מגנט

ronili

New member
מגנט

שמעתי שקיים חומר שצובעים איתו את הקיר בשלוש שכבות ואז האזור הצבוע הופך לכזה שאפשר למגנט אליו דברים- משהו יודע איפה ניתן להשיג צבע או חומר שכזה? נראה לי מגניב למגנט שטח מקיר. תודה.

נגה אר

New member
נכון, וזה בהחלט מדליק!

עשיתי כזה לחדר של ילד שעולה לכיתה א' שיהיו לו הודעות ותמונות מעל השולחן, זוכה להצלחה גדולה! מאיזה איזור את? יכולה להגיד לך על איזור רעננה. תנסי גם בטמבוריות או בסנטרים. צורת עבודה: 3 שכבות של החומר (ייבוש מלא בין שכבה לשכבה), שיוף קל מאוד על השכבה העליונה על מנת להפעיל את המגנטיות ואז שכבת צבע של הקיר או אפילו לצבוע ציור על זה ו- וואלה!

ronili

New member
אני רוצה גם

אני מאזור הרצליה אם תוכלי לומר לי איפה יש את זה ואיך קוראים לזה. המקום היחיד שמצאתי זה מאגיק פיינט או פיינט מאגיק ושם חצי ליטר עולה 195 שח. איך זה עובד? זה לא מחיר מוגזם? לא עדיף לקנות לוח מגנט ולוח מחיק ולשים על הקיר? אני שוקלת לשים כזה גם בקיר במטבח. תודה ושוב הכי חשוב- איך קוראים לזה. יש ברמת השרון להשיג?

נגה אר

New member
באקוורל בצומת רעננקהזג

UZV שששששש שששששש וזה נקרא צבע מגנטי. שם יש קופסאות קטנות ולי הספיק 66666 לגודל 40x40 לא זוכרת מחירים, אך המחירים שלהם דיי טובים. שווה בכלל להיכנס לשם כי יש להם מגוון דברים שאפשר להכין לחדרי ילדים וכו'. מצטערת על כל האותיות הנוספות, הילדה עליי...

למעלה