לא רוצה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

טצניק

New member
לא רוצה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני ממש ממש ממש לא מוכן למות בשביל מדינה שלא נתנה לי כלום במשך חיי!!! אני אולי נשמע סוציומט או משהו! אבל מה לעשות?! ככה אני חושב! הבעיה היא שאני חייב להתגייס! והמשפחה לוחצת! ויש לי פרופיל 82!!!!!!! בבקשה תעזרו לי!!!! אפשר כאן אפשר גם באיי סי קיו 20612636 תודה! מתן

Ed Hunter

New member
אתה בסדר?!

מה כל הפאניקה??? לא זכור לי שבצו גיוס כתובמשהו על גזר דין מוות... זה שאתה מתגייס לצבא לא אומר הוולך למות, ממש לא! אממ ובקשר למדינה שלא נתנה לך כלום... אתה חי וקיים ובריא וכל זה... וכל זה תודות למדינה שכ"כ לא תרמה לך כלום! אם לא היא לא היית קיים בכלל! והדבר היחידי שיעזור לך הוא שתכניס למוח שלך שאתה חייו למדינה הזאת כ"כ הרבה ושירות של 3 שנים בצבא זה המעט שאתה יכול לעשות למענה ולמען אנשים סביבך... סוציומט אתה לא.... אתה סתם לא מתחשב...

mass

New member
Suicide isn't so bad,

give it a chance. Thinking about suicide but you're not sure if it's the right thing to do? Here are some tips to help you decide whether or not killing yourself is a good choice: 1. Do you live at home but your parents are always making you clean your room and do your homework? It's a sure sign that they don't love you and that they want you to kill yourself. Why else would they make you clean your room? What are they going to do next, ground you? Make you wear braces? Don't kid yourself, the message is clear. 2. If you just got out of a bad relationship and you feel like things are never going to get better; you're right. Everyone knows that suicide is the only option, stop procrastinating. Look on the bright side, at least your ex will feel guilty for a couple of minutes--but don't count on it. 3. Depressed? Don't have any friends? I guess nobody told you, but being depressed and feeling lonely isn't normal. Everyone else is happy, and has lots of friends so there must be something wrong with you. Put the prozac away, what you need is rat poison. 4. Spill a drink at a party? Drop a plate of food in a restaurant? Nobody else has to live with that kind of embarrassment; you know what you have to do. 5. Flunked out of college? Don't know algebra? Here's a question you should know the answer to: Flunked out of college + Don't know algebra = Time for _____. Chances are you still don't know the answer, so here's a hint: it starts with an 's' and ends in 'uicide'. 6. Traffic jam? Sometimes bad luck isn't a coincidence. Do you really want to sit in traffic for another half hour? Look on the bright side, if you're a viking you'll be going to Valhalla. Then again, you're probably not, but eternal damnation in hell is probably the next best thing. 7. Telemarketers keep calling? It's easier to hang yourself than to get rid of a telemarketer, am I wrong? If you're lucky, Home Depot might be having a sale on rope. After all, you don't want to die letting people think you weren't frugal. 8. Flu? You realize that there's no cure for the flu, right? Well, no cure that doesn't involve painting the wall with your brains. 9. Flat tire? Do I have to spell it out for you? 10. College application get rejected? Take the hint. Hope you found this guide helpful, mention it in your suicide note. On second thought, why bother? Nobody will read it. לקוח מתוך maddox.xmission.com האתר הטוב ביותר בעולם.

The Dream King

New member
MADDOX!

באמת האתר הכי טוב בעולם, אני קורא מושבע שלו כבר שנתיים

gucci1

New member
משפט חכם!../images/Emo46.gif

ואני כן הייתי מוכנה למות בעד ארצינו, אם אתה חושב שהמדינה לא תרמה לך כלום תצא ממנה, אנחנו לא צריכים ישראלים כפויי טובה! פחות אחד יותר נחמד!!!!!!!!!!!!!!!

orid

New member
מה היא הייתה אמורה לתת לך?

קיבלת חינוך? רפואה? בית לגור בו? מקופ פרנסה להורים שלך? עתיד לך ולילדך? קום תזיז תתחת שלך תתגייס, תהיה גבר...... קצת ציונות טיפה ערכים! תן גאווה להורים שלך........

Lt ResheF 55

New member
בולשיט...

חינוך? המערכת חינוך בישראל היא אחת מהרמות הנמוכות בעולם רפואה? עם כל הרשלנות פה ו"הטעויות" שקורות והסחר בין אברים? מקום פרנסה להורים? יותר מ 200,000 מובטלים... עתיד לי ולילדיי? קראת פעם אחרונה עיתון????? תתגייס תהיה גבר? אתה רוצה תעשה את זה אתה... לא לכולם זה מתאים... אני לא אומר שאני לא אתגייס אבל זה שבן אדם חושב ככה ולא אומר שהוא לא רוצה להתגייס אלא לא קרבי זה נראה לי לגיטימי לגמרי... גם אני לא חושב שהמדינה נתנה לי הרבה... SO?

niml1

New member
הגזמת בחור, הגזמת בטירוף

חינוך? המערכת חינוך היא לא מהנמוכות בעולם. זה שיש קיצוצים זה לא אומר שמערכת החינוך שלנו מקבלת תקציב גבוה יחסית למדינות אחרות. וחשבת שאולי היה יותר קל אם לא היו תלמידים שמרביצים למורים? מקללים? לא מקשיבים ושמים זין? אולי בגלל שיש ילדים שיודעים שאין טעם להשקיע וללמוד כדי להגיע לאוניברסיטה, כי ההורים שלהם חיים על קצבאות וגם הם יחיו ככה? הרפואה? על הרפואה זה חוצפה לדבר. הרפואה בישראל היא מהמתקדמות בעולם, הבתי חולים בישראל הם מהטובים בעולם. סחר איברים - לא קשור למדינה קשור לאנשים עבריינים. "טעויות" - קורות בכל מקום בעולם! מובטלים? חשבת אולי שהבעיה היא לא הממשלה אלא האנשים? חשבת אולי על כל שאנשים חיים על קצבאות כי זה נוח והם מחנכים את הילדים שלהם לכך? חשבת אולי שהיו פחות מובטלים אם הישראלי לא היה עם אגו נפוח והיה הולך לעבוד בבניין, בחקלאות וכו'? למה? כי הישראלי עצלן ועם אגו בשמיים. מדינה יכולה לפתוח מקומות עבודה בתשתיות וכו', אבל מה יצא מזה שאין עובדים לכך? חשבת אולי שביבי מנסה לעשות רפורמות רציניות ונכונות (לא כל הרפורמות) אבל אי אפשר להתקדם שכל אחד שבאים לקצץ לו קצת מתחיל להפגין ולשבות? ההסתדרות כולה מושחתת! בבית שאין כסף מקצצים וזה נראה הגיוני אבל במדינה לקצץ אסור כי כל אחד עושה רעש וצלצולים! עתיד? יש לך עתיד. אם היית קורא ידיעות אחרונות בחג אתה תראה ששכבת הביניים, הבורגנות, היא השכבה החזקה ביותר שלא נפגעה יותר מדי מהמיתון וכו' והיא שכבה חזקה מאוד שמעצבת את המדינה הזו. אני די בטוח שאתה וההורים שלך באים מהמעמד הזה ואני די בטוח שתישאר שם בעתיד. הכל נשמע גרוע בהרבה כי בעיתונים נוח לכתוב על המצב הרע ולא על המצב הטוב יותר. ושכחת לכתוב בטחון - המדינה הזו שומרת על הבטחון שלך ועל הארץ שלך. אם לא היה את צה"ל כבר ב-48, או 67 או 73 ועוד ועוד ועוד פעמים היית כבר ממזמן מוצא את עצמך מחוץ למדינה הזו או מת! לא יהיה צבא לא תהיה ישראל! היום בלי צבא היה יכול להיות מה שקורה בעיראק! אז תפסיקו כבר עם ההתחסדות הזו של המדינה לא עשתה בשבילי כלום!

nati86

New member
טוב שלא עשית אותנו מדינת העולם ה-3

בן אדם שנולד למדינה הזו יש לו ברית הדדית - המדינה מתחייבת להעניק לו זכויות ואנחנו מתחייבים למלא את חובותינו. כמה מהזכויות הן הגנה, בריאות, חינוך. זה שאתה קם בבוקר למיטה חמה ולא על מדרכה - כבר תגיד תודה... מתי ביקרת במדינות שונות באירופה, שאתה רואה בכל תחנת אוטובוס ורכבת אנשים חולים על הרצפה... חינוך? אתה יודע לקרוא? לכתוב? מכיר פעולות חשבון? יודע קצתה היסטוריה? תרבות? יש לך עושר רוחני שאין ליותר משליש מהאוכלוסייה שמאכלסת את העולם. רפואה - המשפט שאמרת מעורר גיחוך כי הוא כל כך לא נכון... אני אתן לך את הדוגמה הכי קטנה - כשאתה נפצע או משהו יש עלייך ביטוח ואתה ישר מופנה לקופת חולים - יודע איזה מזל יש לך?! המוצן מדינות אין להן כזה דבר! כל הרופאים כמעט במדינות רבות לא פועלים במסגרת הממשלתית ולכן נאלצים לשלם להם סכומי עתק רק כדי שיקבלו אותך. מה שגורם אפילו לאנשים יחסית אמידים לשקול פעמיים לפני שהם פונים לעזרה רפואית! רשלנות - נכון יש... תראה לי מדינה שאין בה רשלנות! סחר אברים - אני חושבת שהתבלבלת עם איזו מדינה במזרח הרחוק... אני יודעת אישית על מקרים שתיירים בארצות בעולם וסתם אנשים מסתובבים ברחובות, חוטפים אותם, מעלפים אותם ומוציאים מהם כליה, ואז משליכים אותם חזרה חצי מדממים לרחוב, ואף צעד משמעותי לא ננקט כדי לעצור תופעה זו. נכון המצב קשה, אבל הוא אף פעם לא היה קל, א כאן ולא בעולם כולו! אז אם לנו יש בעיות בטחון וכלכלה, במדינות אחרות יש בעיות אחרות! זה שאתה קם בבוקר והולך ברחוב מבלי שתפחד שקבוצת נערים מגולחי ראש נאצים יבואו ויכו אותך רק בגלל שאתה יהודי, לדעתי זו התרומה הכי גדולה של המדינה... כי ברגע שכף רגלך מונחת בארץ זרה אתה מרגיש את הבוז והדחייה שאנשים רבים רוחשים לך רק בגלל שאתה שייך ללאום היהודי ולמדינה היהודית.... ועבור כל ה"מתנות" הללו אתה נדרש לתרום 3 שנים מחייך, שבהן יש גם תרומה לעצמך, אבל לא נכנס לזה עכשיו, כדי שתוכל להגן ולהעניק את אותו בטחון שאתה קיבלת כבר 18 שנה, לעוד אנשים כמוך שתוהים על מהות התרומה למדינה... עצוב שאתה לא רואה את זה... כי תרומה למדינה היא בסופו של דבר תרומה לך... מבחינה חברתית אי אפשר להשוות אנשים שעברו צבא לאנשים שהשתמטו ממנו ממניעים שאינם מוצדקים. מקווה שמשו נספג...

לא צריך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אז זהו, שכן צריך!!! מה זה הגישה הזאת? (אני מנועה מלהמשיך להגיב, כי זה יכול להגיע למקומות מאוד מכוערים ומגעילים.)

flatfoot

New member
תן דוגמא למדינה שהיית

מוכן למות למענה, ואחר כך מדינה שקיימת ש"נותנת" דברים לאזרחיה...

mass

New member
סתם בלי קשר

מדינה שהיית מוכן למות למענה זה מדינה פאשיסטית:>

למעלה