לבגוד בחברה או לא? תהיו ליברליים..

מי שלא מסתדר לו עם מישהי, שיפרד

ממנה... לבגוד זה אחד הדברים היותר מגעילים לעשות, לגרום למישהי לחיות בשקר... מי שבוגד בכלל אין לו זכות קיום! זה כזה דבר שפל ונבזי שלהקיא על מי שעושה את זה... סדרו ביניכם ת'עניינים, לא מתאים אז לא מתאים... ותחשוב מה תרגיש אחרי שתבגוד בה... איזה מין הרגשה חרא תהיה לך... ואדרבא, אם אתה רוצה אותה, אז תשמור על הקשר... מי שבוגד רק מראה על עצמו שהוא לא מסוגל למערכות יחסים. יש זמנים שיש בעיות ואין זמן להיפגש וההורים מעצבנים, לכל אחד יש את זה מתישהו, אבל דברים משתנים, אז אל תהרוס לעצמך...

Refa el

New member
שמע, לפני שאתה חושב על לבגוד

הבנתי שיש לך בעיות איתה וזה....לפני שתלך להשתרלל עם בחורה אחרת...הייתי מציע לך לשבת ולדבר איתה על המצב, לפני שאתה נפרד ממנה, תגיד לה שאתה אוהב אותה אבל יש לכם המון בעיות שצריך לפתור, דבר ראשון שתרכך את ההורים שלה, ובצורה זו או אחרת תוכל לפגוש אותך יותר...למשל שהיא תצא בסודיות מהבית וכו' כשהם לא רואים, או דברים כאלה (אל תיקח אותי במילה, רק נתתי כיוון שתראה למה אני מתכוון). דבר שני תבהיר לה שיש לך צרכים, אתה לא מעוניין להיפרד, ושאם היא באמת אוהבת אותך ורוצה להיות איתך, היא תמצא דרך לספק אותך, זה בידיים שלה. אם בסופו של דבר היא לא מצליחה למלא את הדרישות שלך...אל תבגוד. פשוט תיפרד, אתה תרגיש יותר בנאדם. גם לא יהיה ממש צורך להסביר לה, כי אחרי שיחה כזאת היא תבין למה אתה נפרד ממנה, אבל בכל זאת רק כדי להבהיר תעשה איתה שיחה כזאת אחרונה. בשורה בתחתונה....אל תבגוד...יש לך דרכים הרבה יותר הגונות ללכת אחרי המטרות שלך (מה שלא יהיו).

M I S H U 1

New member
חברה כנסו דחוף הכל השתנה!

היא באה אליי והיה מדהים והיא מלאכית יפהפיה החברה שלי אין מצב שאני בוגד ואיך חשבתי על זה אני לא יודע כולם מוזמנים לקלל אותי כי אני פשוט מניאקקקקקק

למעלה