למלאך בלבן איננו יכולים גם אם הינו

dor43

New member
למלאך בלבן איננו יכולים גם אם הינו

למלאך בלבן איננו יכולים גם אם הינו רוצים למנוע מילדנו פגיעה. אין אנו יכולים לגונן מהעולם החיצון ולימנוע תסכולים וקשיי, אנו רק יכולים לנשות לתת את המקסימום במסגרת המגבלות. ידוע לי קושי האקוטי במובן הכלכלי. מנסיוני להערכתי יש אפשרות למצוא סטודנט הלומד חינוך-מיוחד. אשר יוכל ללמד את בנך בבית בסביבתו הטבעית, במקרים רבים הוא יצור קשר טוב עם הילד ואף יעשה עבודה יותר טובה ממורה עם תעודה. יש לאויברסיטאות פרויקטים של מעורבות חברתית גם הן טובות. אשמח להמשך לנשות לענות על שאלות דור43

לדור 43

לדור 43 שלום רב הילד בשלב אשר צריך לו באופן מאוד דחוף סטודנט הלומד חינוך מיוחד אשר יוכל ללמד אותו בבית. כאילו קראתה את המחשבות שלי אני מחפשת אבל כפי הנירא לא במקום הנכון מפני שלא מצעתי יש לי בקשה איך מגיעים לפרויקט כזה אין לי כל מידע בנוסה ואיך אומרים אני מאוד רוצה להמשיך לעזור לילד אבל נגמר לי הסוס (הכוחות )וגם אני בבעיה כספית מאוד קשה לכן במידה ויש לך הוא למישהו אחר פרטים איך מסיגים סטודנט זה הזמן של בני . גם לפי היעוץ של המאבחנת וגם של המורה הפרטית צריך להקנות לו הרגלי למידה נכונים אחנת שעורים באופן סדיר ועז אני כולי תקווה שהוא יהיה תלמיד לכל דבר יש לו רצון רק מישהו צריך לעזור לו ולפעמים גם להיות לו חבר אולי גם קצת אבא (אני גרושה ) אני מאוד מודה לך על הכול בתודה מראש המלאך בלבן בייייייייי

dor43

New member
למלאך בלבן אני יוצא

למלאך בלבן אני יוצא מה 28/02 עד 06/03 לאחר מיכן אני מפתיח לבדוק את נושא הסטודנט למען בנך דור43

למעלה