"לוסט"...

"לוסט"...

נראה מעניין... הגיבור נורא בנאלי ומשעמם בינתיים, אבל זה השחקן של צ'ארלי מ"שולחן לחמישה", כך שאני שומח עליו ועל התסריטאים שיבנו כאן דמות ראויה

rds15

New member
../images/Emo129.gif|כותרת|עילג למדי ../images/Emo3.gif

ואכן נראה מעניין, גם אם ג'ק כרגע הוא האדם הכי בנאלי על האי[מה שלא כל כך קשה בהתחשב בעובדה שלכמה? 3 דמויות יש שמות?]. חבל שקטעו את הפיילוט ולא שידרו אותו כמו שצריך, בפרק אחד כפול. דרך אגב, למי שפספס ולמי שרוצה לראות שוב יש שידור חוזר היום ב18:45

gilriv

New member
הוט אקסטרה מסתבר שעשתה טעות

לגבי 'LOST שרק היום יום ראשון לבקשת צופים רבים גם היום יהיה LOST -בשידורים חוזרים בימי ראשון בשעה 18.45 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

rds15

New member
../images/Emo129.gif|כותרת|מה טעות בזה?

היא מתחשבת בצופים ומשדרת שוב את הפרק במקום זמן שבו הערוץ עוד לא מתחיל לשדר. החלטה מאוד חכמה של הערוץ.

gilriv

New member
כן ,אבל ביום שבת שהשידור החל

יכלו לכתוב גם שידור נוסף בימי ראשון ?אבל רק עכשיו גם אתם רואים בעיתון שהוסיפו לו גם היום ולו רק בשבת {זה מה שרציתי להיתכוון ?

g a g a

New member
שמח + סומך = שומח ../images/Emo6.gif

ובעניין הסדרה - יצא לכם לקרוא את הביקורת שהיתה בעיתון מעריב היום? אני בטוחה שנתאהב בסדרה הזו במהירות. הדבר היחידי שהציק לי נורא היה הקול המתכתי של היצור הלא נודע לאורך הפרק. לא יכלו לייצר סאונד אחר? זה נשמע כמו אתר בנייה מהלך...

למעלה