לכל האתלטים

לכל האתלטים

אני צופה מדי פעם בפורום הזה ואף נהנה ומוצא עניין בתגובות מסויימות. רק דבר אחד מפריע לי אצל רוב הכותבים. רוב הכותבים קוראים לעצמם בכל מיני כינויים, כאלה שיעזרו רק לחברים קרובים לזהות את זהותם או כאלה שבאופן מכוון מסתירים את זהותם בכדי שקהל האתלטים לא יזהה אותם. אני לא מבין את התופעה הזאת. לכל אחד ממכם יש שם מלא, שיעזור להבין אותם ואת דעתיהם, למה הם חושבים כך או אחרת ויאפשר להגיב לדבריהם בהתאם. בקיצור, תעמדו מאחורי הדברים שלכם אני ממליץ לבעלי הכינויים למיניהם לחשוף את שמם האמיתי. תודה שלום.

Matth

New member
Im Matthew

currently in san diego- practiced in the past in pole vaulting and even won a few yoth championchips in israel

P H l L l P 311

New member
תפסיק לבלבל את השכל אודי

מה הקשר?? זו מטרת הפורום!!! עובדה שאתה עד עתה רק הסתכלת בפורום ולא כתבת כלום!!!

GK2670

New member
בתקנון הפורום כתוב:

ניתן יהיה לשלוח הודעות ולדון בנושאים באופן אנונימי- אנונימי ישארו.

אדון פיליפ311...

נחמד שאתה מציין שם, למרות שללא שם ברור. יש מספר אנשים שהיו עונים לשמך. זה נחמד שלמרות זאת אתה נהנה לבקר אנשים ולטעון שהם מבלבלים את השכל ע"י טענות חסרות בסיס. על סמך מה אתה מחליט שהעובדה שהשם שלי חשוף מובילה לכך שעד עכשיו לא כתבתי כלום בפורום. לא זכור לי(אם בכלל אתה מכיר אותי) ששתקתי כי לא הייתי מוכן לעמוד מאחורי דבריי או שדיברתי בעילום שם. באשר אליך לא אוכל לשפוט משום שאני לא מכיר אותך ולא יודע אפילו מי אתה. למרות שהרושם הראשוני שיצרת, לא חיובי במיוחד.

למעלה