למפיקי התכניות בערוץ: בושה וחרפה

מהרוטה

New member
התכנית של אלירז

אני מעריכה את אלירז כאדם בעל פשטות וענווה. לדעתי הוא ממש לא מתאים להגיש תכנית בטלוויזיה. הוא לא איכותי מספיק. אין לו כושר ביטוי. ואין לו נוכחות טלוויזיונית. עלינו להיות יותר בררנים בבחירת אנשים שמגישים תכניות ונמצאים בחזית התקשורתית. אלירז פשוט מאוד לא מתאים. חבל.

Daria83

New member
"עלינו להיות בררנים"? "עלינו"? בתור מי?

בתור בעלי מניות בקשת? ברשת? מי שאל אותך או אותי לגבי איזשהוא מנחה, אי פעם? לא שאלו אותך מי ינחה מה אף פעם וגם לא אותי ואין סיבה שיתחילו לשאול. אלירז בתחילת דרכו, וכמו כ"א בתחילת דרכו צריך לתת לו צ'אנס והוא יהיה בסדר. מיום ליום רואים שיפור. מה גם שזה רק ל 10 ימים.

שירי111

New member
ואח"כ גברת דץ באה בטענות על "המסלול המהיר"

של פליטי הריאליטי. מגוחך.

זהר77

New member
סער השקרן סיפר שלחם בחיזבאללה, אמר לאיילה

את חברה שלי רק בתוכנית. כן? והוסיף: ואני לא בטוח שאוכל לשאת את זה עד הסוף. והכסיל בטוח שהציבור אדיוט, חירש ועיוור. לא יודע לא רואה ולא שומע. אבל הציבור חכם, וראה ושמע הכל. הכל סער. תתחבא בבית כמה שנים. גם אז לא בטוח שנשכח.

זהר77

New member
השפן הדוחה עם התחת הענק ורגלי הפיל?

שתסתלק מחיינו, כי היא ביזתה את האדם שבצלמו נולדה - ומתברר שהיא כוללה נחש. נחש בדמות אדם.

Sימה2

New member
אפשר לחשוב שהגברת דצה ההיא ממרומי האולימפוס,

היא פליטת הגירושים שלה מדץ. תיתקדמי גברת דצה. מי זה אלירז .... אנחנו ניקבע לא את .

sharonh87

New member
לאאאאא- אני אוהבת אותה! :(

היא מאמי שחטאה קצת סלחו לה ותתקדמו

זהר77

New member
איילה, תסתלקי ותעלמי מחיינו.בקשי עיצה מקצועית

ולא מבני משפחתך. אחרת לא תביני לעולם על מה התעוב הנורא שעוררת בציבור כולו. בנתיים את לנו עונש. עונש דוחה.

תפנימו, השניים הללו יהיו על המסך כל עוד

הם מושכים אש. גם ביקורות שליליות מעלות להם את הרייטינג, כך שהערוץ עושה את שלו...... ברגע שמי שלא סובל אותם יפסיק להתנדב ולצפות בהם.... אזי המספרים ידברו....

../images/Emo11.gifמי בכלל מתכוון לצפות בתוכניות שהם מופיעים?

אני בוודאי שלא!! אפילו באח הגדול בשלב מסויים העברתי ערוץ כשהם הופיעו אי אפשר לשמוע את קולה הצרחני ואת קולו הבבוני... וכן לא לראות את פרצופם! הם מאוסים ולעוסים..... ועל כך אזכה אותם בנקודות שהגיעו למצבם הזה...

יולנדה4

New member
אם איילה וסער רואים את התוכנית עכשיו זה

הזמן להרים טלפון לאלירז ולבקש סליחה ממנו על כל העוול שעשו לו בחדר האח הגדול ויצאו גדולים כדאי להם זה יהיה השיא שלהם

למעלה