לג'קי לא נמאס מההצגות למצלמה?

ההבדל בעיקר בכמות השיחות,באורכן,ובמהות שלהן.

אלירז לא דיבר יותר מכמה דקות,לא דיבר על עניניים שברומו של עולם,ולא ניסה לדבר לקהל בבית דרך פילוני. פילוני בשביל אלירז היה רוח שטות שהפיגה לו את השיעמום מידי פעם. וכן יש הבדל בין לדבר לגרב סרוגה-פילוני או כרית חימום מה שזה לא היה אני כבר לא זוכר. לבין פסל בדמות תייש. אני כן מסכים איתך,שזו דרך של גק'י להתבטאות בחופשיות מה שאנשים לא כל כך נותנים לו,בעיקר נופר. אבל גק'י לוקח את זה רחוק יותר ובעיקר מתוכנן יותר. זו תחושתי בכל אופן.

ליאורי79

New member
כמו שאלירזת כתבה פה

הוא רצה לדבר איתה על זה ולפתוח את ליבו אבל היא השתיקה אותו וגרשה אותו אז הוא פותח את הלב לעצמו(ודרך ההשלכה)0 להעביר את זה למישהו אחר-לא חשוב מי אבל הוא רצה ארק לדבר בלי שיעירו לו ובלי שיענו לו. לא קל להיות אדם דיסלקט

אם כבר תהליך של התקה.אבל זה לא מה שאני חש

ממנו. זה לא רק הדיבור לתייש,זה גם הדיבורים לבד למצלמות-הנאומים לאומה, גק'י לא כל כך תמים,הוא עובד עובד עובד באיך לצייר תדמית שהוא רוצה לשדר לקהל בחוץ. ומספיק להפיל הכל על הדיסלקטיות ליאורי. יש אנשים דיסלקטים מעניינים מאוד,ואנשי שיחה מדהימים. לילה טוב.

יש לו את פרידה,ליעוז ,אלעד כמו שהוא

בוחר לשבת איתם לרכל ולהצביע מי הבא בתור לעליהום. ג'קי מנהל את עצמו הכי טוב שיכול להיות בצביעות כמובן. ליאורי דיסלקט לא צריך לקבל הנחות כמו שארז בעונה שעברה לא קיבל. צריך להתנהל ולהתנהג כמו שאר הדיירים,אך באמת אין לו מה למכור יותר.

רגע רק רגע

Active member
עכשיו אתה מבין למה התכוונתי...

כשאמרתי "ימצאו אלפי צידוקים" ? יענו לך אלפי תשובות, רק לא יגידו את המובן מאליו... ג'קי מדבר למצלמות יותר מכולם

ליאורי,תפסיקי לבלבל את השכל

שג'קי יגיע לקרסול של אלירז תשווי בינהם. ג'קי שחקן עלוב. אני לא יספר כל מה שנודע לי אתמול עליו. אחרי אתמול אין בי רחמים על הבחור. ג'קי למד את השיטה של ארז טוב מאוד.

abigl

New member
הוא 2 אנשים בגוף אחד. עם חיות ומצלמה הוא רהוט

ועם בני אדם הוא עילג. בשיחות עם הכבש מבינים מה הוא אומר, מדבר בעברית רגילה, בלי טריקים ושטיקים. עם בני אדם הוא פשוט משחק משחקים לשוניים ומציג הצגות. הוא בלתי נסבל כבר ועדיין לא יודע שמחכה לו בסיבוב איזה "אינטליגנט" בן 34 שמאוהב בנופר... חהחהחהחהחה

ordn

New member
עתי וליהיא מתכננים עוד לילה רווי יצרים בעעעעע

שיר לי5

New member
תזכרו מה אני אומרת

סקולניק עומד להתאבד, זה עניין של זמן! ודבר שני למה אלעד נעלם?

abigl

New member
הוא מותש מלילות ללא שינה בגלל מעשי קונדס

את צודקת, הוא באמת יתאבד בסוף! גם הוא בטח מחכה לדיירים החדשים

שיר לי5

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

יש מצב שהוא עושה האט טאב בתוך כוס תה? וברצינות הוא נעלם כבר המון זמן.

ליאורי79

New member
כי בשיחות עם בני אדם הם לרב

מתקנים אותו ומשנים את הכוונה שלו,הם קוטעים אותו והוא יותר חסר ביטחון זה ידוע שאנשים דיסלקטים(פונולוגית,בדיבור בעיקר) חווים קושי להתבטא הוא אמר בעצמו לכבש "אני אוהב לדבר איתך כי אתה מקשיב ולא עונה" תשימי לב כמה פעמים נופר,אלעד ופרידה תיקנו אותו\העירו לו על מילים שאמר

דובי81

New member
לא זה לא ידוע שאנשים עם דיסלקציה יש להם קשיי

דיבור. זה נכון שלחלק מאנשים כן. אבל בדרך כלל זה לא דבר שמדליקים ומכבים. הוא סתם משחק למצלמה ועם האנשים בבית.

למעלה