לכבוד החג וקצת באיחור...

m i t a l y

New member
לכבוד החג וקצת באיחור...

איך עבר עליכם ליל הסדר? עם מי חגגתם... אם בכלל, ואיך היה?
המשך חג שמח לכם
מיטלי

alona 9

New member
היי מיטלי שלום לכולם

האם זה בגלל חופשת הפסח? (אני מתארת לעצמי שהמיקלדות גם כן במנוחה.) בכל אופן ליל הסדר עבר חלף... תודה לאל. בכל שנה לקראת ליל הסדר אני מתפללת להיות כבר אחרי,הרגשה מוכרת? הכנה נפשית,לחץ,מתח,קניית המתנות,כן מתאים, לא מתאים..אוףףףףף חתיכת פרוייקט.ואולם כשאני כבר שם, עם המשפחה, אין מאושרת ממני.פעם,חשבתי שזו ההרגשה שלי בלבד אך מסתבר שלא. השנה הבטתי על הקטנטנים שהסבו לשולחן והרהרתי..נזכרתי בכל אותם מבוגרים שמזה 40 שנה עורכים את ליל הסדר בצוותא,אותם מבוגרים שהיו פעם ילדים. מה שהעסיק אותנו היה חיפוש האפיקומן,הפרס,והמחשבות על סיום קראת ההגדה, הרעב כל כך הציק..חשבתי על אותם מבוגרים שאינם.. והתגעגעתי, ראיתי אותו יושב מולי..הוא היה צריך להמשיך בקריאת האגדה,חיוך של מבוכה על פניו,הוא הרכיב את המשקפיים על עיניו והחל לקרוא...אבי היקר קרא באגדה,פה ושם עם טעויות ושרידי מבטא.כמה התגעגעתי.. חבטה עדינה במרפק העירה אותי,"אמא, תורך להמשיך לקרוא" לחשה בתי צעירה, חייכתי במבוכה,הרכבתי את משקפי.. "עבדים היינו לפרעה.........
אלונה.

החתולית

New member
שלום וכבר כמעט סוף החג שמח :)

אנחנו חגגנו אצל אמי, בהרכב חסר וגם מורחב: אח שלי ומשפחתו לא היו אתנו, אבל היו אתנו הורי בן זוגי וכמובן, אבא שלי ומשפחתו. ככה זה אצלנו, הורים גרושים, אחות אחת גרושה (אני), ומורכבות אין קץ. דווקא נהניתי מליל הסדר - האדם היחיד שעלה לי על העצבים, היה אשתו של אבי, שתמיד מתעקשת לעשות ההיפך ממה שמחליטים עליו או מבקשים ממנה.

alona 9

New member
../images/Emo73.gifובדרך חזרה

"שופכים חמתינו"על כל מי שהצליח לעלות לנו על העצבים וזהו-נרגעים. נכנסים הביתה שמחים ומאושרים
.

עצבאוני

New member
ובדרך חזרה....

"קצבו" לנו ארבע שעות של פקק... המון זמן היה לנו לשפוך את חמתינו
חג שמח וברכות לפתיחת הפורום.

m i t a l y

New member
../images/Emo6.gif ובדרך חזרה...

אצלנו הדרך חזרה היתה מהירה וריקה... למה? הכבישים היו ריקים... למה? הסדר אצלנו נגמר בשעה שאצלכם (פחות או יותר) הוא התחיל... ככה זה כשיש ילדים קטנים במשפחה, לא? (וגם סבתא/אמא כבר היתה עייפה ועצבנית, ככה שזו היתה סיבה טובה ללכת הביתה...

49צהוב

New member
ברכות לפורום הזה

על ליל הסדר לא כדאי להוסיף מילים- לילה עצוב 5 אנשים והכסא הריק.. לא לא של אליהו הנביא אלא של אבי שפנטר לא מזמן מילה לא נאמרה, אבל לא היה צורך -חסרונו הורגש כל כך....

m i t a l y

New member
צהוב49...

ריגשת בכתיבתך. כל מילה זועקת כאב וחסרון... קבל
חם להמשך הדרך...

למעלה