לבוש?

mkarin

New member
תלוי כמה הטוניקה ארוכה.

ומאז שאני זוכרת את עצמי אני הולכת עם נעלי בובה...

בדיוק חזרתי מהשכונה

גופיית בייסיק שחורה טי שרט שחורה של זארה אנינג שלושתרבעי אדום נעליים תנכיות תחתון כתום חזיה שחורה שעון שחור ושיער אסוף בסיכה (הפוני שלי ארוך ואפשר לאסוף אותו סוף סוף!!!!!
)

נייזק

New member
open your eyes

חזייה בצבע קרם מין חולצה לבנה גדולה ממש עם שני כיסים למטה עם קפלים וזה, ארוכה כזאת באורך ג'קט שחור צעיף לבן עם מלא פסים כאלו בצבעים יפים ג'ינס טבע נאות סגורות

Liraz 6q

New member
ממ למתכונת לעבבודהה

ממ גופיית ביסייק חומה חולצה קצרה חומה עם ציור לבן מאחורה של דקרון או משו.. מכנס 3/4 ירוק זית כפכפים חומות תיק אופוויט של ביצפר.. ועיינים נפוחות מעיפוווווווות

EVE Lights

New member
פסיכומטרי

שיער אסוף בקוקו גבוה גופייה עם פסים אלכסוניים בירוק זית, אפור וקצת ורוד עם לבבות כזה. מפול אנד בר חזייה אפורה של פו הדב ג'ינס כהה ונמוך עם רוכסנים בכיסים מקדימה מפיוטה, שמה זה נופל ממני תחתונים שחורים גרביים עם פסים עד הברך סקטור ספורט שחורות שעון שחור על יד שמאל

little shorty

New member
היום חתונההההה

אתמול - סקיני קרוקר טי שירט שחורה נעליים תנכיות והיום בערב לחתונה- סקיני כהה או אפור עדיין לא הוחלט חולצת וסט בצבע שמנת עם כפתורים ומלמלות וחגורת סאטן שחורה עליה נעלי עקב אדומות מדהימות עם חור מקדימה ופפיון תיק-ארנק אדום עם נצנצים

שלום

קודם הלכתי לרופא ולבשתי חצאית אפורה עם פרחים אדומים גופיה אדומה עם תחרה במחשוף V תחתונים כחול כהה עם כוכבים באדום, תכלת ולבן טופ אדום עכשיו אלבש גופיה לבנה רחבה עם 2 כיסים (זארה) ג'ינס עד הברך אותם תחתונים טופ סגולבהיר סנדלים עם צמות כאלה בצבע חום

GaloshiT

New member
לבצפר

חולצת בצפר בצבע ירוק בקבוק.. ממש יפה.. טייץ סקיני-שלושת רבעי כפכפים שיער פזור- פן כרגיל ממש חםםם בחוץ!

Immortality

New member
החלפתי

אותם שורטס ממקודם, והם התרחבו לי קצת והם כל כך יפיםםםם :] חולצה ממש ארוכה למטה, לבנה קצת שקופה, עם כוכבים כסופים גדולים וחלולים, ואלמו מרח' סומסום נתלה על כוכב ענק. יש לה מחשוף עגול יפה כזה והיא ממש מחמיאה תחתונים אדומים עם "גומי" צהוב טופ כתום [חם מדי עם חזיה:|] שהכתפיות שלו מבצבצות מהחולצה אבל השיער די מסתיר שרשרת חוט שחור עם תליון ורד שרוט שיער פזור, איפור מוצלח, משקפי שמש שחורים די גדולים [לא מספיק!] על השיער, תכף יוצאת ואז יהיו על העיניים אותו תיק מקודם והפעם הוא אשכרה מתאים טבע נאות מכוערות בצבע לבן, עם בוהן ופס אלכסוני. שונאת אותן :| והן אפילו לא נוחות!! שאריות לק נצנצים בידיים [ממש ממש עדין], לק ורוד פנינה של נסיכות ברגליים שעון, קוקיה שחורה, סוכריה על מקל

ShiRa1101

New member
אני=)

טוב..היום התלבשתי בצמצום: מכנסיים קצרות[שקניתי אותן לקורס מדריכים שנה שעברה..הן כעיקרון בצבע חאקי אבל בצד יש ג'ינס אז שמתי;] גופיית סבא לבנה שהיא הגופיה הכי כיפית שאני מכירה טי שרט פשוטה שחורה של בצפר.. ונעלי נייק לבנות.. אמרתי לכן שבצמצום לא?:)

המ ../images/Emo71.gif

סבא לבנה חזיה לבנה וטופ לבן כי הסבא קצת שקופה מכנס עד הברך בכחול כהה מבד קשה יחפה צמידים קבועים שרשרת קבועה גולגול תחתונים חומים עם כחול P:

SNoopY 26

New member
קול מאמא!@

סתם פיג'מה בוקסר לבן עם משבצות גופיית סבא אפור תחתונים אפורות שעושות אחלה תחת סתתתתם מצ'עמם לי

moruush

New member
מי הרג את לואי ה-14? ../images/Emo100.gif

בגד גוף שחור [מהמעפנים אבל זה רק בגל שיש לי בשבוע הבא את כל ההופעות]. גרביונים ורודים משולבים עד אחרי השריר. מכנסונים שחורים קצרצרים. קוקו גבוהה עיפרון שחור [שנראה לי שכבר ירד ממזמן] גרביים באפור וורוד עם פרח וזהו
חזרתי מחזרה של קלאסי על הבמה פשוט. :)

Summer moved on

New member
חםםםם ואני עייפה כלכך.

שורטס ירוק זית/אפור. תחתון ירוק עם תחרה. סבא ירוקה בהירה. חזייה שחורה. טבע נאות חומות. צעיף תותים.

נו משעמם לי

- חזיה שחורה עם פרחים לבנים וכתפיות ורודות. - גופיה אפורה עם הדפס מיקימאוס - תחתונים סגולות - מכנס דייגים כתום זועק עד הברך

mkarin

New member
:)

היינס אדום ארוך גופיה שחורה ארוכה חזייה שחורה נעליים שקופות מסיליקון, מגניבות וסופר נוחות צמה ארוכה :)

לבצפר, לשעה בסה"כ ואז חזרתי

חולצה שחורה גזורה ומתחתיה גופיה תכלת מכנסי חאקי, צבאיים כאלה מפוקס ואנס סקייט לא קשורות שיער פרוע ושרשראות קבועות.

TiKi PooH

New member
עוד פעם

יצאתי עם סבתא לסנטר לא.צהריים > גופיית סבא לבנה עם תחרה במחשוף ובכתפיות.. ליוויס > חולצה מכופתרת ( פתוחה) ורודה עם משבצות אדום-ירוק-לבן, מפוקס לפניי שלוש שנים או משהו כזה > מכנס קצר חמווווד וחדש מפול אנד בר,כחול פסים וכיווצים בלמטה- באמת חמוד > חוטיני שחור עם פסים זוהרים מרנואר > כפכפים > חזייה שחורה > משקפי שמש

למעלה