ליהיא זעזעה אותנו איך בגדה באבירם שכחתם?...

bigsis7

New member
חחח עכשיו הוא סובל מפיצול...

בסוף נגלה שהוא עוד ניק של ברוני... אצלה כל הניקים בני 31.

עלובת חיים=החברים שלי לא בפורום. פה שותפים

לדעותי. ידעתי שאת מחשיבה את המקום הזה כחיים שלך חחחחח חברים בפורום! כמה עלובה

bigsis7

New member
ברוני מתיי תביני שבניגוד אלייך .....

לא הפכתי את האח הגדול לאובססיה ובגילי לא מקנאים בילדות מתלהבות בנות 22 זה מגוחך מידי ....

zivor23

New member
אוהבת יושר על מה את מתלהמת את האמת וכל האמת

על ליהאשרלילי את יודעת, אז מה מכעיס אותך באמת? מאט מודוק דובר אמת לאמיתה ,ובדבריך יש סטירה לא מובנת כלל אז תרגיעי.

זיבור אל תגידי לי מה לעשות ותרגיעי את !

ותתחילי להתמקד בכל המתמודדים הבודדניים ולא רק באחת שעשתה ופעלה כמו שצריך נגד מישהו בוגדני ( אבירם ) ונראה אותך מגיבה נגד כל כולם , אבירם , נופר, מירב , עמיר שכולם בגדו

תגידי... את זועקת "הכפשה" כי מישהו רשם

מעריצי ליהיא הולכים בדרכה. ספרת כמה פעמים כתבת "עובדות" ממוחך הקודח על אבירם? בוגד, תכמן רגשית ועוד. זו לא הכפשה?

לא חמודהה מהדרום , זה נאמר בערוץ 20 , ועל ידי

בת זוגתו של אבירם אבירם התחתן בגיל 22 עם אישה גדולה ממנו בחו"ל מכר לה שהוא אוהב אותה בשביל גרין קארד בנוסף זה גם נכתב בפורום , אבל אני רושמת את זה לאחר צפיה במו עיני במה שנאמר

יופי... נאמר בערוץ 20... את ממש צדיקה

נאמר על יד מי שמכרה את רווקותה, על ידי מי שנכנסה לתכנית וניפנפה בטבעת בכל הזדמנות, על ידי מי שלא בחלה בשום אמצעי כדי להשכיב את עתי, עלידי מי שא נתנה לדיירים לישון עם קולות ההנאה והגירגורים כל לילה, על ידי מי שבכל הזדמנות מחרחרת ריבים. אז נאמר. די לעיוורון ולחד צדדיות. אין לי בעיה עם זה שאת מתחברת לליהיא (כל אחד והזבל שהוא צורך), אבל אל תתקפי מישהו אחר על מעשים שאת עצמך גם עושה.

סאת

New member
אוהבת,צודקת איזה היתיפיפות,ליהי מהממת,אשה חמה

ותפסיקו לשפוט אותה.אף אחד לא יודע באמת מה קרה בינהם ,ורבק נשים נשים כמה שנאה ושפיטה מצידכן, בבית ליהי משגעת מלאת שמחת חיים ,השיחות שלה לא נבבות צווחניות וסתומות כמו של כמה שכותבות פה ושל דיירת מאוד מאוד מסוימת בבית.

bigsis7

New member
צר לי ברוני עליי לצאת

אבל ברגע שיהיה לי זמן אחזור לפורום. הקיצר, תמשיכי לחלום שתסתמי למישהו את הפה. כשרק יבוא לי אני אשמיע את דבריי. לא ייאמן איזה עלובת חיים, דפוקה ומסכנה את. באמת אין לך חיים. את שום דבר. אפס מאופס ואבק אדם. כך היית וכך תישארי. ניקים אפשר להחליף, אבל את הראש הריק שלך ואת גורלך המר לא. אומללה.

בוחרת " צדק" את גם מוציאה דיבה ? קללות ?

איפה בדיוק ? ולא ! אין לה מה להציג לי הודעות שלי שנמחקו משרשור שלם לאחר שמגיבה איחלה לי איחולי מוות כי למרות שאני עונה לך אני יודעת מי עומדת מאחורי הניק

למעלה