לדעתי יש מקום לאיסורי פרסום

wehelpu

New member
אני שמח

יכולתי לעזוב וזהו :) לא !!! חבל שאנשים לא ידעו שזו השיטה היום, ועובדה שכבר מלמדים אותה באוניברסיטה. אני טפיל, יכול להיות. אך אני יודע מה אני מציע וזה שווה את המאמץ

shiri60

New member
וזה מה שאתה מציע?

זו שאלה רצינית.. זו ההצעה שלך? דרך השווק שלך? זו השיטה שעובדת? לעצבן את כולם? להיות טפיל? זה מה שאתה מציע?

אחרי פעם אחת שאומרים לא

צריך להבין או מה??? גם לך אמרו יותר מפעם אחת שלא מעונינים פה בשר"ש שאתה מציע ועדין אתה ממשיך להציע אם הייתי מעונינת תהיה בטוח שהייתי יודעת איפה למצוא שר"ש אבל לא מעונינת

newKiticat

New member
וגם אם היינו מעוניינים בשר"ש

סביר להניח שלא היינו פונים אל wehelpu, שמראה רמת אינטלגנציה נמוכה למדי.

wehelpu

New member
יפה

את לא יכולה לבחור במחלה. את יכולה רק לבחור שלא להחלים את כתבת את זה. רמת אינטלגנציה? חחחחחחחחחח אהבתי, ועוד ממך :)

newKiticat

New member
כן. אני כתבתי.

ויש עוד מלאי של הגיגים שכאלה- משום שאני כבר זכיתי לפירסו בתור כותבת. כך שדי לי בכך שהסביבה והחברה בארץ הכירה בכישורי ויכולתיי ככותבת. ואתה? מה יש לך להוכיח? ערימה של פוסטים הזוים בפורום תפוז? תחת כינוי סתור ושקרי? כן. אני ממש מסכימה. מבין שנינו- אתה ממש ה"אמין" היותר.

wehelpu

New member
חחחחח

כותבת? התפרסמת ככותבת כאן בפורום של האנשים האלה???????????????? וואוווו מרשים מרשים מרשים :) הסביבה והחברה בארץ הכירה בכישורייך, ואת מתכתבת כאן ומעיזה לפסול משהו שאת אפילו לא יודעת מה זה? אמין ???? חחחחחחחחחחחחחחחחחחח את משהו

newKiticat

New member
הגעתי למסקנה אחת לגבייך

היא שכנראה שאתה סובל מלקות מוחית כלשהוא. לא שיש בכך רע. הרי יש הרבה "מפגרים" ואנשים עם לקויות למידה בארצנו. " התפרסמת ככותבת כאן בפורום של האנשים האלה???????????????" לא נכתב תחתי. הינך דורש שלא יצטטו דברים שלא אמרתי- וכמצופה נדרש ממך. בדקתי כבר את שר"ש. בדקתי הרבה דברים. וברגע שמשהו כל כך מושחת, כל כך מבוסס על תמימות של אחרים, הציג את עצמו בפניי- אכן פסלתי אותו. עשה לעצמך בדק בית לפני שתדרוש דברים כלשהם מאחרים. יש הרבה עבודה בתוך הבית המרקיב שלך.

wehelpu

New member
טוב אשתמש בשפה שלך :)

רק מי מישהי כמוך ( כותבת, חחחחחחחח) מגיבה בצורה כזו (נמוך מאד) זה אומר עליה המון :) שאת אומרת בדקת? אל תצחיקי אותי, הרי מי שבאמת בודק יכול מקסימום להגיד לא תודה זה לא בשבילי. אך להציע למישהו מוצר מדהים עם תוכנית מדהימה, זה לצל תמימות של אחרים????? נו באמת , עד כמה את יכולה להיות מטומטת?

wehelpu

New member
את כל כך,,,,

אטומה שלא שמת לב שלא הצעתי אפילו פעם אח בתגובות שלי. רק הערתי והערתי שלא לפסול משהו שאתם לא יודעים ומבינים.

wehelpu

New member
אהלן

את יכולה פשוט להגיד לא, לא מתאים לי. וזה בסדר גמור. זה שאת לא יודעת מה זה שיווק רשתי זה בסדר גמור. וזה שאת לא רוצה לדעת זה גם בסדר גמור. כמו שכבר אמרו, זה פתוח לכל, וזה חלק מהפתיחות. לא רוצה לקבל הודעות אל תכנסי

אני לא מבינה אותכם

אם אתם לא רוצים לראות פה הודעות שר"ש- אל תפתחו שירשורי ענק כתגובות על מודעות כאלו. נורא פשוט.

wehelpu

New member
בוקר טוב

ניסיתי להכנס לאתר שרשמת בכדי לקרוא את הסיפור הקצר של ולא הצלחתי. תבדקי אם אין לך טעות. אני מת על סיפורים קצרים, באמת. פשוט כייף לראות מישהי מפוכחת בפורום הזה. תשלחי לי את הלינק הנכון שאוכל לקרוא את הסיפור הקצר שלך.

newKiticat

New member
תיבת המסרים שלי אינה

פתח להודעות שר"ש. את שליליתי אותך ואת שקרייך עשיתי לאור היכרותי עם המערכת ההזויה הזו שמבוססת על עשיקת אחרים. זה בסדר. זה שנולדת עם איקיו דו-ספרתי. זה בסדר. המסרים שלי אינם פתוחים לכל. זה אינו פורום ונמאס לי משכמותייך.

wehelpu

New member
אוהב את התגובות שלך :)

מי שחיי כמוך בעולם הזוי רואה הכל כהזוי. אוכל לעזור לך לצאת מזה אפילו שאת לא ממש שווה את זה. אבל אני תמיד מוכן לעזור לאדם מסכן. מכל הלב :) אמרתי לך כבר ששיווק רשתי אולי זה לא בשבילך, לא נורא שאת לא יכולה לעשות הכל. זה נכון שזה קצת פוגע באגו שלך אבל תיתגברי זה בסדר. לא כולם נולדו עם איקיו גבוה כמו שלך, אך יש כאלה שיודעים להשתמש בו. את זה את גם יכולה ללמוד. אל תעצרי את עצמך תלמדי זה בסדר לדעת, וזה בבסדר להודות שאת לא יודעת

newKiticat

New member
אינני מתרגשת מדברים

שאינם שווים התרגשות. ואין לי שום כוונה להגיב לך מעתה והלאה- שכן, החלטתי להפסיק להתעסק בחרא=wehelpu.

wehelpu

New member
איך את יכולה להיתרגש?

הרי צריך בשביל זה קצת רגש? :) ואני שמח שהחלטת לא להגיב יותר כך לא אצטרך להסביר לך יותר על עצמך :)

למעלה