ללמוד לרקוד כמו ב-MTV

• פותח הנושא Qbex
  • פורסם בתאריך

Qbex

New member
ללמוד לרקוד כמו ב-MTV

אני בן 19, עוד מעט 20.. מאז ומתמיד רציתי לדעת לרקוד כמו בקליפים של MTV.. ביונסה המרשימה, כריס בראון וכו'.. איפה אני יכול ללמוד לרקוד כמוהם? באזור ת"א. תודה. אציין שאין לי ממש רקע בריקוד.

שלום לך../images/Emo140.gif

נסה באתרי חוגל או חוג. נראה לי שיכולים להיות שם כמה דברים מתאימים לך. בהצלחה ובהנאה!

Ellaz1

New member
ריקודי MTV

היי, בסטודיו E-motion יש שיעורי MTV . האם אתה רוצה ללמוד בקבוצה או בשיעורים פרטיים? השיעורים מתקיימים החל מהצעד הראשון, כך שאין שום בעיה שאין לך ניסיון. המדריכים מלמדים במירב תשומת הלב, ויש יחס אישי לכל תלמיד, על מנת שתוכל לקבל את מה שאתה מחפש מהשיעור. ישנה פעילות בחולון והחל מאוקטובר גם בר"ג. אם תרצה פרטים נוספים צור קשר 054-5418819 אתה יכול כמובן גם להכנס לאתר , ולהשאיר שם פרטים דרך צור קשר: E-MOTION שיהיה בכיף! וגמר חתימה טובה! :)

Only Dance

New member
אני לא יודעת איפה אפשר ללמוד את זה אבל -

אני יודעת שיש לגמרי שיעורים שמוגדרים ככה כ "ריקודי אמטיוי".. אז פשוט תנסה באמת לחפש באינטרנט ובחוגל במיוחד שאזור תל אביב מפוצץ בשיעורים וסטודיואים, לדעתי?.. מעבר ללהסתמך על מה שמפורסם תגיע לכמה סטודיואים ופשוט תכנס לשיעורי ניסיון לפעמים היפ הופ או ראפ מתאימים מאוד לדרישות שלך כי לא בדיוק מקפידים על הגדרת סוג הריקוד כשרושמים את זה, יותר צריך לבוא להתרשם ולראות במו עינייך האם זה מתאים לך והאם הסגנון זה מה שרצית. בהצלחה

shmaster

New member
יש את החבר'ה האלה

מלמדים ברייקדאנס בסטודיו צמוד לת"א שניהל אותו בעבר עידו תדמור נותנים שיעורים פרטיים גם, צור איתם קשר www.break-school.co.il

למעלה