לילה טוב פיה טובה

אני לאהוב

את הפיה הטובה שלי למה אתה נחבא אל הכלים תרים את הכפפה ותהיה רציני תן ניתוח שקל דולר ואל תתיחס למחזורים כי אין ממך אני מצפה להוסיף ממל ולתת לפי פיבונאצי הערכה הסתברותית לפריצת רמות תמיכה התנגדות פרק זמן ויעדי מחיר

RonenM62

New member
וואלה יאיר...שכחתי יעדים:

יעד התבנית הוא 7.5% לערך... קרי: 4.86 +- ...

WGFFlame

New member
נעלמה לי התשובה

אז בקיצור, אני עייפ מדי כרגע, אבל באופן כללי איבדתי כרגע את הבטחון לנתח מניות בפומבי, ולכן כבר שבועות לא עשיתי זאת, אולי בקרוב.

RonenM62

New member
אתה יכול לשלוח לי בדואל או בפרטי

ניתוחים שלך. אשמח להעיר ולהאיר.

WGFFlame

New member
הבעיה מורכבת

והיא גם בעיה מהסוג החיובי (פחות או יותר) מה שקרה זה שקראתי המון המון חומר בנושא ניתוח טכני בחודשים האחרונים, בניהם שיטות שהם ממש הפוכות אחת לשניה, לכן יש לי קצת בלגן בראש ואין לי בטחון מספיק כדי לכתוב פה דברים מוחלטים. אני מאמין שעוד מעט אני אסדר את הדברים.

צפע68

New member
מזדהה:עובר תהליך דומה

היי שרון אם לא הייתי בטוח שאתה רשמת דברים אלה,הייתי בטוח שאני רשמתי. בכל אופן,אני כרגע דיי סולידי,עד שאגבש לעצמי שיטה ברורה בה אני רוצה לסחור. בנוסף יש לי תחושה שהמסחר בימים אלה,נהייה מורכב יותר מדי . לא יזיק לקחת כמה ימי התארגנות.סבלנות לא מילה גסה. הפוטנציאל להרוויח\להפסיד ישאר בבורסה גם אחרי כמה ימי התארגנות. העיקר שנחזור להכות בשוק,בזמן הנכון,בשיטה טובה,וחכמים יותר,ויותר בטוחים בצעדינו. תהליך בהחלט בריא. שיהיה לך בהצלחה

למעלה