מבט קצר על מה שאנחנו מפסידים

מבט קצר על מה שאנחנו מפסידים ../images/Emo5.gif

כידוע, הסדרה "הכי גאים שיש" או בשמה המקורי "קויר בעיר" היא בעצם לא סידרת מקור אמריקקית (קקית מהמילה קקה). המפיקים האמריקאים קנו אותה בעצם מהבריטים שהספיקו להפיק כמה וכמה פרקים עם דמיות זהו לגמריי. אגב - זה כ"כ מגוחך, הפרקים הראשונים זהים לגמריי חוץ מהעובדה ש"טד" האמריקאי מת בפרק השלישי או הרבעי אצל הברטים. ולמה זה צריך לעניין אותנו
גסט´ין
זאת הסיבה
גסט´ין הברטי (שכחתי את השם של הדמות שם) הוא נער בן 15 מתוק מתוק
כוסון כוסון
והכי הכי הכי פנטזיה קלאסית
(אגב- את הסידרה הבריטית ניתן למצוא בשידוריי הלוין) הנה לכם מספר תמונות, כדי לשטוף ת´עיניים

EyeSeeYou

New member
שם הדמות - ניית´ן (יעני נתן)

והוא אכן מדהים ומי שלא ראה את הסדרה הבריטית הפסיד הרבה יותר מאשר את "הג´סטין הבריטי" הוא הפסיד סדרה מעולה ושנונה לעומת החיקוי העלוב האמריקאי.

כן, באמת סידרה שווה.

ראיתי את כל העונה הראשונה, אבל בתמונה כוללת. להוציא את ניית´ן )אםילו שם של כוסון עולם
) האמריקקים נראים הרבה הרבה יותר טוב :) וינס
זה השם של מייקל, נכון

1Shir

New member
אבל מה אפשר לעשות שלא כולם

מחוברים ליס?
ניית´ן באמת נראה חמוד. אבל אני כבר מזמן נקשרתי לג´סטין...

.m

New member
אני מעדיפה את האמריקאית.

דווקא יצא לי לראות גם את הבריטית (לא עמדתי ביותר מ-4 פרקים. סורי), וחוץ מניית´ן אין בה כלום. אני באופן אישי לא הייתי נכנסת עם סטיוארט למיטה. פשוט אין לו את זה.
mai

אני ראיתי קודם..

את העונהה הראשונה של הבריטים ב"יס" ואז הגרסה האמרקאית גרמה לי לבחילה קלה. אבל עכשיו כבר התרגלתי אלהים
ככה זה, קשה להקשר לדמיות ותיקות עם פרצוף שונה. ובאמת סטיוארט לא להיט

DJNYC

New member
Here I come to save the day

קודם כל לבחור קוראים Charlie Hunnam ולמי שפיספס אותו ב QAF יוכל לראות אותו בסדרת הסטודנטים UnDeclared. עלי לבשר לכם שהוא נשוי (אישתו לא מציאה.. אבל זה תמיד ככה) ולהנאתכם. בתאבון.

Yaniv-DC

New member
לא הורידו את Undeclared

בעקבות רייטינג נמוך מכל מה שערוץ 10 השיג אי פעם?

למעלה