להלן הוכחה ניצחת שחמש עשרה דקות התהילה חלפו

כל מילה אצלך כתובה במרחאות

את הצל היחידי פה, כל פעם שכתבו הודעות נגד איילה, באת להגן עליה.

מרכאות מדי פעם-כן.מזל שמותר לי.

ברור שבאתי להגן על איילה על דברים שקריים שהיו כאן. עדיין נשארת לי כצל

../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif

בקיצור תתקדמי

|זו../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif

אז תתקדמי ביום אחר.

../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

נראה לך שאני אחפש את התשובות שלך לגבי סער, הרי כתבת הרבה תגובות.

dipper

New member
עם מליצת יושר כמוך איילה באמת בבעיה

בנתיים כל אותם חברים פה שאת כה נהנית לבוז להם, צדקו לאורך כל הדרך,ואתם אוהדי איילה במקום להכות על חטא ואף להתנצל ,ממשיכים להקניט כאילו לא היו דברים מעולם,וכתוצאה מכך איילה ממשיכה לקבל בראש. תוכן התגובות שלך מעיד שאין לך יכולת להפריך את הטיעונים כאן, ואת ממשיכה לכתוב קלישאות.

וכמה טוב שאני אחת מרבים שפשוט מגיבה בפורום

..כראות עיניי.איילה לא שכרה אותי ולכן אני לא חייבת דין בחשבון לאף אחד.אני מגיבה בדיוק כמוך וכמו אחרים..יהיו שיראו בדבריי שטות מוחלטת ויהיו חלק שיבינו את כוונתי. מה שכן,הקפדתי לאורך הדרך להשמיע גם את דבריי,גם כשלא נעמו לחלק מכאן.

dipper

New member
תמשיכי להגיב וזה חשוב ,אבל בצורה זו

ובהנחה שמטרתך להגן על איילה אזי יוצא שכרך בהפסדך.

אני מתכוונת לאנושיות שבה,חוסר ההתלהמות..

אני בספק אם כך אתה רואה את סער,אז מניחה שתוכל לתת לעצמך תשובה מלאה לגבי כוונתי.

bobo2008

New member
את מתכוונת לשקרים לעצמה ?

לנכונות לתת לגבר להשפיל אותה שוב ושוב ולחזור אליו על ארבע שוב ושוב? או לשאר התכונות ה"נפלאות" שראינו בבית ומחוץ לו?

אני מתכוונת לאנושיות נטו.

איילה לא נתנה לסער להכפיש בפניה את ג'י והצליחה להישאר בקשר טוב עם ג'י ועם סער. איילה בדרכה השקטה והלא מתלהמת הצליחה לתמוך במס' מתמודדים בתכנית. הילה ואיילה על הספסל ביום שלאחר הקרנת תעודות הזהות ואיילה בפנייה אל הילה:אומרת להילה שנפגעה ממנה,אך לא נעים לה לראות אותה במצבה-מה יותר אנושי מזה?! איילה ואלירז בהתפייסות המקסימה:אלירז מבקש ממנה שתחזיר לו מעט כגמולו..ואיילה מסרבת באומרה שעשה כאן דבר יפה ואין בכוונתה להרוס. איילה לאורך כל הדרך היתה נאמנה בבחירות להדחה..לעצמה ולחבריה-לדעתי אף פעם לא בחרה את פותנה וגואל להדחה..מי שהתחרט בצאתו מבית האח הגדול על אופן הבחירה הם גואל ופותנה שאמרו שבהקשר של איילה היו נוהגים אחרת. לא לחנם ניתח אלירז את אופיה של איילה,היתה מי שאיפשרה לו לעשות כך וזו איילה עצמה.מעניין אם אלירז היה פועל באופן דומה אל מול סער ואם כן,מעניין אם זה היה מסתיים בשלום.. איילה היא בתאדם,אינה חפה מטעויות ויש בה המון אנושיות-מי שלא שם לב לכך,ההפסד בעיקר שלו.

למעלה