למה אבל? למה?

למה אבל? למה?

למה להכיר לבחורה בת 24 בחור בן 30? איפה ההיגיון? בחור בן 30 מן הסתם עשה משהו במהלך חייו שגרם לא להגיע לגיל 30 לא נשוי. ואני לא מדברת על "עסוק בחיים שלו" בטח הוא השתולל במועדונים, עשה סמים ושטויות, עשה בחורות (וסליחה על ההתבטאות) היה חילוני כופר... ועכשיו שהוא הגיע לגיל 30, הוא אומר לעצמו "די זהו, צריך להתמסד, יאללה! אני אלך לאיזה שדכנית אני אגיד לה שאני בחור תמים ומקסים שעובד כל היום והשקיע את כל שעותיו בעבודת ה' במקביל, והיא תמצא לי איזה בחורה טובה מבית טוב שיודעת לבשל ולחיות בתוך מרובע שמתבטא בחברות-בית-עבודה-לימודים" ינעל העולם. אני לא מחשיבה את עצמי יותר מידי, ותכלס אין לי בעיה עם גיל 30 כי זה כולה 6 שנים, אבל לפחות שהבנאדם יבוא עם רזומה, חשמלאי?? לך דחוף אצבע לשקע חשמל ותתעורר לחיים אמיתים. מה שלומכם חוץ מזה וזה?

ואוו איזה גישה מוטעת מהייסודד

את נשמעת טעונה וזה לא נכון לראות את הדברים בצורה הזו ברור שכל מקרה לגופו אבל תבדקי טוב לפני שאת שוללת לגמרי לא מחייב שעשה סמים ואלכוהול בכלל יש כאלה שלא חולמים להתחתן מוקדם , לא יודעת מה איתך אבל תבדקי בהצלחה !!!

תראי,

קצת נסחפתי עם מה שחשבתי שהוא עשה בחיים, חשבתי שיש פה אנשים שיבינו, אבל כנראה שלא, אז סבבה אני אסביר. תסכימי איתי שיש הבדל בין בחור בן 30 לבחור בן 24 שמציעים לך לשידוך, כשאת שומעת בחור בן 30 נדלקת לך נורה ולו קטנה "למה עד עכשיו הוא לא התחתן" אז אני עם הניסיון הקטנטן שיש לי לקחתי את הדברים קצת קדימה, אז הסכמתי עם זה שהוא בן 30, אבל לפחות שיהיה לו משהו ביד, תואר, עבודה נורמלית, אבל עבודה מזדמנת? מה קורה פה?

שםאנילא

New member
נראה לי מוזר לזלזל במקצוע כזה חשוב שיכול להכנ

להכניס הרבה כסף... או שאינך מבינה וסתם זרקת את זה בזלזול

או שאני שכחתי איך להתבטא בכתב

או שפשוט יש פה אנשים שהם קשי הבנה. עבודה מזדמנת. עבודה מזדמנת היא לא עבודה שיכולה להכניס הרבה כסף, אלא אם כן עובדים בה יום יום - מה שהופך את העבודה אוטומטית לקבועה. הבנאדם יושב בבית ולא עושה כלום עד שמתקשרים אליו פעם בשבוע או אפילו פעם בחודש ומציעים לו עבודה לעשות. עם דבר כזה אפשר להקים בית? תפתחו קצת את העיניים, אלוהים אדירים.

שםאנילא

New member
לא כתבת את זה בכלל...כתבת חשמלאי...

ציטוט שלך: אני לא מחשיבה את עצמי יותר מידי, ותכלס אין לי בעיה עם גיל 30 כי זה כולה 6 שנים, אבל לפחות שהבנאדם יבוא עם רזומה, חשמלאי?? לך דחוף אצבע לשקע חשמל ותתעורר לחיים אמיתים. ואולי תביני איך זה נראה

היי

לא חושבת שהצורת הסתכלות שלך היא נכונה. בחור בן 30 יכל לא להתחתן מהמון סיבות. ייתכן שאחת מהן היא מה שציינת אבל זה ממש הכללה מוגזמת. אני לא יודעת איזה מקרה ראית שגם לך להתעצבן ככה על הגיל אבל נשמח אם תשתפי

Silly Wisdom

New member
LOL

כמו רוח סערה! אני לא הייתי מפחדת ממה שהוא עשה- אלא יותר מההרגלים שיש לו ב30 שנות חייו שמתוכן לפחות ב12 מהן הוא היה עצמאי... אבל את לא מעמידה דברים על דיוקם! (
) כי שתינו יודעות טוב מאוד, שלא צריך להיות בן 30 בשביל לעשות את כל הדברים האלה... היום אפשר להיות גן בן 16. ואוי כמה אנשים אנחנו מכירות שהם כאלה....... הא ו... יאלה יאלה מה את משחקת אותה?! הא?! אפשר לחשוב את מריה הקדושה!
צריך רק לחזור בתשובה לשימה ולהתפלל שיהיה לך בעל צדיק כמוני :)

את בטוחה שאת בסדר?

לא חסר לצערנו בחורים שמגיעים לגיל 30 רווקים, וזה לא הכל רק בגללם, יש הרבה גברים שאין להם מזל, ובחורות מורידות אותם על שטויות. מובן שיש כאלה שזו אשמתם שהם לא נשואים, אבל זה המיעוט לדעתי. והפרש של 6 שנים זה זניח לדעתי. וההכללות שלך לא הגיוניות, שלא תישארי רווקה בגלל זה

בעיני זה בניח

בעלי בן 36, את מוזמנת לראות בת כמה אני בכרטיס. בעיני, הפרש של 6 או 10 שנים לא הופכת את הבעל לפחות טוב, נאמן ומפרנס.

למעלה