מאהב רווק

תלתה

New member
אבל למה לדכא..

תלתה

New member
אני בעד ../images/Emo127.gif

הצעת חוק: ביטול מוצ"ש, התשס"ט, 2008 להלן מוצע לתקן את השבוע כך, שבמקום מוצ"ש יגיע מיד יום חמישי בערב. נוסח זהה של הצעת החוק הוגש על ידי חברי הפורום באפריל 2008

על-פי התקנון כאן..

את לא רשאית להציע הצעות חוק מהסוג הנ"ל אלא רק בנושאים הרלוונטיים לפורום הקדוש הזה. שפרי את ההצעה ונדון בה

תלתה

New member
אני אומרת

שנעביר את זה לועדה ושהם ינסחו אותה. אני בטוחה שהיא תהפוך לחוק בקלות!!! באמת שכחתי להוסיף דברי הסבר: להלן מוצע לתקן את השבוע כך שבמקום מוצ"ש יגיע יום חמישי בערב. ממחקרים שנמסרו לנו על ידי הלשכה המשפטית עולה כי הזמן החל ממוצאי שבת ועד ליום חמישי בערב גורם לאנשים לאות עמוקה, בגרף יורד, כאשר העצבות הגבוהה ביותר נרשמה במוצ"ש- יום א' בבוקר, וביום חמישי ניכרת עצבות נמוכה ושמחה ברף גבוה. שמחת אנשי הפורום היא בראש מעייננו ועל כן מוצע לבטל את הימים בהן ניכרת עצבות.

ההסבר...

מניח את הדעת. והקישור שעשית עונה לתקנון עובר לועדה שיהיה שבוע טוב

נספח..

בשביל שנוכל להגיש את הצעת החוק הזאת ולהשליכה עלינו על אנשי הפורום צריך להסביר שימי העצבות מיום חמישי בלילה ועד ליום ראשון בבוקר נובעים מהאי קירבה או קצר בתקשורת עם הלא חוקיים בימים אלו...

תלתה

New member
מממ

אני התכוונתי לזה שמוצ"ש מבאס בגלל תחילתו של שבוע עבודה מעייף... אז לדעתי אפשר לנסח את זה ככה: א. במקום מוצ"ש יבוא יום חמישי בערב ב. סעיף א' לא יחול על מי שנמצא במערכת יחסים עם לא חוקי/ית. במקרה כזה במקום יום חמישי בערב יבוא מוצ"ש מה דעתך?

תלתה

New member
../images/Emo88.gif טוב

זה עדיין לא ימנע ממני מללכת מחר בבוקר לעבודה, הא?

bigtime1963

New member
mind your language

אני לא צדיק וחו"ח את לא... נו. והרעש הזה בראש אצלך? זה כנראה אני משחק פינגפונג.

למעלה