מברך את עצמי על הגעתי

Kingomri

New member
מברך את עצמי על הגעתי

אחרי שאחד מצוות המנהלים של הפורום החדש טרח לספר לי על הפורום ואף להזמין אותי לקרוא ולכתוב. אחרי שאחת מצוות המנהלים של הפורום החדש לא טרחה לעשות זאת. אחרי שחיסלתי את כל תכולת המזווה (שכללה חפיסת שוקולד, ופלים בלגים, סיגריות ולימונצ´לו) התיישבתי לבדוק מה אתם עושים כאן. אז נחמד לכם פה. אתם מדברים על בליעות (אני מאוד בעד. זה בעניין הירידות שאני נגד, וזה כבר יוצר בעיה), על יחסים פתוחים (נשמע מצויין בתיאוריה... רק מישהו יכול להסביר לי מה זה בעצם יחסים???) ועל אקסים מטורפים, אה כלומר, מיתולוגיים (וינונה ריידר נחשבת?) ובכלל נעים לשבת ולקרוא כל מה שאתם כותבים כאן. אז החלטתי לעשות צעד אחד קדימה ולפתוח את תיבת פנדורה (זאת לא האימא של ההיא מכישוף מעשי?) ולהכריז כי אני אכתוב מאמרים מדי פעם. עכשיו, למי שלא מכיר אותי, מדי פעם יכול להיות שלוש פעמים רצוף בשבוע ויכול להיות שלוש פעמים רצוף ביובל. אז עם קצת סבלנות אני מבטיח שתהיו מרוצים. והנה כבר הראשון מגיע...

Kingomri

New member
חפוז בתפוז

הדעה הרווחת בקרב הציבור היא שהומואים נוטים להפוך את מערכות היחסים האינטימיות שלהם לסטוצים ולא מרשים לעצמם לפתח רומנטיקה או לאפשר אריכות ימים למפגש המיני המוצלח. מה אני רוצה ממכם? רק שתקשיבו! גברים הם גברים, לא חשוב כמה רגשניים או עדינים יהיו, עדיין משאת נפשם הן הסטוצים. לא חשוב אם סטרייט או הומו, כל הגברים אותו דבר. פוגשים מישהו חתיך או נחמד (במקרים קיצוניים במיוחד הבשר הטרי הוא גם יפה וגם אופה), וכל מה שהם רוצים זה להכניס אותו למיטה. כך הומו נוהג בבני זוגו, כך סטרייט היה רוצה לנהוג גם במיטתו. אז מה ההבדל? בני הזוג! בעוד שסטרייט ימצא את עצמו מתקשר עם אישה, שהיא מעצם היותה אישה מעונינת למצוא את אביר חלומותיה, הנסיך שיקסים אותה בכל רמ"ח איבריו, יהיה שרמנטי, אוהב וגם בעל מכונית ספורט מהודרת, ההומו פוגש בהומו אחר, דהיינו , גבר אחר שגם הוא מעוניין רק בחפוז חביב משום היותו גבר חסר יכולת לשאוף ליותר. כך יוצא שקשר בין גבר ואישה תלוי ועומד ברצונה של האישה (ולא חשוב כמה הגבר דומיננטי או זיין ברמה), ובדרך כלל היא תמשוך את היעד המובחר, הוא המפגש המיני, רק אחרי שתוכל להקסים את הגבר ולכבוש אותו בתכונותיה הבולטות. אגב, זהו צעד נבון, שכן אחרי שלוש-ארבע פגישות הגבר להוט פי כמה לכבוש את בת זוגו החדשה וביצועיו משתפרים בהתאם. וגם לאחר המפגש המיני הראשון הכדור עדיין בידיה של הגברת. אם הבחור לא יוצר איתה קשר הוא מניאק גדול והיא תזהיר את כל מכרותיה (ונשים הן יצורים עם פה גדול ואוזן רכילאית גדולה עוד יותר) מפניו. הבחור החושש ייאלץ אם כך, להמשיך בסדרת פגישות נלוזות עם היצור המיני אותה מכנים אישה עד שלאחד מהם באמת יימאס מהשני, ואז הם נפרדים ברוב תרעומת והבחור הופך לאקס מיתולוגי. אצל הומואים, לעומת זאת, הכל פשוט בהרבה. שני הצדדים הם גברים בעלי תשוקה מינית בוערת (וכידוע, כמה מהגברים הנאים ביותר הם מהמין החד מיני), וכל בקשתם ומטרתם, דהיינו המין, נענית ברצון כבר בפגישה הראשונה (מקסימום בשנייה, וגם אז מדובר באנשים תמימים או חסודים). ברוב המקרים אין דחף עז להחליף שמות משפחה או טלפונים וכך נוצר החפוז. אין כעס גדול בין השניים שהרי שניהם השיגו בדיוק מה שביקשו, אין האדרת המפגש לקשר רומנטי אישי שנקטע בשל רשלנות כלשהי ואפילו לא תמיד שניהם זוכרים את העניין. שניהם מרוצים בסופו של דבר שכבשו עוד מספר והוסיפו עוד נקודות פרובוקטיביות למבחן הסקס. שניהם גם ירוצו ויספרו לחבריהם הטובים (וזכרו, במקרים רבים אותה קבוצה של אנשים שומעת את הסיפור משני הצדדים כי... אנחנו אומה קטנה!) ואלה ימחאו כף ואף כפיים וימשיכו הלאה. עוד פסגה של אדישות נכבשה בידי העולם הגברי. אני אומר לעצמי, גברים הם כמו וידאו-מטים. אתה בוחר לעצמך משהו שעדיין לא ראית, עוד חוויה שלא ביצעת, משלם מחיר סמלי, משתמש פעם-פעמיים ומחזיר. לא נגרם שום נזק לסרט. ואתה לא נשאר עם חלל ריק בלב. הרי נשים נפגעות מגברים כל הזמן רק בגלל שהן אוהבות לראות את אותו הסרט פעם אחר פעם, אולי אפילו עד סוף חייהן. וזה באמת מפחיד את המין הגברי. אז למה בעצם כועסים עלינו כל כך, ואומרים כי אנחנו חסרי רגישות וכל מטרתנו בחיים על פני הארץ היא מין? כי זה נכון. כי אנחנו לא נשים סנטימנטליות שמחפשות עוד ועוד דרכים להיות נאהבים בצורה של פרחים ומתנות. כי אנחנו לא נמשוך משהו טוב אחרי הגעתנו לשיאו, ונלעס את הקשר כמו מסטיק עד שיצא ממנו הרבה טעם רע. כי אנחנו מגשימים משאלתו של האדם הקדמון, לאכול טוב, לישון טוב, לגוון ולהיות מסופקים. ואנחנו גאים בכך!!!

.m

New member
../images/Emo46.gif סליחה../images/Emo35.gif מה הקשקוש הזה../images/Emo35.gif

מה מהות פרץ השוביניזם האידיוטי הזה? גברים רוצים רק לזיין? נשים מחפשות מישהו שיכבוש אותן? מאיזה עץ עוד לא ירדת??? בדיוק כמו שיש גברים שרוצים רק לזיין יש נשים שרוצות רק לזיין. ובדיוק כמו שיש נשים שמחפשות מחוייבות טוטאלית, יש גברים שמחפשים מחויבות כזאת. זה לא עניין של מין (ג´נדר) זה ענין של אופי. (ודיכוי בחינוך, אבל זה כבר דיון אחר). "הרי נשים נפגעות מגברים כל הזמן רק בגלל שהן אוהבות לראות את אותו הסרט פעם אחר פעם, אולי אפילו עד סוף חייהן... אנחנו לא נשים סנטימנטליות שמחפשות עוד ועוד דרכים להיות נאהבים בצורה של פרחים ומתנות..." שיקום פה הגבר שלא נפגע מגבר אחר! שיקום הגבר שלא אוהב מתנות! mai (עצבנית מאוד
)

Yaniv-DC

New member
מבלי להכנס לתוכן...

ממש כמו שלימדו בשיעור חיבור - מדי פעם שורה קצרה, קצת רווחים בין פסקאות, ואז גם יהייה נח לקרוא... פתחתי, כאבה לי העיין, לתוכן נתייחס כשיהייה כח לקרוא את הכל...

1Shir

New member
../images/Emo45.gif מסכימה עם מאי במאה אחוז.

ואני אומרת את זה רק מניסיון. אני מכירה גם נשים וגם גברים שמאוד מנוגדים לסטיגמות.

Yaniv-DC

New member
ועכשיו עם להתייחס לתוכן

לא נותר לי אלא לקוות שכתבת את זה בשביל הבדיחה. משהו כמו "העמוד האחרוי" בעיתון העיר, ןשאתה לא ממש מתכוון לזה ובטח שלא מרגיש ככה. לפי האמור לעיל - לא רק שאני אישה, אלא כל האקסים שלי נשים גם. וכל החברים, ידידים, מכרים - כולם נשים (אחחחח.... גן עדן לשמנתולות). אם להשתמש במה שהמורה שלי להיסטוריה הייתה נוהגת לכתוב לנו כתגובות לתשובות במבחנים - יש כאן מלל ללא כיסוי. די היה גם לראות את סרט הטלוויזיה של אילן שושן לפני כמה שנים בערוץ כשהוא מראיין כמה בחורות שאחת מהן אומרת "גברים חושבים שנשים רוצות רק אהבה וזה לא נכון - נשים רוצות סקס! ומי שאומרת אחרת - משקרת". כולם רוצים מהכל, גם את הסקס וגם את האהבה, כל אחד בהתאם לשלב בו הוא נמצא בחייו. ולסיכום - אם באמת כתבת את מה שאתה חושב, מהא ללכת ממאי, כנראה חסרים לך כמה חיבוקים במהלך החיים...

.m

New member
../images/Emo140.gif

אחת מצוות הניהול השאירה לך 3 הודעות "תתקשר אלי" שלא זכו למענה, ואתה מעיז להתלונן??? נרשם.
mai

Liroy25

New member
הי עומריקי! ../images/Emo24.gif

שמח לראותך בין חברי הפורום! אחלה מאמר אם כי מעט סטיגמתי הייתי אומר לא..?!

למעלה