למה

buffgirl

New member
יש טאטו. ../images/Emo80.gif|מיוחדת|

הלהקה עדיין קיימת... ומה עם הביטלס? גם להם יש פורום והם התפרקו לפני שנים...

Fresh Kiwi

New member
או. קיי

אבל יש הבדל בין להקת רוק קלאסית שהניחו אבן יסוד בעולם הרוק לבין הרכב פופ מודרני מושפע.

dra cool la

New member
נניח ש....

את/ה צודקת/. אבל... אם טאטו הן כל כך "לא מוצלחות", "מושפעות", "זייפניות" ו"בלתי כישרוניות" לחלוטין, מי הדביל שייפתח פורום לצמד כל כך "לא מצליח"? תחשבו על זה... אם לא היו להן כל כך הרבה מעריצים, הפורום הזה לא היה קיים

Fresh Kiwi

New member
או.קיי

לא אמרתי שהם זייפניות או לא כשרוניות, אמרתי הרכב פופ מודרני מושפע. אז לפני שאתה כותב דברים עדיף שתקרא מה שכתוב למעלה במקום לצאת מפגר.

buffgirl

New member
ברור לי שיש הבדל גדול ../images/Emo80.gif|מיוחדת|

ואני לא מעיזה להשוות את טאטו לביטלס הענקיים. לקחתי את הדוגמא שלהם כי רציתי לקחת דוגמא מעולם המוזיקה והם הראשונים שעלו לי לראש. הייתי יכולה לקחת גם את פורום באפי (
), אבל שוב - רציתי לקחת דוגמא מעולם המוזיקה.

תקשיב לי יא דפוק !

מי אתה שתקרא לסהר מפגר??? לא רוצה להעריץ את טאטו ??? אז עוף לי מהעיינים ותפסיק להיות חפרן !!! מי נתן לך את הזכות לפתוח פה הודעה ??? לכול אחד יש את הזכות להעריץ את מי שבא לו !!! ולנו בא דווקא את טאטו !!! יש בעיה ??? ואם אתה נכנס לפורום הזה עוד פעם אני נשבעת לך שאתה נכנס לצרות !!! אתה לא תקלל את חברי הפורום הבנת??? אופס, שכחתי, את דפוק, אתה לא מבין...

אשכרה בהמה

מה את מתלהמת ככה יא מלעונה !!! מה הוא כבר אמר, והוא גם לא אמר את זה בנימה כזאת מעליבה !!! מי נתן לו את הזכות לכתוב פה הודעה ??? אותם אלו שנתנו לך את הזכות לאהוב את טאטו !!! יאללה מה אני מתעסק עם ילדות קטנות, אופס, שכחתי, כדאי לי להיזהר, כי אולי אני אכתוב משהו שלא מוצא חן בעיניה, והילדה הקטנה תישבע שגם אני אכנס לצרות !!!

תקשיב יא משוגע (כך קוראים לך...)

החבר שלך הביא אותך, כי הוא מפחד ואתה אומר את זה בפורום כי אתה מפחד ! וסשה אני מתפלאת אלייך, הוא מקלל את סהר ! כשנולדת אז באו הרופאים לאבאב שלך ואמרו : יש דבר רע ודבר טוב, הטוב שנולד לו בן זכר בריא והרע שנולד לו אוטיסט... אמא שלך כל כך מכוערת שהלכתי איתה לגן חיות השומר אמר:תודה שהחזרת אותה אמא שלך כל כך מכוערת אפילו הצל שלה ברח ממנה אמא שלך כל כך מכוערת היא גרמה לבצל לבכות אמא שלך כל כך שמנה היא אוכלת מצלחות של : יס אמא שלך כל כך שמנה בקיץ היא מתפרנסת ממכירת צל אמא שלך כל כך שמנה שהיא הולכת עם חולצה ירוקה חושבים שהיא אגד אמא שלך כל כך טיפשה שהיא רצתה להרוג ציפור היא זרקה אותה מצוק אמא שלך כל כך טיפשה טוב, היא התחתנה עם אביך אמא שלך כל כך טיפשה שהיא שולחת פקס היא מדביקה עליו בול יא חתיכת מיקרוב דפוק, שמעתי שאתה מפנטז על הומו אחרי טיפול יופי אצל אחמד יאסין, ממש בא לי להפליץ עליך איפה שתרצה אם יש לך 5 דקות. יאללה, לך להחדיר מוצרי מזון לפי הטבעת, על החתום: האחות הגדולה שרוצה בטובתך נ.ב. זה לך ולחברך הדפוק...

חחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחח חופית,דיי מה את מגנה אליו (בלי לעליב סהר) הוא יכול לדבר לבד
הוא לא ילד קטן,וגם את לא אז דיי עם הבדיחות האלה פשוט צריך להתעלם ממנו או להגיד: יא חתיכת קוקסינל תתחיל להרגע

dra cool la

New member
אממ.... אני חושב ש....

יופי שחופית מגנה עליי.... והוא באמת סתם ******* ש***** חמוצים ואוהב ******* שעושים ****** בחמישיות על פחי אשפה ברחובות טייבה עם ערבים *******. אז אם אינלך משהו אחר טוב יותר חוץ מ***** את השכל, תעיף את ה***** שלך החוצה!

כמה עצוב, תתבגרי

אני אפילו לא אגיב לך על הירידות שאף אחת מהן לא שלך, כולן מאיזה אתר אינטרנט מסכן, מה שמוכיח שאפילו לירידה אין לך מספיק שכל. וממי אני מפחד? ממך? פ-חחחח, חכי שניה, תני לי לקום, מבדרת אחת, הפלת אותי מהכיסא. את רק מוכיחה לי כמה פרחה בהמתית את (כנראה לא הבנת מזה צ י נ י ו ת, אם את ממשיכה ללכלך ככה כאילו אבאש'ך מינימום אוטו זבל). סהר הזה אפילו לא טרח להגיב, היה בוגר ואת ככה יוצאת להגנתו (בטוחני שהוא אפילו לא ביקש..) ודוחפת את האף שלך למקומות שהוא לא צריך להידחף אליהם. תלמדי לא להתערב. יאללה, מה אני מנסה לחנך אותך, מבזבז עליך את הזמן, לפי הצורת דיבור שלך את תגדלי להיות מקסימום איזו לובה בסופרמרקט השכונתי (במקרה הטוב), כך שאת מקרה אבוד. אני זזתי

אהם...

יש את טאטו הן לא התפרקו
ואנשים נראה לי שהוא מתכוון ללהקה הישראלית טאטו שלא קיימת כבר

למעלה