לזה שהשבועות שלי עוברים התרגלתי

shlomiky

New member
אלה אם היא במצוקה, הם לא יכולים

להכריח אותך לעשות זרוז - ההחלטה היא שלך ואל תתני לרופאים 'חכמים' לשגע לך את השכל.

דווקא לא. לפחות לא אלו שבדקו אותי

ולמרות שנצפו צירים חזקים במוניטור הכל היה נעול וסגור ואני גם לא הרגשתי את הצירים. בבדיקה האחרונה נפלתי על איזה רופא יווני (פופודופוליס משהו... יווני אמיתי) שהיה נורא נחמד והוא זה שבישר שיש פתיחה של 1.5 ס"מ. אני מציעה לך להתחיל לעשות הליכות. מסכן הבן הגדול שלי הייתי תופסת אותו ויאללה צעדות... יום אחד הוא אמר לי: "אמא, אין לי כח" מסכנון. כל אחד בישוב שהיה רואה אותי היה מעיר את ההערות שלו. אבל אני בטוחה שזה וענין הלעלות מדרגות עזר (אצלי המכונת כביסה נמצאת במפלס ה-3 בבית וביום הלידה עליתי וירדתי איזה 5 פעמים לפחות תעשי 32 מדרגות X חמש. יהיה בסדר. אני מניחה שזה תלוי אצל איזה רופאים נופלים.

nubi

New member
אני מסתובבת

כבר שבועיים עם פתיחה של 1.5 ומחיקה של 80%. יש לי צירים, לפעמים אפילו די חזקים, אבל שום דבר. זה לא מתקדם. הליכות? אני אלופת ההליכות (גם לפני הלידה). ובאמת מגיעים צירים אבל איך שאני נכנסת הביתה-זה מפסיק.

נו... הילד/ה אוהב/ת להיות בבית...;-

אבל אל תתייאשי אני בטוחה שזה יעזור. עובדה שאצלך יש פתיחה ומחיקה ולי זה התפתח מכלום כלום. יש תקווה.

nubi

New member
אני מתביישת להגיד

אבל אני כל כך מגושמת ומגעילה כבר את עצמי שאני לא נותנת לו לגעת בי. חוץ מזה הכל כואב לי ופשוט אין לי חשק.

ציף שלי

New member
כמו החתימה שלך...

בסוף הזמן עושה את שלו...

למעלה