מאלה לאבנים גדולות

• פותח הנושא me31
  • פורסם בתאריך

me31

New member
מאלה לאבנים גדולות

האם אפשר לקבל הסבר איך עושים זאת או שקשה כאן, ורק בסדנא, ניתן יהיה ללמוד? תודה :)

מאלה למעשה זה טכניקה של מקרמה

שבאמצע כלואה אבן. יש אפשרות גם לסרוג עיגול או כל צורה כמו של האבן ולהכניס לתוכה את האבן.

me31

New member
המון המון תודה :)

אני אנסה לקשור את האבן ואז אראה אם אני צריכה עוד עזרה אם כן האם אפשר, להיעזר בך?

wildspirit

New member
בעיקרון עדיף לראות איך קולעים

את האבן זה לא פשוט להסביר אבל צירפתי לך לכאן אתרים שאולי יכולים לעזור בנושא כמובן שאין כמו לראות את הטריק בעין באתר השני את יכולה לראות איך להכין דוגמאות לשרשרת אבל לא הצלחתי כרגע למצוא איך לקלוע את האבן בעיקרון השיטה היא על פי קישורת של 4 חוטים כשכל פעם לוקחים 2 חוטים אני מעלה כאן דוגמא של מאלה שעשיתי

אני הייתי מציעה לך על שיעור

שיעור עולה כ-60ש"ח ומראה עיניים אינו שווה להסברים. אבל מנסה להסביר איך שמים את האבן במרכז. בנוי מ-4 חוטים 2 באורך 3 מ' ו-2 באורך 1.5 מ'.(הארוכים לקליעת השרשרת והקצרים כאורך השרשרת+) קושרים בקשר רגיל את כל החוטים יחד במרכז. ואז עובדים על 4 חוטים מצד אחד (2 קצרים ו-2 ארוכים. עם ארוך וקצר יוצרים קשר רגיל ומהצד השני באותו מרחק מהקשר המרכזי יוצרים מ-2 החוטים האחרים קשר רגיל נוסף. עכשיו מ-2 ארוכים יוצרים קשר רגיל במרכז. זה כרגע נראה קשר עליון מתחתיו 2 קשרים כמו משולש ומתחת קשר נוסף שיוצר מעין מעויין. בדרך הזו ממשיכים ויצרים בצדדים משולשים (להשתדל שווה צלעות) ובמרכז מעויינים. אורך הקשירות האלו תלויה באבן שיש לך ומכל צד של החוטים של הקשר הראשוני יוצרים מחצית מעקף לאבן. כשהקפת את האבן שוב יוצרים מ-4 החוטים קשר אחד מעל האבן ומחזקים. חשוב לדעת שחוטי מאלות מצופים בשעווה (שומר על עמידות בפני מים ) וחשוב למשוך חזק בקשרים.את יכולה להרחיב את הקשירות לפני הסגירה על האבן כך שיראה יפה ויציב. ומשם ממשיכים בקשירות (ויש הרבה סוגי קשירות - יכולה להציץ באתרי מקרמה) וניתן להוסיף חרוזים לאורך השרשרת. מקווה שהסברתי את עצמי. כמעט כל מי שבא מהמזרח למד שם להכין מאלות אז שאלי חברים וחברות. בהצלחה

למעלה