לטוב ולרע?

מצב
הנושא נעול.
רדולסקו הכל באהבה../images/Emo8.gif../images/Emo140.gif../images/Emo6.gif

הנה מספר SGאחרי
שעקפו 0303...
רדולסקו הכל באהבה

אמנון אלבז

New member
מנהל
ורק בגלל זה

אני כופר באשמה!
אני עם מ.א.ן באש ובמים, ברגעים הטובים, וגם ברגעים הקשים, לכן הבאתי לכם את התמונות מאתמול. יחיו הקנאים, יסעו באוי303 ויסבלו!
ורק בגלל זה
שאתה עם מאן אתה אשם, באבו אבוהה אשם. היתי ממליץ לבטל את המשפט, מה רע בלינץ?

אני מבין שאתה נמנה עם אוהדי המרצדס?

ורק בגלל זה
שאתה עם מאן אתה אשם, באבו אבוהה אשם. היתי ממליץ לבטל את המשפט, מה רע בלינץ?
אני מבין שאתה נמנה עם אוהדי המרצדס?
דרך אגב, היה מאוד משמח לפגוש אותך אתמול במוזיאון, אבל לאן נעלמת כ"כ מהר?

מנוע יש רק להחליף מצברים ולשארם

תשאיר אותה שם,
אם יש מנוע, [בצד של היש מנוע] אני בא מתדלק ויורד לשארם . [למטרות שלום כמובן] תן לי מאן 2005, וואלה זה רעיון אני אגרור אותו בשביל הדלק לחזרה.
מנוע יש רק להחליף מצברים ולשארם
אני בא איתך.

barak67

New member
כל מילה ! אני הראשון שייתיצב לימינך

אני כופר באשמה!
אני עם מ.א.ן באש ובמים, ברגעים הטובים, וגם ברגעים הקשים, לכן הבאתי לכם את התמונות מאתמול. יחיו הקנאים, יסעו באוי303 ויסבלו!
כל מילה ! אני הראשון שייתיצב לימינך
בנושא הזה!

euronitzan

New member
אשם בנסיבות מקלות!

לטוב ולרע?
כנראה שלא.... הרומן בין אנדי למ.א.ן הולך ומתערער....זו המסקנה העולה מדיון חשאי שנערך בין מספר חברי הנהלת הפורום וכנופיית הרלס. בתמונה זו שנקרא לה מוצג א' מצולם אחד מבכירי כנופיית הרלס צמוד למכונה 3643 מצביע על סמל מ.א.ן ומחייך בגאווה. בתמונה אחרת שנקרא לה מוצג ב' מצולמת המתפרקית (הטעות במקור) מס' 368 חבוטה ומרוסקת לאחר שהתפרקה באמצע נסיעה אך כאן בניגוד לתמונה חבר הכנופיה אינו מופיע בתמונה ובטח שבטח....גם איננו מחייך. חבר הכנופיה וחבר צוות הנהלת הפורום אנדי ר AKA מסוף כרמלית אתה מואשם בבגידה ובחוסר נאמנות מוחלט ליצרן האוטובוסים מ.א.ן. הסברים נדרשים! פסק הדין ינתן במועד מאוחר יותר
אשם בנסיבות מקלות!
אחרי ההצגה שנתנה מתפרקית 368, אמנם הוא בגד במ.א.ן, אך לדעתי כל אחד היה נוטש אותה (ובצדק רב) בנסיבות כאלו! מסקנות: יש להקים מחדש את חברת ליילנד ולהטמיעה במרצדס! יש לסגור את חטיבת המפרקיות במאן ולשלבה בליילנד - שיראו אמינות מהי.! יש להחזיר את קו 33 ולשלב בו את יתרת המתפרקיות בכדי למצוא צידוק לקיומן. מסקנות אלו יועברו לאולם ביהמ"ש העליון לענייני מכונות השוכן בDAF במוזיאון.

סליחה, אני נטשתי את 368?!

אשם בנסיבות מקלות!
אחרי ההצגה שנתנה מתפרקית 368, אמנם הוא בגד במ.א.ן, אך לדעתי כל אחד היה נוטש אותה (ובצדק רב) בנסיבות כאלו! מסקנות: יש להקים מחדש את חברת ליילנד ולהטמיעה במרצדס! יש לסגור את חטיבת המפרקיות במאן ולשלבה בליילנד - שיראו אמינות מהי.! יש להחזיר את קו 33 ולשלב בו את יתרת המתפרקיות בכדי למצוא צידוק לקיומן. מסקנות אלו יועברו לאולם ביהמ"ש העליון לענייני מכונות השוכן בDAF במוזיאון.
אני באתי לתת לה כבוד אחרון, אחרי שכולם כבר נטשו אותה... וניצן, אתה חוטא כאן בניגוד אינטרסים חמור: מצד אחד אתה מציע לסגור את חטיבת המפרקיות של מ.א.ן, מצד שני אתה מצדיע וסוגד למפרקיות ה-NG של מ.א.ן ולראיה חתימתך "NG 363, נותנים עם הטורבו בראש!". אז מי כאן הבוגד?

euronitzan

New member
אתה צודק והחתימה בקרוב תלך לפח!!!

אני באתי לתת לה כבוד אחרון, אחרי שכולם כבר נטשו אותה... וניצן, אתה חוטא כאן בניגוד אינטרסים חמור: מצד אחד אתה מציע לסגור את חטיבת המפרקיות של מ.א.ן, מצד שני אתה מצדיע וסוגד למפרקיות ה-NG של מ.א.ן ולראיה חתימתך "NG 363, נותנים עם הטורבו בראש!". אז מי כאן הבוגד?
אתה מוזמן לזמן גם אותי לכבוד השופט. יש לי גם אחלה רעיון לסניגור - נהגה של ה3643 כמובן...

euronitzan

New member
ועוד אחד מפתיע, שמחזיק דווקא

אתה מוזמן לזמן גם אותי לכבוד השופט. יש לי גם אחלה רעיון לסניגור - נהגה של ה3643 כמובן...
ועוד אחד מפתיע, שמחזיק דווקא
במרצדס חבוטה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה