מדי/ שעוני דופק

Tal Tzur

New member
מדי/ שעוני דופק

שלום לכולם הנני מלמד אומנויות לחימה, ויש לי תלמיד אשר מעוניין להתחיל להתאמן בשיעורים עם מד דופק. עכשיו מד/שעון הדופק לא צריך להיות משוכלל יותר מדי אלא שיציג את הדופק ואולי שיהיה לו כמה תוכניות/אפשרויות בסיסיות. אך הדבר הנוסף החשוב הוא שיהיה אפשר לחבר אותו לזרוע ולא לפרק כף היד, כדי שיוכל לבצע את האימון ללא הפרעה ופחד מפגיעה של השעון. אשמח להמלצות של חברות והפנייה לאתרים עם דגמים, והאם מישהו יודע מהם טווחי המחירים?( ברור לי שהדבר תלוי דגם, אך אני מתכוון למחיר שיענה לדרישות) טל צור

הר ניר29

New member
אפשר לדעת

מדוע הוא מעוניין להתאמן עם מד דופק? כעיקרון שעוני דופק ללא רצועת חזה נתפסים כפחות אמינים. יש דגם של פולאר Fc2c, אין לי ניסיון אישי איתו. כעיקרון בעבר שעוני דופק ללא רצועה הצריכו מגע של 2 אצבעות במכשיר, מה שהופך את העניין למסורבל, כמדומני זה כך גם היום. בהצלחה

Tal Tzur

New member
מד דופק

בנוסף להיותי מלמד אומנויות לחימה, הנני גם מדריך חדר כושר לכן אני מבין טיפה. ברור לי שהחגורה מחוברת לחזה, אך לפי מה שיצא לי לראות הצג נמצא בשורש כף היד(כמו שעון). השאלה שלי היא כזאת האם ישנם דגמים אשר הצג מחובר לזרוע ולא לשורש כף היד כמו שעון? תודה על העזרה טל צור

הר ניר29

New member
הדגם שציינתי

הוא ללא רצועה! בהודעתי הקודמת לא התייחסתי לשעונים עם רצועה. שוב, ככל הידוע לי שעונים אלו פחות אמינים.

היי טל

הבהרות: הרצועה היא משדר ולא אמורה להפריע גם בעבודה קרבית. השעון הנו מקלט ויש לו טווח קליטה גדול יחסית. אני מחבר אותו לחגורה כשאני מבצע אימון עם מד דופק. אימונים עם מד דופק מבצעים ממגוון סיבות כמו בכל ענף ספורט.

למעלה