מאתר WEBBUS או BUSSTATION

מצב
הנושא נעול.
בעיית רעידות אני יכול לאשר גם בפרטי

יש בעיית רעידות קשה ! המנוע חזק
מאוד ואינו מתאים כל-כך לגוף היחסית קל שלו. מהנדסי אגד מצאו פתרון והפתרון אושר ע"י מהנדסי וולוו משבדיה שבעצמם לא הצליחו למצוא פתרון לבעיה. בכל-זאת, ה- B12B אינו סיפור הצלחה ולא יאריך ימים באגד. "בסיבוב" מחכה לו המרצדס O.C 500 החדש שמנוסה בימים אלה באגד. זה לא מרצדס - זה מרצדס אוירון. הגיעו איתו ל- 145 קמ"ש והיד נטויה ! (איפה הפלומבה ? הטכומטר נרדם ?? ).
בתור אחד שנוהג בוולבו, כנראה שבעיית רעידות זה לא דבר שקורה רק באוטובוסים שלהם..

אתה צודק במאה אחוז !

אתה צודק במאה אחוז !
קיימת בעיית רעידות גם במכוניות הוולוו החדישות ביותר ואינני יודע מדוע !

suprman1

New member
אם בגיל 17 אתה כבר נוהג ב-VOLVO

ומה שמפריע לך זה הרעידות של הרכב, אז מצבך טוב
. תנהג בזהירות(כי אולי הרעידות הן לאו דווקא של הרכב)

אני אישית יודע על בעיות התחממות

ומה שמפריע לך זה הרעידות של הרכב, אז מצבך טוב
. תנהג בזהירות(כי אולי הרעידות הן לאו דווקא של הרכב)
מנועי הוולבו מתחממים מאוד, בעיקר בחודשי הקיץ שהמזגן תורם לעומס והם פשוט נתקעים בדרך, ללא יכולת להמשיך את הנסיעה, אלא עד שהמנוע יתקרר.

גם המנוע מתחמם

מנועי הוולבו מתחממים מאוד, בעיקר בחודשי הקיץ שהמזגן תורם לעומס והם פשוט נתקעים בדרך, ללא יכולת להמשיך את הנסיעה, אלא עד שהמנוע יתקרר.
גם המנוע מתחמם
דבר שגם מאוד מחמם את הידית הילוכית של הוולבו. אומנם אני בן 17, אבל נוהג בוולבו של אבא, הדגם הוא S90 אגב.

קוקו12

New member
הצעה טובה (אני חושב)

הוולוו = גרוטאות !!! פשוטו כמשמעו !
זה דרק של אוטובוס ! אם תעלעל היטב בארכיון של הפורום, תוכל למצוא 4 תמונות שלי של ה- 85-111-01 שצילמתי בעבור הפורום. פשוט דרק של אוטובוס. והמילה דרק היא הכינוי הרשמי של VOLVO בפי נהגי אגד !!!
הצעה טובה (אני חושב)
אני מציע לך לחזור בך ממה שכתבת על אטובוסים מסויימים, משום שזה מהווה עילה לתביעה על הוצאת דיבה.

אני לא מזלזל באף אחד אבל אין ספק

הצעה טובה (אני חושב)
אני מציע לך לחזור בך ממה שכתבת על אטובוסים מסויימים, משום שזה מהווה עילה לתביעה על הוצאת דיבה.
אני לא מזלזל באף אחד אבל אין ספק
שמרצדס הוא ליגת על מעל כולם. חוץ מזה, אם אתה רוצה תשובה מקצועית - עליך להזדהות ! מלא את הטופס בתפוז לפחות עם יותר פרטים כדי שנדע מי כבודו. הטופס שלך ריק ! אני מדבר עם נהגי אוטובוסים מדי יום וללא ספק מאז 1980 אין תחליף למרצדס. הוא הטוב מכולם ודע: אם היה לאגד תקציב מוגדל, הם היו עובדים רק עם מרצדס. שאל נא 4,000 חברים, שכירים, מוסכניקים, וקרא סקרים בכל העולם ואחר-כך תיווכח שמרצדס זה האליטה ! אני בתחום הזה מאז שנות ה- 70 ואגד תמיד העדיפה, מעדיפה ותעדיף את מרצדס ! ובצדק ! חוץ מזה, אל תהיה כבד ! תהיה קליל עם מנה הגונה של ציניות ! זה עוזר בחיים ! אני מבטא את דעתם של אלפי אנשים באגד ! תבדוק מדוע הם לא מפסיקים לקלל את מאן ואת וולוו ! תבדוק באופן מקצועני ועשה סקר שוק מדוקדק.

וחוץ מזה, אם נפגעת ממני - סליחה !

הצעה טובה (אני חושב)
וחוץ מזה, אם נפגעת ממני - סליחה !
אתה לא מכיר אותי ואתה לא מכיר את חוש ההומור שלי אז קח הכל בקלות. אתה סוכן של מאן או וולוו ? אשמח אם תספר לנו מי אתה כדי שאוכל למכור לך מרצדסים חדשים ! חג שמח ! אביתר THE 1 & ONLY !

הבהרה ! ועכשיו לא בציניות:

הצעה טובה (אני חושב)
הבהרה ! ועכשיו לא בציניות:
הדעות לגבי וולוו, מאן ואחרים הן עדויות מהשטח שאני שומע כבר שנים רבות. אין זה אומר שזו בהכרח דעתי. לי היתה פעם וולוו 245 והייתי מאוד מרוצה מהסטיישן ! כמובן שאני חושב שמרצדס הוא הטוב ביותר אך אין זה אומר שאחרים לא עושים את העבודה שהרי הם נרכשו וממשיכים להירכש. המילה "דרק" נשמעה פעמים רבות ע"י נהגים ! הם פשוט לא מרוצים מהאוטו הזה. עובדה היא שרבים חולמים על עברם במרצדס ומתגעגעים אליו. כמובן שבמידה ומישהו פה נפגע, אני לוקח את המילים בחזרה (לבויידם). לא זו היתה הכוונה. אך באופן מקצועי אני אומר לך שלמשל בכלי רכב פרטיים: אין היום לאף אחד חוץ מרולס-רויס , תשובה למרצדס מאייבך ! גם באוטובוסים אלה הם פני הדברים. מאחל לך חג שמח קוקו12 (על שם ה- B12B או ה- G12 ? ).

יצחקA

New member
שימו לב!

האתר D-BUS
אני לא זוכר מה כתובתו המדוייקת, אך אני חושב שיש קישור אליו מהאתר המצוין www.stadtbus.de. גם אני ראיתי את התמונות הללו, ואני חושב שמדובר במשלוח השני שהגיע לדן (החל מ-7043 ומעלה). יתכן שהמספרים על חזית האוטובוס מהווים את המס' בדן. לדוגמא, האוטו 104 הוא בעצם 7104.
שימו לב!
האוטובוסים שבתמונות ללא טסות! ניתן להבין שהם לא הגיעו עם טסות בניגוד לפיילוט שהגיע עם טסות (ואף צולם איתן). לאחר מכן הן הורדו.

האוטובוסים הצהובים דווקא כן עם טסות

שימו לב!
האוטובוסים שבתמונות ללא טסות! ניתן להבין שהם לא הגיעו עם טסות בניגוד לפיילוט שהגיע עם טסות (ואף צולם איתן). לאחר מכן הן הורדו.
ולמיטב ידיעתי, צביעה זו שייכת לחברת התחבורה של הדואר בגרמניה, אוסטריה או שוויץ (PTT).

יצחקA

New member
נכון- התכוונתי לכחולים

ולמיטב ידיעתי, צביעה זו שייכת לחברת התחבורה של הדואר בגרמניה, אוסטריה או שוויץ (PTT).
נכון- התכוונתי לכחולים
אני מצרף כאן לינק של אתר המראה תמונות של האוטובוסים בפריס. החברה:RATP. האוטובוסים הנפוצים הם של RENAULT. האוטובוסים המיוחדים, הנסיוניים הם ה N.L 223, הסקניה, האוטובוס המפרקי המצולם על רקע האיצטדיון של צרפת. אתן גם לינק של תמונות המטרו של פריס- למעוניינים.

תמונות יפות מאוד! אורן - לקישורים!

נכון- התכוונתי לכחולים
אני מצרף כאן לינק של אתר המראה תמונות של האוטובוסים בפריס. החברה:RATP. האוטובוסים הנפוצים הם של RENAULT. האוטובוסים המיוחדים, הנסיוניים הם ה N.L 223, הסקניה, האוטובוס המפרקי המצולם על רקע האיצטדיון של צרפת. אתן גם לינק של תמונות המטרו של פריס- למעוניינים.
כמה הערות: 1. זיהיתי שם את דגם ה-Agora של Renault, וכן דגמים יותר ישנים שלהם, כולל דגם שהמרכב שלו מאוד מזכיר מרכב של אוטובוס עירוני רומני אמוד נפוץ. המרכב הרומני מיוצר במפעל Rocar De Simon וייתכן שמדובר בשיתופי ידע עם רנו, השילדה שלו: M.A.N EL 202 או SL 202. 2. זיהיתי מרכב (אולי כל האוטובוס) שדומה מאוד לדגם האחרון של Ikarus. 3. המפרקית הנסיונית המרהיבה, כנראה עם שילדת מ.א.ן. 4. לוח המחוונים של מ.א.ן ושל הסיטארו זהה, למעט הסמל על ההגה! 5. לוח המחוונים של רנו נראה מאוד לא נוח. 6. שימו לב למכונות הכירטוס ומכירת הכרטיסים! 7. יש שם מס' אוטובוסי Saviem, שהוא בעצמו גלגול של שוסון, שחלקם נמכרו לחברת התחבורה העירונית בבוקרשט RATB, ומשרתים בקווי האקספרס שלה.

יצחקA

New member
+++

כמה הערות: 1. זיהיתי שם את דגם ה-Agora של Renault, וכן דגמים יותר ישנים שלהם, כולל דגם שהמרכב שלו מאוד מזכיר מרכב של אוטובוס עירוני רומני אמוד נפוץ. המרכב הרומני מיוצר במפעל Rocar De Simon וייתכן שמדובר בשיתופי ידע עם רנו, השילדה שלו: M.A.N EL 202 או SL 202. 2. זיהיתי מרכב (אולי כל האוטובוס) שדומה מאוד לדגם האחרון של Ikarus. 3. המפרקית הנסיונית המרהיבה, כנראה עם שילדת מ.א.ן. 4. לוח המחוונים של מ.א.ן ושל הסיטארו זהה, למעט הסמל על ההגה! 5. לוח המחוונים של רנו נראה מאוד לא נוח. 6. שימו לב למכונות הכירטוס ומכירת הכרטיסים! 7. יש שם מס' אוטובוסי Saviem, שהוא בעצמו גלגול של שוסון, שחלקם נמכרו לחברת התחבורה העירונית בבוקרשט RATB, ומשרתים בקווי האקספרס שלה.
+++
http://www.ratpinfo.net/sons.php תשמע את ה CS10- מה שהתכוונת לגלגול השוסון.

יצחקA

New member
אין בעד מה!

+++
http://www.ratpinfo.net/sons.php תשמע את ה CS10- מה שהתכוונת לגלגול השוסון.
אין בעד מה!
כמובן שאם היו לי האמצעים והזמן, הייתי מקליט עוד לפנ שנים (אפשר גם לצלם) את האוטובוסים לסוגיהם השונים(+מפרקיים כמובן). אולי כבר קיים אתר כזה ואני לא יודע?... חסרות הקלטות של הרבה אוטובוסים באתר. אני מקווה ששמעת גם את ההקלטות של המטרו. חסרה הקלטה של MF 88וחבל מפני שסוג זה של מטרו נוסע רק בקו 7BIS וישנם רק תשע רכבות כאלה. צליל המנוע שלהם מאד מיוחד, מזכיר קול של זמרת. ----לא מאמין שיש בפורום הזה שמכירים את מערכת הרכבות בפריס. בקשר לתמונות האוטובוסים: חסרה תמונה של ה"מיקרובוס" שהוצג בבנייני החברה.

mister K

New member
אתר יפה מאוד

נכון- התכוונתי לכחולים
אתר יפה מאוד
ממש לקנא בצרפתים על מערכת התחבורה המסודרת שלהם! ועוד לא דיברנו על ה-METRO וה-RER. כל זאת בזכות המונופול של RATP! חבל שאצלנו בארץ נוהגים בטיפשות ובבורות משוועת, ומעבירים קווים לכל מיני חברות שהשירות שלהן מזכיר יותר תחבורה ציבורית באחת ממדינות העולם השלישי מאשר בפריס. הרפורמה מחזירה את התחבורה הציבורית בארץ 20 שנים אחורה! כך לעולם לא נגיע לרמה של פריס! בישראל ישנם אך ורק שני מפעילי תח"צ ברמה, והם אגד ודן כמובן. עוד חבל שלאגד ודן אין אתר נהדר כזה עם תמונות יפות של כל דגמי האוטובוסים.

יצחקA

New member
אתה צודק!

אתר יפה מאוד
ממש לקנא בצרפתים על מערכת התחבורה המסודרת שלהם! ועוד לא דיברנו על ה-METRO וה-RER. כל זאת בזכות המונופול של RATP! חבל שאצלנו בארץ נוהגים בטיפשות ובבורות משוועת, ומעבירים קווים לכל מיני חברות שהשירות שלהן מזכיר יותר תחבורה ציבורית באחת ממדינות העולם השלישי מאשר בפריס. הרפורמה מחזירה את התחבורה הציבורית בארץ 20 שנים אחורה! כך לעולם לא נגיע לרמה של פריס! בישראל ישנם אך ורק שני מפעילי תח"צ ברמה, והם אגד ודן כמובן. עוד חבל שלאגד ודן אין אתר נהדר כזה עם תמונות יפות של כל דגמי האוטובוסים.
אתה צודק!
האתר של "דן" לוקה בחסר בעניין דגמי האוטובוסים. אין פירוט. האתר שצירפתי הוא לא של ה RATP. האתר של חברת המטרו הוא www.ratp.fr ובו אני לא מוצא פירוט על דגמי המטרו, אוטובוסים, RER וTRAM. פעם היה אבל שינו אותו ואני לא מוצא ( אולי מפאת חוסר הבנתי בשפה הצרפתית)

מצב
הנושא נעול.
למעלה