לכולם B-)

..שיר.

New member
לכולם B-)

שלום לכולם אז אני כאן סופית אחרי כמה תקלות במחשב, ותקופה של התנתקות ,אני יסביר מדוע ,לכל אלא שזוכרים אותי אז ניפגשתי עם הביולוגית וכנראה שהיה לי ים של ציפיות ,ואחרי הפגישה היתה לי פשוט נפילה סרבתי להאמין,ואז המשכתי את הקשר עם הביולוגית אך זה היה קשר מאוד לא בריא בשבילי אך הטעות שהיתה שהמשכתי אותו ,עד שעברו כמה חודשים והיא לא הפסיקה להטריד אותי ,בקיצור לפני שלושה שבועות ניתקתי איתה את הקשר לאחר מיקרה ממש לא נעים שארע היום אני לא בקשר איתה ,אך הרבה יותר בוגרת ושלמה עם עצמי בקיצור פתיחת תיק אימוץ זה תהליך מורכב וארוך עם הרבה ``כויות`` בדרך אהה ראיתי גם אח אחד שלי ביולוגי הוא ממש דומה לי חיצונית וזה שוק ! והכי הכי התגעגעתי אלכם נשיקות שיר

..שיר.

New member
ועוד משהו ..

את האמת אני מרגישה חדשה כאן יש כאן המון חדשים שאני לא מכירה מקווה להשתלב

*תמי

New member
הי שיר

ברוכה הבאה מקווה שה``כוויות`` יחלימו מהר. אם אפשר לשאול שאלה..... מה זה ``ראית את אח שלך? דיברת איתו או רק ראית? ואם דברת אז אייך היה ? אני שואלת כי גם אני חשבתי על פתיחת תיק אימוץ בעיקר בגלל שאני יודעת שיש לי אחים ביולוגים גדולים ממני ואולי גם קטנים וזה ``משגע`` אותי שאני לא יודעת עליהם כלום. תמי

shira^

New member
שיר את כרגיל מחממת לי את הלב

את מקסימה-רגישה וכשרונית... ואם את לא מכירה כאן עדיין את כולם מהר מאוד כולם יכירו אותך אל דאגה חמודה.

מיכל@ל

New member
שיר

לפעמים דווקא ה``נפילות`` הן שמלמדות אותנו ומעבירות אותנו לשלב גבוה יותר בחיים ואני שמחה לראות שהסקת זאת בעצמך למרות שעבר מעט זמן והפצע ודאי עדין כואב. למרות שהמסר בפורום היה תמיד ללכת ולפתוח את התיק,יש בהחלט לא מעט מקרים של מפגשים לא מוצלחים או סרוב למפגש,חשוב שתזכרי שאין לך חלק ב``אי ההצלחה`` של הקשר. את רוצה לספר מה בדיוק התפספס לדעתך ?

..שיר.

New member
למיכל

הי מיכל כן לצערי ``הנפילות`` הן אלא שמלמדות אותנו ,אומנם נפילה היא נפילה אך השאלה לאיזה ``עומק`` אתה נופל ,אכן הפצע פתוח וכואב ואני לא יכולה להכחיש שאין ימים שאני חושבת על זה וחושבת אם נהגתי נכון ,או שהיה עדיף לנהוג אחרת, אך כרגע אני מסתכלת על זה כך שהאחוזים שאני רוצה לראות אותה קטנים בהרבה מהאחוזים שאני לא רוצה לראות אותה ,היא פשוט פגעה בי גם כשלא הינו מחוייבות כביכול זו לזו גם היום כשאני מסתכלת לאחור , איך רציתי לפתוח את התיק ממש בטירוף ורק ליראות את זו שילדה אותי ויהי מה אך כנראה שלא לקחתי בחשבון שהמקרא שלי יכול להיות מהמיפגשים הלא מוצלחים. מיכל לדעתי מה שהתפספס זה שמאוד מאוד קשה לגשר על השנים ,אנחנו מאוד שונות , קשה לחיות ``בכפילות`` של אימהות כביכול (למרות שיהיו כאלה שיגידו שהיא רק זו שילדה אותך אך זו אמא במובן מסויים) כפל של אמא אחת בבית ואמא אחת שמתקשרת ואומרת לך מה שלומך ילדה שלי ,והדבר ששבר אותי הכי אני חושבת זה שהיא מאוד היתה עסוקה בעצמה פשוט לא יכלתי ``להכיל`` אותה ,אני יודעת שאולי אם היתה לי משפחה תומכת אז כל התמונה היתה שונה וזה הכי מה שכואב לי היום , מיכל כתבתי כמה מילים על הנושא באותו יום שניתקתי איתה את הקשר מחשבה אחת אחרי... תערובת של ציפייה מתוקה שהייתה לפני מתערבלת לה היום עם תחושה מרה של קצת אחרי ניסיתי לחזור לאחור בזמן מדי פעם נעצרתי לאסוף את עצמי מחדש התיישרתי מול עצמי וליד המחשבה בין מפגש אחד למפגש נוסף ניקבתי עוד חור אחד קטן בכרטיסיית המסע למקום אליו כמהתי ובעצם לא ידעתי לאן אז נטטי לחשוב שזה המרחק והזמן אולי ניתוק ממושך מהחוט שפעם אותנו ``תפר`` וניפרם הבנתי שגעגוע לא הדיר את שנתה בלילות בהם אני לא מצאתי מנוחה כאשר דיברה על הילדים שלה שוב זרחו פניה באהבה גדולה היא רק שכחה שאני ברקע בוחנת, מקשיבה לכל צליל הבוקע מגרונה היא החלה לחפש אותי בימים מתוך דאגה לעצמה ולא לי הרגשתי שהקשר ביננו הוא לא יציר של אהבה אמיתית ללא תמונה אהבה עיוורת אהבתי אותה כשחושיי האחרים מלווים כל פגישה הלחש בתגובתה הדהד באוזניי הרחש שבתוך ליבי היום אומר לי די אז מקווה שלא שיעממתי אותך מיכל בכתיבתי פשוט התגעתגעתי אלכם מאוד מקווה שלאחרים יהיו מפגשים הרבה יותר מוצלחים משלי כי בסוף כל מיפגש לא מוצלח נישאר איזשהו חור בלב שלא בטוח שאפשר ליסתום אותו שיר

שולינקה

New member
שיר,אכן מילים מהלב וגם השיר.

רק שאלה לי אליך,בעקבות דבר מה לא מובן:הדגשת שלו היתה לך משפחה תומכת אז כל התמונה היתה שונה,האם אני מבינה נכון שהכוונה למשפחה המאמצת?,או שאני טועה? האם יקשה עלייך לפרט?

..שיר.

New member
לשולינקה

שלום כן הכוונה למישפחה המאמצת,שחשובה בכול שלב בחיים וגם כאשר מאומץ פותח תיק אימוץ (במקרה שלי הם לא יודעים שפתחתי את התיק)הכול עניין של פתיחות וכינות במישפחה בהחלט אם היתה לי משפחה מאמצת תומכת התמונה היתה שונה שיר

מיכל@ל

New member
שיר...

נראה לי שעבר עליך הרבה בתקופה האחרונה... אין ספק שזה ישאיר את רישומו,אך מה שחשוב זה שהחלטת להתחזק ולהמשיך הלאה ומצאת בעצמך כוחות שלא הכרת. תפסיקי לזלזל בעצמך ולשאול אם לא שיעממת או להתנצל,אין לך על מה להתנצל ויש לך כאן משפחה גדולה שתתמוך בך תמיד.

שיר יקרה מאוד!!!

כמה התגעגנו אליך, מליון זמן לא היית איתנו. אני מקווה שהזמן ריפא אותך ממכאובייך או לפחות עמעם את עוצמתם. התגעגעתי לכתיבתך הנפלאה, פשוט מדהים איך את מביעה את עצמך בכתיבת שירה, שמך כל כך משקף את מה שאת. אני מאחלת לך המון המון הצלחה בהמשך דרכך, ורק אושר!!! יופי שחזרת.

דיאנה*

New member
לשיר

הי שיר, אני כנראה אחת החדשות בפורום עבורך. התחברתי רק לאחר אימוץ הבת שלי לפני כחצי שנה. גם את חדשה עבורי. חדשה ומדהימה. כמה חבל על כאב הלב במפגש עם הביולוגית, וכמה קורעת לב התחושה שלך שאין לך מספיק גיבוי ותמיכה במשפחה. ויחד עם זאת - כמה חום ורגישות ועדינות וכישרון יש בכתיבה שלך. מגיע לך המון, ואני בטוחה שיום אחד גם תמצאי את מי שידע להתחמם בכל החום שיש לך להעניק. אני יודעת שזה נשמע קצת בנאלי, אבל אני מתכוונת לכל מילה.

ענבל*

New member
שיר, התגעגענו

הי שיר, נורא חבל שהציפיות שלך לגבי האמא הביולוגית לא התממשו, אבל כמו שאנחנו כבר יודעים החיים זה לא משהו שבא בהזמנה, פשוט צריך לחיות אותם, לחוות אותם, ולהשתדל לגדול מתוך סה``כ החוויות שצוברים בדרך. את היית כל כך זקוקה לחיזוק מהמפגש הזה, כקונטרה למה שהרגשת כלפי המשפחה המאמצת, וזה לא קרה. אולי בשלב אחר, רחוק יותר, של החיים תוכלי לראות את זה אחרת. מהסיפור שלך אפשר ללמוד שצריך להגיע למפגש הזה הכי חזקים שאפשר, כדי להתמודד עם המציאות שבה כל האפשרויות יתכנו. אבל מהבורות הכי עמוקים האילו, אפשר רק לעלות למעלה, אז אני מקוה שתעלי גבוה גבוה, ותוכלי לדבוק בחוויות נעימות וטובות בהמשך. טוב שחזרת לפורום, מקוה שתמשיכי לשתף אותנו בחייך.

י . ר א ש

New member
שיר B-) שלום

היה לי מעניין לקרא מה שכתבת על הפגישה. זה קרה גם לאחותי המאומצת אחרי הפגישה עם הביולוגית שלה. בכל מקרה בטוח שזה סגר לך איזה מעגל פתוח.

למעלה