ליהיא זעזעה אותנו איך בגדה באבירם שכחתם?...

רק " המדריך " מפחד להחשף ומקשקש כאן כל יום

מעניין למה ? רשמתי לו שאני רוצה לראות את ליהי נכנסת לכלא , אבל שיביא לנו את פרטיו שנוכל לחזות " בפלא " הזה , אבל " המדריך " המשיך בשטויותיו , אתם תראו את זה בהמשך , חח איזה הזוי , מאילו שבחורה עזבה אותם והם מתחרפנים מאחרי מסך מחשב .

bigsis7

New member
מאלו שהבחורה היחידה שהכירו הייתה דמות

וירטואלית שיצרו לעצמם בפוטושופ.... חחח

ובנגוד למעשיכם

לא אפנה למנהלים למען חסימה על ההכפשות האישיות. הן רק מראות את הרמה הנמוכה של תומכי ליהיא בת השטן גרינר.

bigsis7

New member
אתה לא תפנה למנהלים כי זה מזין אותך כמו אויר

אתה זקוק לנו כדיי להתקיים...

אבל אני קים כבר מעל 40 שנה, לא?

איני זקוק לקורבנותיה של ליהיא גרינר, אלה הקורבנות שזקוקים לעזרתי, גם אם הם מכחישים זאת.

WAT

לא שיניתי דבר. למעשה, לא הכנסתי פרטים בכלל על עצמי. זה פשוט לא חובה ביצירת משתמש לפורומים.

bigsis7

New member
אתה לא העיפרון הכי מחודד בקלמר...

אני יודעת טוב מה המשמעות של המילה WAT...העניין הוא שכתבת אותה בהקשר לא נכון...היה עדיף כבר להשתמש במילה WHAT .... עובדה שאתה עד כדיי כך עיוור שאתה לא יודע מה כתוב בכרטיס האישי שלך...

את טועה

לא, ההקשר מדויק את טוענת בביטחון ששיניתי פרטים - מצהירה הצהרה אינטרנטית הזויה. WAT בהחלט במקום. שימוש במילה WHAT היה לא נכון כיון שזו מילה פותחת של משפט שאלה והייתי צריך להמשיך איתו שאלה שלמה. לא באתי לשאול אלא רק להביע תדהמה מהחשיבה ההזויה שלך ולכן WAT במקום. אני כן יודע מה כתוב בכרטיס האישי שלי, עובדה שאת התבלבלת והנחת ששיניתי אותו. שוב, את עיוורת גם מול מרקע הטלויזיה וגם מול מסך המחשב. לא נותר אלא לרחם עליך.

bigsis7

New member
מה WHAT????

אני מזמינה אותך לצפות בכרטיס האישי שלך.. עכשיו אתה מתל אביב והמרכז אתה זכר ואתה בן 31... קודם היית מהוד השרון...

אז נראה לי שאת מבולבלת

כי לא הייתי רשום מהוד השרון בשום שלב. כמו שציינתי, אפילו לא רשמתי פעם אחת את פרטי מגורי או גילי בכרטיס פה. זה לא נחוץ ומיותר. מה שאת רואה הם פרטי ברירת המחדל של המערכת.

את תחזי בזה בשידורי החדשות. מה הקשר לפרטי?

וכמו שאמרתי הכפשות שלי מפי תומכי פשעים וגניבות רק מחזקים אותי בדרך הצדק.

למעלה