מדינה שלא נותנת זכויות- שלא תצפה לחובות

צורי80

New member
אף אחד לא שעיר לעזאזל של הפוליטיקל קורקט

הצבא שלנו לא יפסיד בגלל שילוב של נשים או הומוסקסואלים ביחידות הלוחמות, אבל הוא יצליח פחות ויהיה לזה גם מחיר בחיי אדם.

צורי80

New member
תסביר את זה ל-2500 הרוגים ערבים בעזה

שזה תיקו ל-66 הרוגים ישראלים.
או לעשרות אלפים בעזה שאיבדו את הבתים שלהם, שזה תיקו למאה הישראלים שאיבדו את הבתים שלהם.

צורי80

New member
בכל מסגרת לוחמת אני מתנגד

גם אם יש חבר כנסת של הליכוד שעבר שם.

קורס קצינים אינה מסגרת לוחמת.
מחסום בגבול רצועת עזה כן.
שירות בשב"כ, זה כללי מידי, זה כמו להגיד שירות בצה"ל.

צורי80

New member
אשמח לקישור למאה

ואפילו אם תביא מאות, עדיין אתה לא באמת הראת שאין מחקרים נגדיים, כפי שטענת "כל המחקרים מראים".

בכיף, צורי

Aaron Belkin and Melissa Levitt, Homosexuality and the Israel Defense Forces, ‏Armed Forces and Society, vol. 27, no. 4, 2001.
&nbsp
"FOREIGN MILITARIES PRIMER 2010"
&nbsp
"Sexual Orientation and Military Service: Prospects for Organizational and Individual Change in the United States"
&nbsp
Out in Force: Sexual Orientation and the Military
&nbsp
What Does the Empirical Research Say about the Impact of
Openly Gay Service on the Military?
&nbsp
ועוד מלא מחקרים, צורי. ומה לגבי לאונרד מטלוביץ'? אתה יודע מי זה? הוא היה חייל מצטיין בוייטנאם וכפי שאמר, למרות שקיבל מדליות על הרג של שני גברים, הוא הודח רק כי אהב אחד.
&nbsp
אבל עזוב את זה, בוא נבחן רגע. איזה מדינות כן מסכימות איתך בנוגע לעמדה להומואים ולצבא?
&nbsp
איראן.
&nbsp
סין.
&nbsp
ונצואלה.
&nbsp
טורקיה.
&nbsp
מצרים.
&nbsp
סוריה.
&nbsp
לוב.
&nbsp
זימבבואה.
&nbsp
ערב הסעודית.
&nbsp
קובה.
&nbsp
צפון קוריאה.
&nbsp
תימן.
&nbsp
ועוד כמה מדינות שאני בטוח שאתה רוצה להיות איתן באותה שורה. המדינות הכי מתקדמות שעושות את זה הן דרום קוריאה ויוון (וגם זה טעות מבחינתי). כשכל המדינות הנאורות והמתקדמות, אלו שחשוב לעמוד לצידן- מרשות את זה. אז אתה מעדיף לעמוד לצד איראן?

צורי80

New member
זה חמש מחקרים, אני ביקשתי בקשה צנועה, 100 מתוך מאות

אני שופט את המעשה אם הוא נכון, גם אם הרבה מדינות שעושות את זה הן גרועות.

הרבה? כולן!

כולן גרועות, צורי, אתה לא רוצה לעמוד לצד הגרועות שבמדינות ערב! אתה לא רוצה לעמוד לצד סוריה או איראן. אתה יודע את זה, גם ראש הממשלה יודע את זה.
&nbsp
אתה יודע, צורי, אם אתה מפריד שם, אולי תפריד גם בין רופאים? אתה יודע, גם הם צריכים להציל חיים ואולי גם אצלם זה כמו במתים לרגע ויש אהבות ובגידות.
&nbsp
אולי גם בכנסת!
&nbsp
אולי בעבודה!
&nbsp
שטויות, ואתה יודע את זה.
&nbsp
ואני יכול להביא לך עוד מחקרים, אבל לא צריך. אתה גם לא תקרא אותם כי כבר החלטת מה אתה חושב על הומואים ואתה מסווה את זה ב"דאגה" שלא מושרשת במציאות. ואתה יודע את זה.
&nbsp
כי אתה מ-פ-ח-ד, צורי. מ-פ-ח-ד. ולא יודע אפילו ממה.

צורי80

New member
אני תומך באמת ולא איכפת לי מי האחרים שתומכים בה

רופאים לא מתקלחים עם חבריהם, זה ההבדל.
אני לא מביע התנגדות שהומוסקסואלים יתגייסו לתפקידים עורפיים, בדיוק כמו שאני לא מתנגד לעירוב כזה בכנסת או בעבודה.

אני לא מוכן להקריב קורבנות אדם לאל השיוויון או לאל הפוליטיקל קורקט.

אין שום הוכחה- פרט לדעתך- שזה יעלה לנו בדם

ואתה רוצה להגיד לי שהאמת הזאת נמצאת בצד של איראן? בצד של סוריה? הם האמת שלך? אתה יודע, במשך שנים אתם אומרים לנו השמאלנים ללכת למדינות ערב אם אנחנו כל כך אוהבים אותם, אבל אתם עוזרים לנו, אתם מביאים את הערכים שלהם לכאן.
&nbsp
לא ראיתי אף מדינה שאומרת שגיוס הומוסקסואלים פגע לה במאמץ המלחמתי וגרם לעלייה בקורבנות. אף מדינה. זאת הייתה דעתך, אבל היא פשוט לא מגובה בעובדות.
&nbsp
מצד שני, צורי, אתה מקריב במשך שנים קורבנות אדם למען אל אחר- האדמה. אז שם זה בסדר, אבל למען הומואים לא?
&nbsp
פשוט תודה שאתה לא אוהב אותם.

צורי80

New member
כל המדינות נהגו כך עד עידן הפוליטיקל קורקט

אתה מקריב קורבנות אדם בשביל אל האדמה (הפלסטיני).
אני נגד מוות, אני בעד בטחון ישראל שמחייב 'אף שעל'.

למעלה