למכירה: חמשת הדינוטריקים ב800 ש"ח!!

dedicon

New member
למכירה: חמשת הדינוטריקים ב800 ש"ח!!

טוב, אז אחרי שקניתי את זה , אני עכשיו חייב להפטר מזה. אין מה לעשות, יש לי את ביסט וורס להשלים והם הרבה יותר נורמלים מהג'י-פרש הזה. בקיצור, כמו כל צעצוע ישן, הצירים שלהם די חלשים. לסוופ חסר המקור וצריך איזה חתיכת ברזה קטנה כדי לחזק את הראש. גרימלוק גם כן קצת שבור(דבר שאליו שמתי לב רק היום) בפינה של הרגל. לא משהו נורא כל כך, אבל בכל זאת, אני מציין את הכל. אין נשקים לאף אחד מהם. מה שכן, גם במצב הזה, הם עדיין במחיר מציאה. אני קניתי אותם ב1250, מי שמכר לי את זה טוען שקנה אותם ב1500, כך שטכנית הקונה מקבל אותם בחצי מחיר מהקונה המקורי... חייב לעוף מהר!!!אין לי מקום! אה כן, אני לא מתפשר על המחיר, אני אומר את זה כבר עכשיו. והמכירה היא על כל ה5!!!לא על 1,2,או 3, או אפלו 4. כל ה5 או כלום!! מספר הטלפון שלי הוא 054-6611926

deathcaster

New member
תגובה

אז למה קנית ? עם מחיר כזה ללא נכונות להתפשר... שים בניילון וזרוק בבוידעם... מה יהיה שתרצה למכור רכב ? תישאר איתו 20 שנה...?!

dedicon

New member
נקודה מעניינת

אתה זכאי לדעתך, אבל אני לא יורד במחיר כי אני כבר מפסיד עליהם יותר מ400 שקל. אתה לא היית מוכן שיורידו אותך מהמחיר של האוטו אחרי שירדת מהמחירון ב20% נכון? 800 זה מחיר סופי, ואם תבדוק ממקורות כמו אי ביי, תראה שהוא לא רק מוצדק, אלה גם די זול. אה כן ועוד משהו נוסף: there is something.....DARTH IN YOU!!! והמבין יבין....

משו לא "מצלצל" לי טוב באוזן הרי כשהם נמכרו כחדשים לפני 12-14 שנה הם עלו אז 35-60 שקל לאחד ובמקרה של שישה זה גג 360 שקל וגם אז מדובר על מצב מעולה חדש "מינט קונדישן" ואתה מתאר מצב שיש לך חלק במצב "גוסס" עם חלקים סדוקים וללא אקססוריז כגון נשק ועוד ובמצב כזה אני לא רואה איך למישו יהייה משעמם לשלם כזה מחיר מופקע כי מי שרואה את הערך הנוסטלגי שברכישה שכזאת יסתכל קודם על המצב החיצוני ורמת האיבזור לפני שהוא יציע מחיר ... ותתקנו אותי אם אני טועה בקו המחשבה שלי

dedicon

New member
בוא אני אסדר לך את האוזן...

כן אחינו, המחירים של הצעצועים הישנים עלו גם אם הם לא במצב טוב. רוב המכוניות הישנות, כגון ווילג'ק עולות הון עתק, הוא נראה לי מגעי גם ל80$ ולא במצב הכי טוב. הם לא גוססים, המצב לא עד כדי כך גרוע. הם פשוט ישנים. המחיר הגיוני למחיר של היום, לא של פעם. ואם אתה קורא ל80-95% ממעריצי הרובוטריקים משועממים, אני לא מבין מה אתה עושה פה...

darthziv

New member
תתחיל להרגיע

כשיש לי משהו להגיד, אני אומר בעצמי ולא משתמש במשתמשים אחרים (שנפתחו מזמן למקרה הצורך?), כדי להגיד אותם אז אם מישהו פה מעיר לך על המחיר (וכמו שראיתי הוא לא היחיד) אז אל תכנס לפארנויות ותתחיל לזרוק האשמות מטורפות ולא מבוססות שהן כולן מגיעות מאותו בן אדם אחד, כי זה רק הוציא אותך דביל...

dedicon

New member
לא אמרתי שזה אתה.

מוגזם זיו? כמו למכור מטרופלקס שבור ב300 שקל? DARTH דיינו רע, לא כל כך קשור אלייך. אני יודע שהמשתמש זה לא אתה...אבל אני יודע עוד כמה דברים... אין לי פארנויה, ואני מעדיף שתשמור את כל העסק הזה לפרטי.

למעלה