לפני הרבה שנים

מצב
הנושא נעול.

יצחקA

New member
אתה צודק!

החשבון הפשוט לא כל כך מדוייק תמיד
הוא מדוייק רק אם מכניסים כמות גדולה של אוטובוסים מאותו סוג בדיוק ברצף. אבל לפעמים מכניסים באמצע אוטובוסים מסוג אחר והם מקבלים את המספרים הפנויים ואז הרצף משתבש קצת...
אתה צודק!
'יניב הקטן', האם אני צודק?: מספרו של 7001 הוא 90-706-01. אחריו הובאו ה E.L202 הכחולים. לכן לדעתי מספרו של האוטובוס הראשון בסט (נדמה לי 6268) הוא 90-707-01 והאחרון בסט 90-771-01. לאחר מכן הביאו את 7002 ומעלה ולכן מספרו 90-772-01 .

הראשון הוא 6276

אתה צודק!
'יניב הקטן', האם אני צודק?: מספרו של 7001 הוא 90-706-01. אחריו הובאו ה E.L202 הכחולים. לכן לדעתי מספרו של האוטובוס הראשון בסט (נדמה לי 6268) הוא 90-707-01 והאחרון בסט 90-771-01. לאחר מכן הביאו את 7002 ומעלה ולכן מספרו 90-772-01 .
הראשון הוא 6276

צחקן

New member
אז כמה ספרות רישיו היו לטיגר ?

ועוד משהו
אם אתה רוצה שהדגמים יהיו מדוייקים עליך לתקן גם את מספרי הרישוי. אין אוטובוס באגד או בדן שהמספר שלו הוא המספר ששמת בדגמים שעשית. באגד למשל, מספרי הרישוי של הנידרפלורים הם 85-330-01 עד 85-498-01 וכל האוטובוסים עד כה מהסדרה של 87-000-01 (הנידרפלור החדש ביותר שאני ראיתי הוא החיפאי 87-177-01). כמו גם המספר הפנימי בדגם הנידרפלור של דן. אין כיום אוטובוס של דן שמספרו 1881 ובטח שלא נידרפלור. מספרי הנידרפלורים בדן נכון לעכשיו הם 7001-7349. כמו כן עוד תיקון לגבי דגם הטייגר היפה שעשית. מעולם לא היה טייגר עם מספר רישוי בעל 7 ספרות מכיוון שכולם יוצרו לפני שנת 1980. סלח לי אם אני נשמע קטנוני, אך אני רק מציע הצעות לשיפור שיהפכו את הדגמים ליפים אף יותר. שבת שלום

mister K

New member
מספרי הטייגרים

מספרי הטייגרים
מספרי הרישוי של הטייגרים הם בעלי 5 או 6 ספרות. לפני שנת 1959 הייתה נהוגה שיטה אחרת שבה היה מספר הרישוי מורכב מאות ו-3 או 4 ספרות.

mister K

New member
יפה מאוד../images/Emo70.gif

סליחה. טעות. זה האוטובוס המתוקן.
ב"ה
יפה מאוד

אך רק למען הדיוק: 87-177-01 נוסע על קו 37 בחיפה (בת גלים-אוניברסיטה).

צחקן

New member
איזה מס' נידרופלור באגד נוסע .....

יפה מאוד

אך רק למען הדיוק: 87-177-01 נוסע על קו 37 בחיפה (בת גלים-אוניברסיטה).
ב"ה על קו 164 שפירושו אצלי לנסוע לדודות ברשל"צ ?

mister K

New member
קו 164

ב"ה על קו 164 שפירושו אצלי לנסוע לדודות ברשל"צ ?
קו 164
רוב האוטובוסים הנוסעים על קו 164 (פ"ת-רחובות דרך ראשל"צ) הם מדגם MERCEDES O405 דו-מפרקיים. נסה לעשות גם דגם כזה להרכבה. אם אתה צריך תמונה, ד"ר אביתר העלה לפורום אתמול (תמונות מספר 335-337).

צחקן

New member
אבל נדמה לי שיש שם איזה 1-2 ניד'

קו 164
רוב האוטובוסים הנוסעים על קו 164 (פ"ת-רחובות דרך ראשל"צ) הם מדגם MERCEDES O405 דו-מפרקיים. נסה לעשות גם דגם כזה להרכבה. אם אתה צריך תמונה, ד"ר אביתר העלה לפורום אתמול (תמונות מספר 335-337).
אבל נדמה לי שיש שם איזה 1-2 ניד'
ב"ה ואני צריך את מספרם. ובקשר למפרקיות : אני אנסה לעשות דגם. אני מתחיל עכשיו...

צחקן

New member
התחלתי להכין. ב"נ בשבוע הבא.....

קו 164
ב"ה אני אציג לכולם אותו. כ"כ אוכל לעשות מיפרקית של דן (כמו שיש לה ולא נידרופלורית שמועלם לא היתה ב "דן") היות וצלמתי את 321 המיפרקית היחדה שנראתה בכל התחנה המרכזית, אגב, צילמתי לה את כל הצדדים ואפילו צילמתי מינבוס נידרופלור (בשביל לתפוס את כולו היתי חיב להיות על הכביש ולכן היתה לי בעיה אז הלכתי אחורה על הכביש בזהירות.... ואותו מיקרה היה לי עם מיפרקית מס פנימי 321 שהיתי חיב ללכת על מדרכת 38 ס"מ אבל בשביל הפורם זה שווה את הכל.....).

יצחקA

New member
לפי מיטב ידיעתי 321 נוסעת בקו 18.

ב"ה אני אציג לכולם אותו. כ"כ אוכל לעשות מיפרקית של דן (כמו שיש לה ולא נידרופלורית שמועלם לא היתה ב "דן") היות וצלמתי את 321 המיפרקית היחדה שנראתה בכל התחנה המרכזית, אגב, צילמתי לה את כל הצדדים ואפילו צילמתי מינבוס נידרופלור (בשביל לתפוס את כולו היתי חיב להיות על הכביש ולכן היתה לי בעיה אז הלכתי אחורה על הכביש בזהירות.... ואותו מיקרה היה לי עם מיפרקית מס פנימי 321 שהיתי חיב ללכת על מדרכת 38 ס"מ אבל בשביל הפורם זה שווה את הכל.....).
לפי מיטב ידיעתי 321 נוסעת בקו 18.
נסעתי בה לפני כחצי שנה בקו 5.

צחקן

New member
שמתי יותר מידי אוטובוסים ופחות.....

נכון ליום שישי י"ג בסיוון.....
ב"V 13 ביוני היא חנתה בחניון שמאחוריה התחנה המרכזית פ"ת למי שלא מכיר את האזור מפה שהכנתי.
שמתי יותר מידי אוטובוסים ופחות.....
ב"ה מידי רציפים. מצטער. אם יש לי עוד תקלה אנא לנעיר לי. אני יודע שאני טועה. סלחו לי מראש ם יש טעות. אגבף אני לא זוכר את מספר הקו שהיה עליה, אבודוק אחרי הפיתוח אבל, סביר להניח שהיתה של קו 66 או 51 שהם הקוים היחדים (כדכור לי) שיש בהן מיפרקיות והם בפ"ת. לגבי קו 18, יש סיכוי שעבדה שם פעם. תתקונו אותי בקשה עם אני טועה. בכל אופן יש סיכוי (מאוד גבוהה) שזזה משם. _(מעולם לא תיכננתי לכתוב משהוא בנושא מיפרקית 321). סיפור מענין : ביום שרהתי א הפילים באחת החניות של תח"מ פ"ת בדרך ראיתי את מיפרקית 321 אבל עוד לא היה לי פילים כי היתי בהנלוך ובחזור שחכתי.

צחקן

New member
ב"V = ב"ה. מצטער.

נכון ליום שישי י"ג בסיוון.....
ב"V 13 ביוני היא חנתה בחניון שמאחוריה התחנה המרכזית פ"ת למי שלא מכיר את האזור מפה שהכנתי.
ב"V = ב"ה. מצטער.
ב"ה זה הפעם הראשונה שזה קורה לי.

צחקן

New member
אין לי תמונות מהצד של הדלתות.

קו 164
אין לי תמונות מהצד של הדלתות.
ב"ה לא ראיתי בתח"מ מרכזית בפ"ת מיפרקית של אגד אז לא יכולתי לצלם. ומיפרקית של דן ריתי רק אחת (את 321).

מצב
הנושא נעול.
למעלה