לכל מי שראה את המופע WOW 7 באילת

מתן6969

New member
לכל מי שראה את המופע WOW 7 באילת

יש שם קטע שהשמיעו קטע מהשיר Moondance של Nightwish מגניב לא? ד"א לכל מי שהיה ביום חיילות במצגת של חייל האוויר יש שיר של נייטוויש

נייטוויש כבר לא מעט זמן

נחשבים למיינסטרים באופן מובהק... כך שאני לא רואה מה יש להתלהב פה.

Blade Of Fire

New member
"נחשבים" זה דבר מאוד סובייקטיבי...

נחשבים מיינסטרים איפה? בקהילת המטאל הם אף פעם לא היו "אופסטרים" ובשאר העולם אני בספק אם משהו עם גיטרות ייחשב "מיינסטרים"...

לא יודע,

אבל היו מכירות אדירות להופעה שלהם פה בארץ, מוכרים חולצות שלהם בכל חור, הל- אפילו משמיעים את השירים שלהם ברדיו מדי פעם... יחסית למטאל, זה מאוד מיינסטרימי בארץ.

היויו

New member
היו מכירות אדירות להופעה שלהם בארץ כי...

פורום נייטוויש דאג לפרסם את ההופעה בכל חור, לתלות פוסטרים, לפרסם ברשת, לפתוח בלוג ומיי-ספייס וגם לראיין אותם, הכל לפני ההופעה. והדבר היחידי שלהם ששמעו ברדיו היה אמרנת', וגם זה רק פעמיים לפני ההופעה בלחץ של הפורום (למרות שנעשו פניות בערך לכל תחנת רדיו בארץ...) אז "מיינסטרים" הם לא, ובטח שלא ביחס למה שרוב הנוער שומע. זה שנחשפו יותר למטאל (קליל אמנם,אבל בערך בכיוון) דרך אוונסנס וכו', לא אומר שכולם מכירים את ווית'ין, אפיקה ות'ריון...

יש הבדל ענק

בין אפיקה ות'ריון לווית'ין טמפטיישן (וגם נייטוויש), לא בקנה מידה ארצי דווקא... ההבדל הוא שאת אפיקה ות'ריון לא משדרים בMTV.

היויו

New member
זה ששידרו שני שירים שלנייטוויש בMTV לא הופך

אותם למיינסטרים. את Be Quick Or Be Dead של איירון שידרו בMTV המון כשהוא יצא (הייתי אז בתיכון) זה אומר שאיירון הם מיינסטרים? או ממוסחרים? ועם כל זה נייטוויש ואפיקה הרבה פחות מושמעים באופן גורף. לפני ההופעה בארץ מצאנו את עצמנו מתחננים שישימו אותם ברדיו בארץ רק כדי להעלות את המודעות. אם בארץ משהו לא מושמע ברדיו - הוא פשוט לא מיינסטרים. אני חושב שזה אחד המדדים היותר טובים (ולא MTV שיש לו גם תכניות שמיועדות לקהל המטאל).

genz

New member
נייטוויש זה מיינסטרים

כשאתה מגיע ל-TRL ולמצעדי מיינסטרים בכל העולם, אתה נחשב למיינסטרים, וזה בדיוק מה שנייטוויש עשו. אני מאשים את טאריה.

Blade Of Fire

New member
אני לא מסכים, מה ששניכם טענתם

לא אומר שהם מיינסטרים... אולי זה אומר שיותר אנשים נחשפים אלהם, אבל זה לא אומר שהם מיינסטרים, ובהחלט לא אומר שהמיינסטרים אוהב אותם. אני מסכים-יחסית למטאל (ועוד המטאל שאתה שומע, ענר) הם מיינסטרים, אבל זה כמו להגיד שמטאליקה או איירון מיידן זה מיינסטרים....

genz

New member
שתיהן להקות מאוד מיינסטרים

נייטוויש כבר ממזמן נחשבת אחת הלהקות העכשוויות שהכי קרובות למיינסטרים, וכשהם הוציאו את Once, הם חצו את הקו הקטן הזה.

svety

New member
ומיינסטרים זו מילה גסה כי...?/tapuzforum/images/emo190.gif

לא גסה בכלל

סה"כ אמרתי שאין ממש סיבה להתלהב מזה כי זה לא כזה נדיר לראות/לשמוע אותם בכל מיני מקומות.

TheImpactBoy

New member
לא באופן מובהק...

יש להם עוד דרך ארוכה לכך. אבל זה באשמתם ולפי רצונם :)

McBlack

New member
לא רוצה להלחיץ אותך אבל

גם ברחוב פרימונט בלאס וגאס יש הופעה עם מונדנס...

למעלה