למה אבל? למה?

שםאנילא

New member
ומי אמר שמה שיש לך בעבודה זה לא זמני? מה קובע

בדיוק מה קבוע ומה לא? רק הקב"ה... ישנם אנשים שמעבודות מזדמנות ב"ה דופקים קופה וישנם אנשים עם תוארים מכאן ועד להודעה חדשה ואין להם כלום ביד... מבינה? מה שחשוב שהבחור עם ערכים ורוצה לעבוד ורוצה את טובתך ולבנות בית נאמן וכשר בישראל

האנשים האלה

ש"דופקים קופה" הם בד"כ אנשים לא יציבים, אני מכירה כמה כאלה, ואם הם כן אז יש להם איזשהיא רוטינה בחיי הקריירה, ז"א שהם עובדים בעוד כמה מקומות ומרוויחים באופן סדיר ממקור כלשהוא. בוא נבהיר משהו אחד, אוקיי? אני לא מזלזלת ביכולותיו של הקב"ה וגם לא בגורל. אני לא מזלזלת באף בנאדם - רק מודעת לרמות חיים, בין אם זה תכנונים בחלומות בהקיץ לבין מעשים בפועל. אני מעריכה אנשים שעושים תואר, שואפים ומשיגים, ואני גם איפשהוא מעריכה אנשים ששואפים ולא משיגים, כך מתחשלים. אתה יודע מה, אני גם חושבת כמוך, איפשהוא. אבל עם בחור טוב וערכים לא הולכים למכולת. זה חשוב, בטח שזה חשוב, וזה נמצא בטופ של הטופ של הרשימה, אבל אל לך להפסיק להסתכל באותה רשימה כשאתה חושב שהשגת את הדבר הראשון שם, כסף זה לא דבר פחות חשוב, קל וחומר אם אתה רוצה להקים בית מבורך בילדים אברכים צדיקים וכשרים וכו' וכו'.. אני תמיד משתדלת להוציא מהפה את הדברים שאני אומרת בצורה נכונה - אני מחפשת בחור שעובד בעבודה מכניסה כי אני שואפת למשפחה מרובת ילדים, אני רוצה לארח, אני כל כך אוהבת לארח, אני רוצה שאפילו השכנים שלי בע"ה יבואו לאכול אצלי בשבת, אני רוצה להכין בשבת 10 קילו חלות ולחלק לכולם - לא כי אני רוצה שיאהבו אותי ויעריצו אותי, רק כי אני אוהבת לתת. אני רוצה את היד הרחבה כדי לראות את חיוכים על כל השכונה שיודעים שאצלי זה הבית שלהם, תמיד. אז נכון, החלומות שלי גדולים מידי, ועם רצון אפשר להשיג הכל לא רק עם כסף, אבל זה המפתח. זה התמריץ, ותכלס אלה העובדות. מקווה שהבהרתי את עצמי כמו שצריך...

שםאנילא

New member
ואוו...יפה מה שכתבת...והשאלה שרציתי לשאול היא

האם את מעדיפה בחור טוב עם ערכים ובלי עבודה מסודרת או שמא בחור שלא ידוע מה טיבו אבל עם עבודה? וכי מה יותר חשוב בחיים? שיהיו על הפנים אבל עם כסף ולארח או הפוך? מצטער על השאלה הקנטרנית אולם זה כדי תביני לאן אני חותר יש בחורות שהיו הורגות עצמן על מנת להשיג בחור טוב כי הסחורה היום לא משהו ל2 הכיוונים אישית אשמח לקבל בחורה טובה במלא מובן המילה ובלי כסף...אסתפק בע"ה בפרוסה עם שוקולד בכל ארוחה אבל ברכה תשרה אצלי בבית... עבודה וכסף רק הקב"ה מסדר ואין הבטחה שזה יימשך אולם בחור טוב עם ערכים לעולם לא ישתנה תחשבי על זה

אי אפשר לענות על השאלות האלה.

אתה מזכיר לי את התקופה שהיינו ילדים קטנים והיינו שואלים אחד את השני "מה אתה מעדיף, למות מקפיצה בעזריאלי או להידרס?" ואל תהפוך אותי לרודפת בצע, אני חושבת שהבהרתי את עצמי טוב מאוד, אני מחפשת בחור טוב שידע להרוויח את לחמו, ולאו דווקא בעבודת כפיים מייגעת, שכל הוא המפתח. החיים בעז"ה יהיו טובים ויפים ומאושרים תמיד - תלוי על מה אתה מסתכל. "אסתפק בע"ה בפרוסה עם שוקולד בכל ארוחה אבל ברכה תשרה אצלי בבית..." נראה אותך חי ככה בפועל. נא לא להתייפיף.

ממש לא מרוקאית, אבל מאוד אוהבת את העדה

אף אחד לא אמר שבעלי צריך לממן את התאוות שלי ("תאוות" איך גרמת לזה להישמע) המילה הנכונה היא ביחד.

אם כל הכבוד

ככה זה נשמע,שאת רוצה לפתוח סופר שכונתי בחינם....מילא על חשבונך אבל שבעלך יעבוד כמו עבד כדי שתוכלי לתת ולתת ולתת בלי גבול??? ביחד?סבבה אז תעבדי ותממני את כל הרצון הטוב שלך לתת 10קילו חלות כל יום לכל השכונה

*עם,טאנקס

כן אני לא מכירה.......בכ"ז זה נשמע מוגזם!יפה לך השאיפות אך תביני שהילדים צריכים קצת בית שקט ולא שוק........

למעלה