לג'קי לא נמאס מההצגות למצלמה?

ליאורי79

New member
דובי זאת דעתך ואני

ממש לא אשכנע אותך לחשוב אחרת אני פשוט עובדת עם דיסלקטים בוגרים יחסית ויודעת מה זה מכירה את העולם הזה-זה לא פשוט.... בכל אופן לכל אחד מאיתנו דעות שונות אולי תחשוב אחרת ביום מן הימים

דובי81

New member
טוב. אני מבינה שכנראה הדעה שלך על דיסלקטים

מגיע ממקום מקצועי ושלי לא. פשוט במשפחה שלי ובין מכרי יש כמה. ואני לא מסכימה איתך. שוב פעם בנוגע לשג'קי. זה לא דבר שמכבים ומדליקים. דרך אגב השיחה עם אמיר. לאמיר יש יותר קשיי דיבור וקשיים לנהל שיחה אבל לפחות הוא מנסה. גם אני חושבת שהדעות שלך וצורת התבטאות הזאת מסבירה את התגובות ההיסטריות לעתים כשה מגלים שהילד דיסלקט. או לחילופין איבחוני יתר לילדים שהדבר העיקרי זה הפרעת חוסר קשב בגלל עצלות ועודף גירויים.

דובי81

New member
סליחה על השגיאות כתיב

נכתב בעצבנות אני הולכת להכין לעצמי כוס תה ולהרגיע את עצמי כולה תוכנית ריאלטי. והאמת משעממת, אני מבינה שמנסים להביא מיקס של אנשים אחרים בכל עונה. אבל בתור אחת מהפריפריה, כקשה לי להתחבר לרוב האנשים שם. ובאת שכולם משחקים למצלמה. עובדה שהתאומות וג'קי הכירו לפני ובילו ביחד במועדונים
זה לא מבשר טובות לגבי מה שמסתתר מתחת למשחק שלו.

ליאורי79

New member
האמת שרובם מכירים או

אחד את השני או אנשים מההפקה יש הרבה דברים שאת לא יודעת......

ליאורי79

New member
טוב דובי אז על קצה המזלג

על דיסלקציה-יש המון סוגים של דיסלקציה אם בא לך לקרוא מעט ובכלליות: ראשית חשוב להבין שדיסלקציה אינה מחלה אלא תופעה הנגרמת כתוצאה מבעיות אשר היו לעובר ברחם אימו. דיסלקציה היא לקות המתייחסת בעיקר לקשיים בלימוד כתיבה, כתיב וקריאה, אם כי יש המרחיבים אותה גם לקשיים במיומנויות למידה שונות וכן במתמטיקה. ניתן לאפיין את הקשיים שנתקל בהם הילד או המבוגר הדיסלקט בחמישה תחומים מרכזיים: •קשיים שפתיים – חולשה בתחום אוצר המלים, קשיים בקליטת דברים הנאמרים בקצב מהיר, קושי להקשיב להרצאות ולכתוב בו-זמנית, קושי לארגן רצף עלילתי או רעיוני, טעויות בתחביר ובמלות קישור, קשיים בשליפת מלים, קושי בהגיית מלים בעלות הברות רבות, קושי בלימוד שפה זרה, פער משמעותי בין רמת ההבעה בעל-פה לבין רמת ההבעה בכתב, לטובת הראשונה. •קשיים בקריאה – קושי טכני בקריאה של חומר רב, קושי בהבנת הנקרא למרות קריאה טכנית תקינה, קריאה אטית מאוד, קושי בהבחנה בין עיקר לטפל. •קשיים במתמטיקה – קושי בהבנת השפה המתמטית, שליטה חלקית בלבד בפעולות אוטומטיות בסיסיות, קושי בזכירת נוסחאות או רצף של פעולות חשבוניות, היפוך מספרים וסימנים, הפרעות בהתמצאות בכיוונים, קושי בהעתקה ובקריאה של בעיות. •קשיים במיומנויות למידה – קושי בארגון הזמן, קשיים בהתמדה בביצוע משימה, קשיים בשילוב מידע ממקורות שונים, קשיים בזכירה ובשינון, קשיים בשימוש טכני במאגרי מידע מודפסים ואלקטרוניים, קשיים בעמידה במבחן למרות שליטה בחומר. •קשיים בכתיבה – כתב יד לא ברור, שגיאות כתיב מרובות, קשיים בבניית משפטים, קשיים בארגון התחלתי של משימת כתיבה, בעיות בארגון של רצף. •קשיים במתמטיקה – קושי בהבנת השפה המתמטית, שליטה חלקית בלבד בפעולות אוטומטיות בסיסיות, קושי בזכירת נוסחאות או רצף של פעולות חשבוניות, היפוך מספרים וסימנים, הפרעות בהתמצאות בכיוונים, קושי בהעתקה ובקריאה של בעיות. •קשיים במיומנויות למידה – קושי בארגון הזמן, קשיים בהתמדה בביצוע משימה, קשיים בשילוב מידע ממקורות שונים, קשיים בזכירה ובשינון, קשיים בשימוש טכני במאגרי מידע מודפסים ואלקטרוניים, קשיים בעמידה במבחן למרות שליטה בחומר. קצת ארוך אבל מעניין
יש הבדל בין דיסלקציה לADHD(הפרעות קשב וריכוז) אבל הן יכולים גם להופיע ביחד

דובי81

New member
תודה, אבל כל זה ברור לי

שוב יש לי במשפחה כמה שבורכו בקשיים נוספים התחילת דרכם. ושוב דיסלקציה היום זה דבר נרדף להקלות בבגרויות ובבית ספר בכלל. יכול להיות שיש לו קשיי כתיבה וקריאה, לפי דעתי גם קצת ADHD לפי הצורה שבה הוא מתנהל בבית. אבל ראיתי מקרים יותר קשים. הוא סתם עושה שירות רע לאנשים עם דיסלקציה, אפשר לעקוף את זה עם הוראה מתקנת ושימת לב של הסביבה הקרובה וההורים. זה לא סיבה לחוסר התקשורת שלו עם אנשי הבית הוא סתם מתחמק. וגם האמת לפי השיחה. הוא כל כך לא מעניין, אולי באמת שישחק עם הכבש יש אנשים שחושבים שזה מתוק.

ליאורי79

New member
אין לו

ADHD אם כבר אני רואה סממנים להפרעות קשב אצל עמיר וגם אצל נופר אבל הוא מאוד מרוכז וקשוב יש לו תקשורת טובה עם הדיירים אבל בשיחות עומק יותר קשה לו תראי איזו שיחה טובה היתה לו עכשיו עם עמיר שניהם נפתחו ודיברו והוא ממש נהנה ולמד ככה גם עם סיוון ואלעד חבל שהוא נמצא הרבה עם נופר זה מנמיך אותו

אלירזית

New member
לא קל לו כדיסלקט גם ככה אז פה על אחת כמה וכמה

זה לא המקום הטבעי שלו אם לדנה שהיא אינטליגנטית וברמה גבוהה וחוותה המון עברה המון בחיים דפקה את הראש בשיש כמה פעמים אז תתארו לעצמכם להיות במקום כזה ועוד לבחור כמוהו!!!!! כמה אפשר לחפור על זה???? הוא ככה וזהו זה ולכן הוא נבחר גם להיות שם מביאים את האנשים הכי הזויים הכי חופרים אינטלינגנטים גמדים הכי מיוחדים שונים זה מהות התכנית של לשגע את כולם להיות בבית אחד סגורים עם אנשים שלא מתחברים אליהם בכלל ולא יכולים לסבול אותם לא יביאו אנשים דומים אחד לשני כי אז באמת יהיה משעמםםםםםםםםם

דובי81

New member
מסכימה בקשר לשוני זה מה שמעניין בתוכנית

אבל זה לא המקום הטבעי של כולם. עובדה שהוא משחק דמות למצלמות, יש הבזקי מקוריות נדירים אבל זה שהוא בן 23 ודנה בת...(אין לי מושג ולא בא לי לחפש את זה) לא אומר כלום על ניסיון חיים. אלין הייתה הרבה יותר צעירה ממנו ואפשר היה לנהל איתה שיחות קצת יותר עמוקות מאחי, סבבה, נסיך, מלכה.

אלירזית

New member
כל מי שבאח הגדול צריך טיפול פסיכולוגי אח"כ...

זה מטריף את השכל להיות 24/7 עם אותם אנשים באותו מקום סגורים זה לא טבעי ולא קל להתמודד עם זה כשנמצאים עם 200 מצלמות שמצלמות כל צעד שלך וכולם בוחנים אותך תחת זכוכית מגדלת!!!

דובי81

New member
מסכימה

אבל מה הקטע עם !!!!! קצת מעצבן, אולי זה רק אני אבל כשמסיימים משםט עם סימן קריאה כשאני קוראת את המשפט בראש. בראש זה יוצא "מודגש" ואת מסיימת כך הרבה פוסטים. לפעמים אני לא כל כך מבינה למה זה קשור. זה מפיע לי להבין מה שאת אומרת. כלומר יוצא קצת עצבני ומתלהם למרות שאת כותבת דברי טעם.

אלירזית

New member
זה כדי להדגיש את מה שאני כותבת....

אין לי שום כוונה לפגוע או לעצבן מישהו ממש לא זה רק כדי להבהיר את מה שאני חושבת ולא יותר....

דובי81

New member
../images/Emo13.gif לא פגעת וגם אני לא כועסת

פשוט הערתי כי לפעמים השימוש!!! לא הובן לי דרך אגב .... אני יותר מתחברת !!! אני מרגישה שצועקים עלי. אבל זה דפקה שלי בהתכתבויות...ממש לא באתי בהאשמות רק רציתי לכתוב את זה כי זה הפריע לי. קצת.

abigl

New member
אבל עוד לפני שמתקנים, מתחיל את השיחה בג'יבריש

מלכתחילה הוא מדבר איתם בשפה מפותלת ולא ברורה, עם כל מיני טעויות והמצאות שלו שבכלל לא מופיעות בשיחות שלו עם עצמו.

בילבי51

New member
הלוואי שהבחור שיכנס יקח לו את נופר,נופר

היא כנראה העונש של מי שיבחר בה.....כנראה עשה משהו רע בחייו שמגיע לו את נופר....

NAAMA1001

New member
נופר ...ממש מציאה ערסית ובעלת דימוי עצמי ללא

כיסוי.גם יומה יגיע .אתמול כבר רגישה שעשתה מעשה שגוי. היא לא ברורה לחלוטין. יש בה משהו מקרב ודוחה ביחד.

נוקי111

New member
נופר ועמיר מבואסים כהם ציפו שפרידה תלך

נופר אמרה לליעוז ולג'קי שפרידה או ליהיא יודחו, בבטחון גמור. עמיר אמר לליעוז שפרידה תלך, ואחרי המשדר הוא שיקר ואמר שהוא ידע מראש שפרידה ודנה לא ילכו והקרב הוא בין ליהיא לליאם. גם נופר וגם עמיר לא מבינים שהחרם שיצרו נגד פרידה בבית איננו משקף את דעת הציבור מחוץ לבית. בדיוק להיפך. מעניין את מי תעמיד נופר להדחה השבוע. בשבוע שעבר, כזכור לכולם, היא העמידה בכלל את דנה.

למעלה