לוח מודעות.

טלימה

New member
באנגלית יש את השם המדעי.

חלק מהשמות המדעיים זהים לשם האנגלי של הצמח, חלקם דומים וחלקם לא דומים. יש גם מידע רב נוסף על השם עצמו, כולל מתכונים, וזה מוםיע בעברית בלבד.

shira29

New member
../images/Emo41.gifלהחלפה HH תיק-תק עם HH סקוטש

יש לי חיתול אחד הפי הייניז שהוא עם כפתורים כסגירה ולא עם סקוטש (לקחתי לניסיון). זה פחות נוח לי. אז מי שרוצה להחליף איתי - אני מאד מאד אשמח! כמובן שהחיתול במצב מעולה.

שושונלה

New member
גם אני לא אוהבת תיקתקים

סקוצ' כל כך הרבה יותר קל - בפרט שלהפי הייניס יש סקוצ' טוב. אמנם הקטנצ'יק מצליח לפתוח את זה אבל אני מלבישה מהר מכנסיים או בגד עם תיקתקים. אולי בקיץ אם ארצה שיסתובב רק עם חיתול אעדיף תיקתקים. אבל בעצם בקיץ כבר אפשר להוריד חיתול ושיסתובב בלי, לא?
. ורד

שושונלה

New member
לא... יש לי מספיק חיתולים כרגע ../images/Emo13.gif

למרות שאני מתלבטת אם לנסות למכור את הפאזי באנס (fuzzy bunz) שבעייתיים במידה הכי גדולה שלהם (יש להם שיטה אחרת לשינוי מידות - אפשר להצר את הגומי גם בירכיים וגם במותניים וכך לשנות מידה, וכשהם על המידה הכי גדולה שארית הגומי שבד"כ נכנסת לתוך החיתול, היא קצרה מדי ומציצה החוצה ועושה לקטנצ'יק שלי סימנים אדומים) או להשאיר אותם לתינוק הבא. יש לי דלי אחסון מלא חיתולים ש'ניסיתי' ופחות אהבתי ובסוף אני משתמשת כמעט רק בהפי הייניס ובבאם ג'יניוס (עם מרחיב למותניים), שניהם עם סקוצ'. אבל אולי בתינוק הבא? אולי בקיץ כשנרצה שיהיה בלי בגד מעל החיתול? אולי אולי... קשה לי להפרד מהם
. ורד

אמאמיה

New member
../images/Emo41.gif הזמנה לעבודה אישית במגע על חווית הלידה

הלידה הינה חווית נשיות עצומה ומעצימה, המשאירה חותם גדול על גופנו ונפשנו. לא תמיד אנו לוקחות את הזמן לעכל ולהתאושש, שכן אנו עסוקות כל-כולנו ביצור הקטן שקיבלנו לעולם. עייפות, כאבי גב, לחץ בחזה, עצירות, טחורים, בריחת שתן, מיגרנות – כבר הפכו לשגרה אצלנו מאז ההריון והלידה... לא הגיע הזמן לטפל בעצמנו? מזמינה אתכן לסדרת מפגשים לעיבוד והפנמה של חווית הלידה - בתהליך אישי של עבודה במגע דרך הגוף - בסדרה של 6 מפגשים - נתמקד בסיפור הלידה שלך, נבחן את הרגשות, תחושות הגוף והמחשבות שהוא מעורר בך, כדי שתוכלי לשאוב מתוכו את הכוחות, לסמוך שוב על גופך ולהיווכח, שאם עברת לידה את יכולה לעשות הכל! מיקום: קליניקה מקסימה במרכז ת"א כדי לגעת ולהגיע אל כמה שיותר נשים, אני מציעה את סדרת המפגשים במחיר נוח – לפרטים נוספים הכנסו לאתר שלי וצרו קשר.... להתראות, מיה

l i m o r 2

New member
../images/Emo140.gif מפגשים קבוצתיים לאמהות אחרי לידה- בחיפה

נשים מדברות אִמָּהוּת מפגשים קבוצתיים לאמהות אחרי לידה את מוזמנת לקבוצה שהיא בית לאמהות ותינוקות באווירה מהנה, ביתית ונעימה, יש לך ההזדמנות להתמקד בעצמך, לגלות את החוזק האימהי שבך, לשתף, לקבל כלים להתמודדות עם היומיום ולפגוש עוד אמהות ותינוקות. הקבוצה בת 8 מפגשים, בין 10:30-12:30, בעלות של 480 ₪ בלבד. מועדי הקבוצות הבאות: 26.01.10- חיפה, מתנ"ס רמות ספיר. 07.02.10- חוף הכרמל, מרכז מיר"ב. 04.03.10- חיפה, מתנ"ס רמות ספיר. מחכות לך בקבוצת האמהות הקרובה, ובכל שאלה אל תהססי להתקשר 052-2835020 לימור לוי אוסמי- מלווה נשים אחרי לידה, M.A. בלימודי מגדר, B.A בפסיכולוגיה. www.metaplim.co.il/imahut

מעגל אמהות ותינוקות ברחובות

מוזמנות באהבה למעגל אמהות ותינוקות שמתקיים בביתי שברחובות. ימי שני משעה 9:30.הזדמנות לקחת פסק זמן (גם עם התינוקות)להקשיב לעצמינו ולאחרות, להיות יחד, לרקוד, לאכול.בוקר של הנאה צרופה. באהבה תמרה

תמי ו

New member
../images/Emo41.gifממליצה בחום בחום רב!! תמרה מקסימה ומאד

"ברוח" הפורום....

../images/Emo77.gif גם אני ממליצה על תמרה בחום ../images/Emo77.gif

הייתי במעגלים שלה והם שווים ביותר - גם מקום של תמיכה והעצמה, גם הזדמנות לצאת מהבית אחרי לידה ולפגוש עוד נשים, וגם יש ארוחת בוקר מדהימה שתמרה מכינה בעצמה... יאמי

מחפשת בנרות - אמא ברוח טבעית

שתסכים לצרף את הפעוט שלי אליהם לבית לשעות הצהריים, ואולי לפעמים לבוקר.... בהוד השרון

ילדת? ../images/Emo49.gif מחכות לך במעגל אמהות בת"א

הקבוצה הבאה תיפתח ב-11.2.10 ואת מוזמנת באהבה. אמהות לתינוקות ממליצות: אמא ממעגל אוקטובר 2009: "אני חלק ממעגל בהנחיית בטי אנחנו לקראת המפגש העשירי . מתוך שמונה. לא רצינו להפסיק, נוצר משהו אמיתי, חם, אינטימי, תומך ומיוחד. כל הכבוד לך בטי. יצרת משהו כל כך טוב ואמיתי ונכון." אמא ממעגל אוגוסט 2009: "המעגל ענה על כמה צרכים שלי במקביל - שימש תעסוקה נעימה עם התינוקת, היה מקום לדון בנושאים שהכי העסיקו אותי בתקופה הזו עם נשים אחרות באותו מצב ולגלות כמה כולן דומות וגם שונות ואפילו הכיר לי אמהות נוספות עם זמן פנוי ותינוק כך שהמשכנו להיפגש גם אחרי הקבוצה. בקיצור, חוויה מומלצת לכל אם!" אשמח לשמוע ממך, בטי

הרצאה בנושא תזונה

נשות ירושלים והסביבה- הנכן מוזמנות להרצאה בנושא תזונת תינוקות ופעוטות, שתתקיים ב"בית של זיו" במושב אורה . את ההרצאה תעביר תזונאית מטעם אלי"ן. ההרצאה בחינם, אם כי יש להרשם אצל זיו באתר או בטלפון. נשמח לראותכן,

ומועד ההרצאה-

יום חמישי הקרוב, 21.1.10 בשעה 20:30 וכמובן- ההרצאה אינה מוגבלת לנשים בלבד. אבות- הנכם מוזמנים בהחלט! סליחה על ההטעיה

שונצו

New member
../images/Emo146.gifפתרונות אקולוגיים לאמא ולתינוק../images/Emo146.gif

חיתולים ח"פ אקולוגיים,
שמיכות לתינוקות מכותנה אורגנית,
תחבושות הגייניות,
תחבושות ללידה,
חזיות הריון והנקה
רפידות הנקה מבד מגבת
צעצועים מקסימים לתינוקות ופעוטות, מעץ ומכותנה אורגנית ועוד עוד... הטבע ש.ב.א! גילשו לבקר!

yoelnd

New member
סדנא לעיסוי תינוקות

היי מוזמנות לסדנא חד פעמית של כשעה ללימוד טכניקות בסיסיות לעיסוי התינוק ולייצירת הקשר העמוק והחשוב של המגע אם ילד. תוכלו לארגן קבוצה מינימום 5 תינוקות והורים ואז אני מגיע או פרטני (אצלי). מעבר לכך יהיו הרבה טיפים לבעיות שכיחות במצבים שונים של גזים, עצירות, הנקה, בעיות אוזניים ועוד...... יואל שניאור- כפר סבא, נייד: 0526200352

תמי ו

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo29.gifסדנאות חדשות בשיטת המודעות לפוריות

השיטה הטבעית לתכנון הריון ולמניעתו-
ברחובות- מתחילה ביום שישי ה-29 לינואר.
בבית ינאי- תתחיל במרץ. מועד מדויק יקבע בקרוב. כל הפרטים אצלי. אתן מוזמנת גם להתקשר, לשאול ולשמוע עוד.

למעלה