מבקשת עזרה

purediving

New member
מבקשת עזרה

אינני יודעת למי לפנות. אני בת 32 נושאה +2. לכל אורך חיי הרגשתי ברת מזל, חזקה וגם אם היו מכשולים בדרך תמיד התגברתי עליהם (לרוב לבד) אני נשואה באושר רב ואמא לשני ילדים מקסימים. בשנתיים האחרונות, מזלי נראה כאילו התהפך. המקור לזה הוא מעבר של אח של בעלי לידינו וסכסוך רב שנים איתו. לפני שבועיים היתה מריבה גדולה איתו ומאז רע לי. אני עצובה, מדוכדכת.דברים לא מסתדרים/מצליחים לי. לאורך שנים היו האושר והשלווה בביתנו ובשנתיים האחרונות זה לא כך. כאמור, בגלל אותו אח. איכשהו הוא מצליח גם לסכסך בינינו לבין הורי בעלי. קשה לי. אנא, אני מחפשת איזושהי בשורה, איזושהי תקווה למצב הבלתי נסבל. אין לי מושג היכן לחפש, אני מחפשת בכל מקום. תודה.

שלום לך

וברוכה הבאה. ממה שאני חש, אמנם כרגע יש סערות ב"חצר" אך אין הם מהיום אלא תהליך שנמשך כבר כמה שנים. נראה כי אי השקט מקורו בימים אחרים , כנראה בילדות או הנערות וחלק ממנו מוקרן עכשיו . סתם שאלה למה אתם לא עוברים לגור רחוק מההמולה? יום טוב

avivitko

New member
יש לי הצעה

את שואלת היכן לחפש? בפנים כמובן את הרי יודעת,ששום דבר אינו מגיע אלינו סתם ואת בטח יודעת,שכל מה שקורה בדרך מגיע בכדי ללמד אותנו שיעור חשוב על עצמינו. אני מכירה מישהי מופלאה ומקסימה שתוכל לעזור לך בחיפוש .אני מטופלת שלה כבר שנה ומאז קרו לי רק דברים טובים.הצלחתי להתיר הרבה "קשרים" שהציקו לי. דברי איתה,ממליצה בחום.היא תשמח לענות .קוראים לה דלית 052-3367358 מאחלת לך הצלחה ושלוה.אביבית

למעלה