מדוע בחורות בורחות

Sefy

New member
ולא חבל על הכאב אחר כך ? ../images/Emo4.gif

פעמיים קרה לי שמישהי עשתה אתגר ממני, אז אצלי באופן רפלקסי, אני עושה את ההפך, מתרחק. אני לא אוהב להיות אתגר של מישהי. ובסוף היא זו שתפסיד את ההאתגר. אז מי מרוויח פה ? הנה אתגר בשבילך... תנסה לחפש מישהו לאהוב, עכשיו זה אתגר אמיתי בימינו

Savage Garden

New member
זה דבר מקסים לומר..../images/Emo24.gif

הנה אתגר בשבילך... תנסה לחפש מישהו לאהוב, עכשיו זה אתגר אמיתי בימינו

Sefy

New member
ותחשבי על היתרונות שבאתגר הזה ../images/Emo9.gif

גם תמצאי אהבה וגם תצליחי באתגר, רק תזכרי, זה לא נגמר כשאת מוצאת, האתגר הוא גם להחזיק במערכת יחסים
בחורה מקסימה מגיע לה בחור מקסים כמוה לפחות

Sefy

New member
איכס, טפו! אני לא Bullshit Artist!

לפי הגדרתו של מל ברוקס בסרט "היסטוריה מטורפת של העולם"

leper

New member
אם לא למדת עד עכשיו ש....

נשים נמשכות לאש, אז אתה בבעיה. קודם כל 1.הם צריכות לחוש שיש רק דבר אחד שאתה רוצה מהן 2.לתת להם את התחושה שהן "מאלפות" אותך ואז לחזור להיות ברברי. 3.תהיה רומנטיקן אך אם לא מפגינות אהדה, תשנה זוית ומהר. 4. לעולם, אבל לעולם, אל תנשק אותן בפגישה הרישונה ואל תנסה להתקרב מינית, תן להן להתבשל בסרט שנקרא "למה הוא לא רצה אותי?" גם ככה יש להם סרטים רעים לגבי עצמן, ברגע שתאושש את זה הם יראו בך תרפיה טיפולית, זה עלול להפוך לאובססיה, תזהר. 5. כשהיא איתך היא העולם בהתגלמותו, אך היא תמתין עוד רגע עד שתסיים את שיחת הטלפון. 6. אם אתה כבר במערכת יחסים, תבהיר מהתחלה שאתה לא מוכן להיכנע לפוצי קוצי שלהן "נו בובן אולי....", נכנעת פעם אחת בהתחלה והפסדת לשאר החיים. 7. לא תרד לשווא, אם כבר ירדת תן את כל הלב (הידוע גם כ- לשון) ותחדור לנשמה, אם אתה עדין לא יודע איפה הנשמה נמצאת, תפתח ספר ביולוגיה. 8. גם לה מגיע זמן חופשי, תעודד אותה לקחת אותו היא תראה אותך כנותן לה חופש אישי, בזמן שהיא עם החברות שלה ומספרת כמה אתה נפלא, אתה פנוי להוריד סרטים כחולים באינטרנט. 9. תנסה לשדל אותה לצפות איתך בסרט אירוטי, זה יכול לפתוח דלת או שתיים. 10. והכי חשוב תתענין בסקס פחות ממנה היא תהיה מחורמנת עליך רצח ותרצה לאנוס אותך. אין מה לעשות... נשים... ואני דרכי לגיהנום, רצופה כוונות זדון...

Slalum

New member
זה די פשוט לדעתי...

אני חושבת שאין כמו הקסם של ההתחלה, חוסר הוודאות, ההתרגשות... קרה לי כבר כמה פעמים, במיוחד לאחרונה, שאני יוצאת עם מישהו וישר הוא מתחיל להיקשר. זה מפחיד וזה מרתיע. למה? כי דבר ראשון- אין לי בשביל מה להתאמץ. אין לי אתגר או את הציפייה הזו של "לחכות לטלפון המיוחל", "רוצה אותי / לא רוצה אותי" וכל שאר הפרפרים, הציפורים והזוחלים שכולכם מכירים. (יש את אלה שבכלל מגזימים ועושים מעצמם ממש סמרטוטים על ההתחלה. אני לא יכולה להבין את אלה שאוהבות את זה. אני לא רוצה להרגיש כאילו אני שולטת בחבר שלי, אלא אני רוצה להרגיש שאני גם צריכה להתאמץ.) אם לוקחים אותו כמובן מאליו הכל נהרס. וואי, איך התחלתי להתפלסף בגלל שאלה אחת פשוטה. אני עוצרת כאן כי אם לא זה לא ייגמר... בקיצור, אם תחזיק בעצמך ותשמור על אדישות מסויימת (אבל לא יותר מדי!), ככה גם תעלה את הסקנות שלה לגביך... אחרת זה סתם ילחיץ. סללום.

לדעתי זה בגלל התשוקה .

כשאנחנו עם בחורים קצת יותר "רעים" אנחנו מרגישות מעיין תשוקה בלתי מוסברת אליו -שאנחנו חייבות להוכיח לו שאנחנו שוות משהו . כשאנחנו עם בחורים "טובים" אנחנו לא מרגישות שאנחנו צריכות להתאמץ כי הוא תמיד יהיה שם, חמוד ,רגיש ותומך ויש נשים שזה מתסכל אותן ... לדעתי כל אדם אוהב שיש לו את "החטאים" הפרטיים שלו , אז, בחור רע זה כאילו חטא פנימי... שנועד לספק ריגוש...

לא זוכרת אם כאן או בפורום אחר

אבל כבר עניתי על השאלה הזו - אנחנו [אני, לפחות] לא מחפשות ארס מזלזל ומצד שני גם לא סמרטוט רצפה. לרוב, ככה הם מתחלקים. אנחנו מחפשות ג-ב-ר!!! וחוץ מזה, אני יוצאת עם חראות כי אני דיי חרא בעצמי ויותר קל לפגוע בחרא פונטיצאלי מאשר בבחור טוב. רגשות האשמה פחות מטפסים עליי.

למעלה