מדוע לא ניתן להכנס לפורום

deebeebee

New member
מדוע לא ניתן להכנס לפורום

נכנסתי לרשימת הפורומים ולא מופיע הפורום החדש. הצלחתי להכנס רק דרך הלינק שבשורשים. לטיפולך.

תוך כמה ימים הפורום יהיה ברשומות

מקווה לראות אותך הרבה פה יש גם מקום לתמונות אם צילמת במסעך לפולין. אני רוצה לפתוח גם גלריה שיקרא "אז והיום" של אותו מקום עם תמונה של לפני השואה ואיך נראה היום. אני בשלבי התארגנות, נוכל כולם ליצור פורום שיהיה ממש אנציקלופדיה של התקופה שבנויה ע"י חברי הפורום. כאן נעשה זאת בשלווה וללא עימותים כמו בפורום ההוא. בברכה

deebeebee

New member
יש הרבה תמונות

רק שצריך להקטין אותן. חיים עשה זאת עבורי בפורום פולין. נעבוד על זה.

כדי להקטין

השתמשתי היום עם פוטושופ. אני מאמין שיש המוני אפשרויות. הנעליים שהכנסתי, אלו קבצים מוקטנים מהיום. יש לי עוד המוני תמונות פרטיות. אולי אשלבם. הנה עוד...

masorti

New member
תוכנה חינמית לעיבוד תמונה...

כולל הקטנה היא התוכנה Irfanview. ניתן להוריד אותה דרך האתר הזה (רצוי להוריד גם PlugIns). התוכנה ידידותית למשתמש ולא תופסת הרבה מקום על הדיסק. לגבי הקטנה... לאחר שהעלינו תמונה לתוכנית, נכנסים בתפריט למעלה (שורה אופקית, מעל לתמונה) ל- image, ובתפריט שהתקבל בוחרים את האופציה resize/resample. מקבלים מסך ובו אפשרויות שונות להגדלה ולהקטנה. אחרי שמקבלים את האפקט הרצוי, אפשר לשמור את התמונה בשם חדש.

תודה, אם היא חינמית אז אין בעיה

אם היא חינמית אז אין בעיה של חוקיות. במחשבים שלי אסור לי להחזיק תוכנה לא חוקית. האיסור הוא מטעם החברה שאני עובד בה. אבל יש הרבה תוכנות המטפלות הגוגל קובץ. אם למישהו יש בעיה בקובץ להכנסה לפורום, אז אני אטפל בזה. בברכה

masorti

New member
הגירסה הבסיסית היא חינמית...

אם אתה מעוניין בגירסה מתקדמת ו/או לשימוש מסחרי - אתה אמור לשלם. הכול מפורט באתר האינטרנט שנתתי. לא צריך לסמוך על העצות המשפטיות שלי.

matanpt

New member
masorti - רוב תודות../images/Emo140.gif../images/Emo51.gif

נזקקתי לתוכנה כזו בדיוק. תודה רבה.

זואיzoe

New member
שלום בני

ברכות על הפורום החדש והנחוץ כל כך. אשמח להשתתף ולעזור.

למעלה