מאוכזבים?

PRINSES

New member
מאוכזבים?

כל יום אנחנו מתאכזבים וכל יום גםמתאמצים שזה לא יקרה זה חלק מחיינו, אם לא נצפה לא נתאכזב אז אני הפסקתי לצפות ואני רק נותנת לזמן ולגורל לעשות את שלו.. בהצלחה לכולם.

J-סיקה

New member
מצחיק ....

גם אני בזמנו רדפתי אחרי המזל וציפיתי וחיכית ורציתי והתאכזבתי ... ממש רציתי להיות מאוהבת להרגיש מעופפת להיות מלאה בחום ואהבה וכל מה שחזר אלי היה ניכור וקור .. ואז החלטתי שזהו מתאים לי להיות לבד .. והוא הגיע האביר ... מאז .. גם אני מאמינה בגורל

gafi

New member
ובנוסף...

האמת שאני לא רוצה לשלול אותך אלא רק לתת לך עצה: לא כל יום מתאכזבים, את צריכה לחשוב בצורה יותר חיובית נכון שיש דברים שלא ניתנים לשינוי כי זה הגורל! אבל אם תקחי את הדברים בצורה יותר אופטימיתהחיים יראו אחרת, לדעתי כן כדאי לצפות כי אולי יקרה משהו טוב... וכן כדאי להתאמץ, וכן כדי לשאוף שהכל יהייה מצויין לכלהפחות זאת גישתי לחיים, נכון שגם לי היו אכזבות, ובאותו רגע זה נראה סוף העולם, אבל זה עובר בכל אופן ברוכים הבאים לי ולך לפורום החדש, בהצלחה....

PRINSES

New member
GAFI HI...

תודה על התגובה. אתה צודק באמת לא כל יום מתאכזבים ויש ימים טובים קצת קשה לי להיות אופטימית בימים אלה של אכזבה גדולה לגבי כנראה שכרגע באמת הכל נראה שלילי אבל זה עניין של זמן. תודה בכל אופן וברוכה הבאה גם לך- נעים להכיר.. PRINSES

למעלה