לעשות כסף מהסלולארי :)

בהתחלה הם נראו לא בנוח ואז בשיר השנ

+י קצת יותר השתחררו וזה. ורוג'ר חייך אל מייסון בWYWH וזה היה כלכך..וואו.

אלוהיי ../images/Emo99.gif

זה היה פשוט אלוהי, פינקפלויד. פשוט סגידה לגמרי
[וגם בונו היה כזה שקסי!!!!! גרררר]

כל כך רציתי לראות פינקפלויד.;[../images/Emo80.gif

וד'ה הו. וגם את השאר, למה לא? ברינג איט און. אבל לאאא! אני ראיתי ליידי מקבת. ;| [אבל היה נחמד, נו. באמת. בטוח ישדרו את האיחוד שוב מתישהו]

aYaLoLy

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo71.gif

[מחווה לנירוונה שאפילו לא כלכך רציתי להיות בה]

Mooa-Numi

New member
../images/Emo32.gifחיבקתי את גוני. (יומביקור!)

ושמוצה גם (כמה משעשע, בוגר קן שלי מדריך אותה). היה מגניב, ואני כה מסריחה, והזעתי כמו פרה, והכרתי הרבה אנשים. משנה לשנה האנשים בתנועה נהיים מצומצמים יותר.

mishmishonet

New member
אעאעאע! תמותי! |מלאת קנאה|

אני גמרוצה לחבק את גוני. ]: איך שם? האם היא חיה ביער נוראי ואפל?

Mooa-Numi

New member
איזה אפל..

המקום הכי מואר בארץ, והכי חם! וזה בכלל לא יער, זה גבעות עם ילדים שלובשים כובעים צבעוניים עם השמות שלהם, יושבים במעגל ועושים מורלים. עכשיו אני אספר, מהאכפת לי. היה ישיבת קן. אין לי כסף, אין לי נעליים, בכלל לא תכננתי לצאת (כסף+חם+נעליים+מבחן במתמטיקה ביום חמישי! ואני עובדת ואין לי זמן להתכונן!!) אבל יצאתי, והיה מגניב. בהתחלה היה לי כלכך חם והזעתי כמו בהמה, אז פשוט התהלכתי ממקום למקום ומלמלתי "חם לי" ו"נמנם נם" ראיתי המון אנשים!! ראיתי הרבה מהגרעין (מחופכרמל וזכרון.. וזהו בערך. גבעת עדה הם ממש קצת ורמתיים פרשו מהעולם), וגם הייתי במפקדות (ברוש ואורן. עומר עושה לי "אני רוצה לשתות, ולא נעים לי להכנס למפקדה". והוא קומונר למען השם! אז אני, י"אניקית מושתנת [Am I?], נכנסתי למפקדה בעצמי, ועומר- "נו, אביתר, תעצור אותה כבר". ואז היינו במפקדה ושתינו קולה והיה משעשע ונחמד, אבל מה כבר יש לעשות שם. ואז לפני שהלכנו הביתה אני והילה היינו חייבות למצוא את אליק, המדריך פולין שלנו שהוא במקרה הסגן של אורן, אז הלכנו למפקדת אורן, וחיפשנו אותו אך הוא לא היה שם. אז כתבנו לו פתק ארוך וזועם [ככה הילה אמרה, לא קראתי אותו, רק הוספתי בסוף "דבר הקסטן- נמנמ חם לי"] ושמנו במגירה, ובזזתי לקומונרים מסכנים אוכל וגנבתי אפרסק. וזה היו סוגריים ארוכים מאוד! שייגמרו, ממ, בערך עכשיו), והורידו את החוג שלי! הלכתי למקום שהחוג שלי היה פעם ואין שם כלום! בגלל שהוא היה נורא בשיפוע. ובצדק, זה לא בריא, והיה משעשע להתעורר בבוקר האחרון במד"צים אחרי שפירקנו הכל ולראות שישנו באלכסון 12 יום. וחיבקתי כל מיני טטניקים (דניאל- "וואו! שתי חיבוקים מקסטן ביום אחד!!") וגם כל מיני לא. את הקומונרית שלי לשעבר, ואת דניאל שנתן לי חיבוק כזה ארוך. ואני כזה "מממ.. בייס.. אה, אני מסריחה, בייס.." "לא אכפת לי" "אבל חם לי..", ואת עופר ואת נועה, ואת להקת התנועה ובוגרי קן, וכן, את גוני, ממש בהתחלה! בכלל לא זיהיתי אותה, והופתעתי שהיא באלון, מתאים לה אורן. בכללללל לא זיהיתי אותה, היא נראית אחרת במציאות. אבל לכו תדעו, מה שקורס מד"צים עושה לאנשים. וגם כל מיני מזכרתיים- את רוני, ואת תומר (אם את קוראת את זה
) ואת.. אחות של רוני? ואת שמוצה שעצרה אותי באיזה מעבר, וגיליתי שאביתר מדריך אותה! זה כזה מצחיק, זה עולם כזה קטן. אבל היא לא אוהבת אותו. וראיתי קומונר שלי (שאכל כרגיל) ואני לא באמת זוכרת. ולהקת התנועה! די, הם כאלו טובים, ונועה.. ביקשתי ממנה שתקדיש לי שיר והיא אמרה שאסור לה
ורר, פתאום קראו לכל מיני מחנות והתחילו לעשות מורלים של המחנה, וכשהיה את אורן, ליאור (שנה שעברה) והילה ואני (לפני שנתיים), הלכנו, וכמעט ולא הכרנו כלום, אבל היה מצחיק. איזה מוזר להסתובב בכפר החורש בלי כובע אדום, בחיי. ולא עשיתי כמעט מתמטיקה, וגם עכשיו לא. רק בדרך חזרה, עומר ניסה לעזור לי ונרדם, ואני גמכן נמנמתי תוך כשי שאני מחזיקה עפרון בצורה מאיימת.. עם פס על הדף. ולא פגשתי אף אחד מהחוג שלי במד"צים שזה סבבה בעקרון כי.. היה לי חרא של חוג שכולם פרשו כמעט מהתנועה? בעצם, ראיתי אחד, אבל הוא הומו וסתם ילד מעאפן ובכלל לא אכפת לי, אז.. מה אכפת לי? אחח.. אני לא באמת זוכרת.

Oo The Gush Oo

New member
../images/Emo32.gif

אני מפורסמת!!!11
[עם הגופייה הכתומה] מאתי את זה באתר של אורגזמה. זה ממצעד הגאווה.

Shusho

New member
זה למיכלי, אבל גם לכן.

הצבע המדוייק של העין שלי
.

o f i r o s h

New member
../images/Emo32.gifיבשוותתת../images/Emo85.gif

ויאללה בלאגן, בלאגןןןןןןןןן וקפוץ נענע, קפוץ-קפוץ נענעעעעעעעעע... =]]]] בו בו בו בו בוקר טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב ששש.. סתמתי =]

Lost Lullaby

New member
../images/Emo32.gifמישהי מפה תהיה בת"א ביוםשלישי?

בעזריאלי\בסנטר בצהריים? :< [13:00-16:00 בערך] אני כניראה ואם למישי בא לבדר אותי אז בכיף, צרו קשר:$

מישי תהיה בת"א ביום רביעי?P:

ועכשיו אני עפה לביו', זהו, חייבת. מהמהמה מה אני עדיין עושה פה;[

למעלה