על "איך מגיעים תינוקות לעולם". יש ספרים טובים ומישהו הזכיר גם קלטת. אם יש למישהו המלצות, כולנו נשמח. אם זכור לי נכון, הניסוח המומלץ לסוגיית "איך הזרעים מגיעים ליעדם" הוא "אבא מעביר את הזרעונים לאמא". ברוב המקרים זה אמור להיות מספק. הבעייה היא שאצלנו צריך להסביר גם שלפעמים זה לוקח הרבה הרבה זמן ולפעמים גם צריך את עזרת הרופאים ואכן, צריך להתאזר בסבלנות... ובאותה ההזדמנות כדאי גם להדגיש שלא מובטח שכשזה סוף סוף יצליח זו תהיה ילדה.... לגבי השם, אולי אפשר לאמר שכשהתינוק/ת יהיה.תהיה בבטן, תחליטו ביחד? שיהיה בהצלחה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה