לא שהשרה מירי רגב היא הכוס תה שלי אבל..

שאולי46

New member
תודה לך.

מסכים !
תוספת חשובה ונדרשת, בפרט במצב הקיים בו שכנינו מביסים אותנו בזירה התקשורתית. כל הלקאה עצמית מצידנו תשרת את הצד השני.

ערדושקה

New member
כותב יהודה אטלס ב"הארץ"

&nbsp
אני שמאלני, אבל מירי רגב צודקת בקשר ל"פוקסטרוט"
אמנם רגב לא ראתה את סרטו של שמוליק מעוז, אבל לו היתה רואה - ודאי היה יוצא לה עשן מהאוזניים. כי בסצינה אחת, שאפילו אינה נחוצה, הסרט המוערך מוציא את דיבתו של צה"ל רעה
&nbsp
חופש היצירה והביטוי הם ערך עליון בדמוקרטיה, והלוואי וייבלמו כל הניסיונות של חבורת השלטון הכוחנית הנוכחית לרסן ולאזק אותו. אבל מהתקרית המתוארת בסרט זה יכול צופה שלא מתמצא להסיק שכל תועבה בצה"ל היא מהלך מקובל. ובא לציון גואל.
&nbsp
&nbsp

puma141

New member
זה יפה

שהוא כותב את זה באובייקטיביות, לגמרי.
אבל אני מוצאת סתירה שהיא תהום בין המקום שהוא עובד בו, שותף לאמירות וגרוע מזה למעשים של המקום שהוא עובד בו- עיתון הארץ.
בסקר גדול שעשו בארה"ב לגבי מה שינה את דעתם של האמריקאים לרעה על ישראל-
רובם הגדול מאוד ענה עיתון "הארץ". אני מוצאת את הכל קשור אחד לשני בתקופה הזו שהיא בעיני מן קו גבול שנחצה בהרבה תחומים, ועומד להתפוצצ, בעיקר עלינו.
אני לא נוהגת לעשות הכללות ולא אוהבת אותן! אני גם לא אוהבת לשפוט אנשים בעיקר לחומרה, אלא אם אני רואה בזה משהו נוסף, חשוב.
עדיין- יפה לו לזרוק את העצם האוביקטיבית באופן יחסי הזו...:)

ערדושקה

New member
אני לא מוצאת סתירה נהפוכו...

ומה קשור עיתון "הארץ" להבעת דיעה על הסרט?
&nbsp
מה היה באותו סקר שכתבת?

puma141

New member
עיתון הארץ הוא אחד העיתונים

המכפישים ביותר את ישראל בעולם!
בסקר שהבאתי פעם רוב האמריקאים שינו דעתם לרעה על ישראל- בגלל העיתון הזה, נקודת המבט השקרית שלו,והמגמה האובססיבית והקיצונית שלו נגד ישראל.
אטלס יחד עם מקצועו כסופר, עובד שם כעיתונאי.

*עכשיו תקראי שוב את ההודעה הקודמת כדי שלא אסביר שוב* :)

שאולי46

New member
כמה מכעיס !

האיש מטיל אחריות ואשמה להקמת ארגוני טרור רצחניים על מדינת ישראל ?
סילוף מוחלט של האמת. אי הבנת עולם האסלאם.
פשוט לא נתפס.

puma141

New member
נכון מאוד!

עכשיו מה הקטע?
בוכים פה על ישראל היום וביבי, מה שיכול להיות נכון בהרבה מהדברים, אבל לא פוצים פה על עיתון הארץ המתעשר בסמוי מלכלוך על ישראל בשקים ובמניפולטיביות שלו!
בשם מה? כמובן חופש הביזוי המהולל....:)

למעלה