להלן מטרות הפורום

jasmine38

New member
להלן מטרות הפורום

נלקח מהודעתו של מר רועי בן משה שהתמנה למנהל זמני של פורום זה: "פרלמנט הבריאות הוא פרויקט חדשני בתחומו, אשר יצא לדרך בפברואר 2003. פרלמנט הבריאות נועד להביא בפני הנהלת משרד הבריאות את דעת הציבור, במספר דילמות קשות המעסיקות את קובעי המדיניות במשרד. מתוך מדגם מייצג של האוכלוסייה הישראלית נבחרו כ- 150 תושבים, אשר הביעו את נכונותם להשתתף בתהליך. במהלך החודשים הקרובים יתכנסו המשתתפים שש פעמים בששה פרלמנטים אזוריים וידונו בארבע דילמות שהוצגו בפניהם. משתתפי הפרלמנטים נמצאים לרגע אחד בעמדתם של מקבלי ההחלטות ונדרשים להתמודד עם מספר סוגיות הניצבות בפני מערכת הבריאות. על השאלות בהן ידונו המשתתפים בפרלמנטים האזוריים ועל הפרויקט בכללותו תוכלו לקרוא באתר הפרויקט www.health.gov.il/parliament . פורום זה פותח את ההתייעצות הציבורית לקהל הרחב. הפורום יצא לדרך במטרה לאפשר שיח בין הציבור הרחב לנציגי מערכת הבריאות, ובינו לבין עצמו, בכל הנוגע לסוגיות הקשורות במדיניות הבריאות הנהוגה בישראל. אין הכוונה בפורום זה לנהל דו שיח של שאלות ותשובות בין הציבור למשרד הבריאות אלא, לעורר דו שיח ציבורי בנושאים הקשורים למדיניות בריאות, כאשר נציגי משרד הציבור יתרמו ממומחיותם (במקומות בהם תידרש) על מנת לשכלל את השיח. משרד הבריאות רואה בנקודות שיעלו בדיון הציבורי קלט נוסף בדרך לשיפור המתמיד בתהליך קבלת ההחלטות, ולצורך קביעת מדיניות בריאות נכונה. הנכם מוזמנים להשתתף בפורום ולהביע את דעתכם. (הפורום אינו מיועד למתן מענה לבעיות בריאות פרטניות) קצת על עצמי שמי הוא רועי בן משה, אני עובד של משרד הבריאות. כחלק מתפקידי במשרד הבריאות אני מעורב בפרוייקט "" במסגרת זו אני מנהל (באופן זמני) את הפורום הזה רועי בן משה"

למעלה