לא נרדמנו

PinkHorse

New member
רואים לה את הצלעות טוב מאוד..

ואת הפצעים שיש לה בכל הגוף איאפשר לפספס.. אין לה מקום אחד בגוף שהוא נקי מפצעים.. פשוט הכל מלא בפצעים וצלקות.. יש להם גם גב ותחת נפול ואין לה טיפת שרירים.. ויש לה גם תולעים
. היא נראת טוב כי חפפתי אותה, הברשתי אותה, ניפחתי לה זנב ושמתי לה חומר נגד דרגות וכ'ו..

אחרי שכל הפצעים שלה יירפאו ואחרי

שהיא תשמין ולא יראו לה את העצמות היא תהיה סוסה ממש ממש ממש יפה. זאת סוסה מסוג אנדלוסיה?

שירלי317

New member
היא ממש ממש לא נראת אנדלוסיה

נראת קצת פונית האמת... אבל אין לי שמץ.... אנה?

PinkHorse

New member
../images/Emo6.gifפונית היא בטוח לא.. היא סוסה

גדולה.. אני לא ממש יודעת במה היא מעורבת אבל אני יכולה לשאול את אחד המדריכים אולי הם יזרקו השערות.. טהורה היא בטוח לא..

הצבעים שלה של השערות (על הגוף)

והרעמה והזנב, וצורת הראש שלה הזכירו לי סוס, יותר נכון סוסת, אנדלוסיה. הנה תמונה של סוס אנדלוסיה

PinkHorse

New member
מבן אדם באורווה פרטית שכנראה עשה

על טיולים.. כן היא מסכנה כזו.. אבל יש לה אופי חמוד. אבל יש דברים שהיא מפחדת מהם, נגיד לא מזמן כשעליתי על כסא ליידה כדי לדלל אותה היא איימה.. וככה כל פעם כשעליתי על הכסא היא איימה.. כנראה היה בנאדם שהתעלל בה או משהו כזה.. לא רואים בתמונות אבל כל הרגליים מלאות בפצעים וצלקות ובאמת שיש הרבה.. בזבזתי חצי מהקופסא של המשושת עליה.. אבל בהשוואה לסוסים אחרים שעברו התעללות היא ממש מתוקה בטיפול היא עומדת בשקט, לא התנגדה כשדיללתי אותה, ואנשים שלא הכי טובים ברכיבה רוכבים עליה והיא עושה מאמצים, היא אפילו מתאמצת לקפוץ
.

popi199

New member
העיקר

שהיא הגיעה לבית טוב. גם הסוס שלי הגיע מרקע רע והוא פשוט מלאך- רוב הסוסים האלה הם ככה, הם מאוד מעריכים בית טוב ומטפל טוב.

יש לי שמות שיכול להיות שהם די

דפוקים אבל אולי את תאהבי אותם (כל אחד והטעם שלו): פָלֶנָה הֲלֲר נוֹרָה גֶ'ייס סינוָנה סֶיידי

היא מעכשיו אצלנו בחווה....

ג'רום היום הביא אותה לפארק.. הוא אמר שהיא מתאימה לטיפולית..

אין ספק שאחרי שהוא יחלים מכל

הפציעות וישמין הוא יהיה סוס נפלא. הוא יהיה גם יפה (אוהבת צבע ביי).

למעלה