לכול אלו שצועקים "הפקה הפקה"

מה רצית להגיד בזה?

קישקשת כמה שורות ולא מרת כלום. זה שידוע שריאלטי זה לא ריאלטי זו לא תשובה. זה שמאחורי הפקת חדשות יש אינטרסים זו גם לא תשובה. אז מה? שום דבר לא מצדיק הפקה גרועה כזו של תוכנית שבה מפרים חוקים על ימין ועל שמאל, חלק נענשים וחלק לא. אין קחו דברים בפרופורציה זה סה"כ טלויזיה. בשביל אלה שבאו זה החיים עצמם, ואף אחד מאלה שהגיע לא תאר לעמו שחלק יענשו על עבירה על החוקים וחלק לא. בשבילך זה בידוק, בשבילם זה החיים עצמם. הם עשו המון מאמצים להגיע לתוכנית ועזבו הרבה דברים יקרים להם, איך אתה יכול להגיד "זו רק תוכנית"?

יNOT

New member
לקחת את זה אישית ../images/Emo4.gif

אתה מכיר מישהוא מהמתמודדים? כי ככה זה נשמע....

יNOT

New member
../images/Emo6.gif אה, זה קורה לי עם כולם

זה פשוט קל יותר , ולפעמים אני לא שם לב.

מי את שתגידי שהם עברו על החוקים ??

את המצאת את הפורמת את יודעת מה מותר ומה אסור?? מה את חושבת שאין עליהם פיקוח כול צעד שהם עושים הם צריכם לקבל אישור מהוגי הפורמט.. האנשים שבאו לשם חתמו על חוזר ועם תשימי לב הם בינם לבין עצמם כול הזמן מדברים על זה שהם יודעים שהם באו להעביר את הזמן בין הפירסומות ... הם באו לשחק משחק אני מקווה בשבילך שאת לא חושבת שמה שקורה שם זה החיים עצמם וגם הם לא הם באו להתנסות במשהו. אז כן זו רק תוכנית - תוכנית מצליחה תוכנית עם השפעה גדולה אבל חשוב להפריד בין טלויזה למציאות. זה שדן מנו בהישרדות הוצג כמניאק לא מבטיח שגם בחיים האמיתיים הוא מניאק, צריך לקחת דברים בפרופורציות

מי אתה שתגיד שהם לא?

יש חוקים שכולם יודעים אותם. כולם ראו אנשים שעוברים על החוקים. תסיק מסקנות לבד. זה לא משהו שאני המצאתי, זה משהו שכולם ראו. אף אחד לא חושב שמי שהוצג בתוכנית כמנייאק הוא מנייאק, אבל אין טיפת קשר בין זה לבין "זה כולה עוד משחק" ו"אל תתלוננו שההפקה כושלת, זה לא נורא", כי לאנשים שהגיעו ועזבו הרבה דברים אחרים על מנת לזכות בכסף זה בהחלט כישלון. (שלא לדבר על אלה ששולחים סמסים להפקה כושלת כזו.)

יNOT

New member
ושוב אני שואל...

את מכירה אחד הדיירים בווילה באופן אישי ? את לוקחת את הדברים קשה, מדברת על זה שהדיירים מפספסים עבודה, ומי יודע מה....זה איכפתיות קצת מעל ומעבר לצופה הממוצע

אני ממש לא מכירה אף אחד באופן אישי

וזה ממש לא קשור. זו טיפת מחשבה מינימלית, וראיתי פה לא מעט תגובות דומות.

את עדין לא מבינה שיש הפקה ארופאית מאחורי זה

שיושבת להם על הראש ואסור להם לזוז בלי שהם ידעו אז תצאי מתוך נקודת הנחה שהם אישורו להם לעשות מהלך כזה ולא כול דבר שאת עוזבת ועושה בחיים הוא כזה רצני אפשר גם זרום

ושחכתי משהו - את אומרת אל תגידי שהפקה כושלת

זה לא נורא ואני אומרת שמה שהם עשו לא עושה אותם הפקה כושלת

למעלה